Фахівцями сектору «Козівське бюро правової допомоги»  проведено робочу зустріч

Фахівцями сектору «Козівське бюро правової допомоги» проведено робочу зустріч

• Переглядів: 178

У відділі організаційно-виконавчої роботи та  відділі земельних ресурсів  Козівської селищної ради говорили про продовження строку дії договору оренди земельної ділянки на період воєнного стану для трудового колективу.

Заміна сторін у договорі оренди землі: підстави, порядок, наслідки. БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Заміна сторін у договорі оренди землі: підстави, порядок, наслідки.

• Переглядів: 3007

Договір оренди землі - це договір, за яким орендодавець зобов’язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов’язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законодавства.

Адміністративна відповідальність за порушення трудового законодавства та оплати праці БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

• Переглядів: 292

Адміністративна відповідальність накладається на підставі рішення суду на посадових осіб підприємства. Підставою для рішення суду є направлений в суд протокол постанови про накладання адмінштрафу, який виписує інспектор з органу Держпраці під час перевірки роботодавців.

Медичне обслуговування внутрішньо переміщених осіб БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Медичне обслуговування внутрішньо переміщених осіб

• Переглядів: 164

Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно.

Умови, за яких обмін жилими приміщеннями не допускається БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Умови, за яких обмін жилими приміщеннями не допускається

• Переглядів: 228

Відносини щодо обміну житловими приміщеннями регулюються ЖК та Правилами обміну житлових приміщень. Обмін житлового приміщення є угодою між наймачами цих приміщень про взаємну передачу прав та обов'язків, пов'язаних із користуванням цим приміщенням. Обмін житлових приміщень зумовлює припинення одних правовідносин і виникнення інших. Право на обмін житлового приміщення надано лише особам, яким належить самостійне і постійне право користування житловим приміщенням.

Дії громадянина у разі втрати паспорта для виїзду за кордон під час перебування за межами України. БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

• Переглядів: 486

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт) — документ, що посвідчує особу громадянина України під час перетинання державного кордону України та перебування за кордоном.

Порядок поновлення актових записів цивільного стану БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Порядок поновлення актових записів цивільного стану

• Переглядів: 1059

Відповідно до статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" реєстрація актів цивільного стану проводиться з метою забезпечення реалізації прав фізичної особи та офіційного визнання і підтвердження державою фактів народження фізичної особи та її походження, шлюбу, розірвання шлюбу, зміни імені, смерті.

Що робити якщо посилка загубилася? БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Що робити якщо посилка загубилася?

• Переглядів: 201

Якщо після зазначених строків посилку одержувач так і не отримав, тобто загубилася посилка Укрпошта (при цьому обов'язково відвідавши відділення пошти, в яке була відправлена ​​відповідна посилка), і по білінгу (трекінгу) поштового відправлення неможливо визначити її місцезнаходження, то необхідно задуматися про подачу відповідної заяви про розшук поштового відправлення.

Захід з  нагоди Всеукраїнського тижня права БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Захід з  нагоди Всеукраїнського тижня права

• Переглядів: 160

З  нагоди Всеукраїнського тижня права, Міжнародного дня прав людини та в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» фахівець сектору «Козівське бюро правової допомоги» Оксана Пекар разом з інспектором сектору ювенальної превенції СПД №1 в смт.Козова, лейтенант поліції Тамарою Кривокульською та головним спеціалістом Служби у справах дітей Козівської селищної ради Хміль Надією провели захід для учнів 7-8 класів Городищенського ліцею Козівської селищної ради.

Поновлення на роботі незаконно звільненого працівника БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Поновлення на роботі незаконно звільненого працівника

• Переглядів: 256

Після звільнення працівник може звернутися з позовною заявою про поновлення на роботі й оплату за час вимушеного прогулу до місцевого загального суду за місцезнаходженням підприємства (установи, організації) або за зареєстрованим місцем проживання/перебування позивача відповідно до порядку, передбаченого законодавством, в місячний строк з дня вручення копії наказу (розпорядження) про звільнення .