Фото без опису

 

 

                                    КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                              Тернопільська область

                                        Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                селищного голови

 

від  31 січня 2020  року  № 2

 

Про скликання чергового засідання

сесії селищної ради

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати чергове засідання  тридцять сьомої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 11 лютого 2020 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні читального залу  Козівської центральної районної бібліотеки по вул. Гвардійська, 6 в смт Козова.

           На розгляд чергового засідання тридцять сьомої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про виконання бюджету Козівської селищної ради за 2019 рік.
 2. Про план роботи Козівської селищної ради  на 2020 рік.
 3. Про внесення змін в додаток № 1 рішення Козівської селищної ради від 27.06.2019р. № 1734 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік».
 4. Про затвердження рішення виконавчого комітету Козівської селищної ради.
 5. Про направлення коштів на районний бюджет на поточні видатки для дошкільного навчального закладу ясел-садка «Ромашка».
 6. Про виділення коштів КП «Козова комунсервіс».
 7. Про виділення коштів КП «Благоустрій».
 8. Про направлення коштів на придбання інтерактивних комплектів.
 9.  Про присвоєння адрес земельним ділянкам по вулиці Герети.
 10.  Про затвердження кошторисного розрахунку вартості об’єкту будівництва.
 11.  Про розгляд звернення Козівського відділення поліції Бережанського відділу поліції  ГУ НПУ в Тернопільській області.
 12.  Про направлення коштів на районний бюджет.
 13.  Про направлення коштів спеціального фонду Козівської селищної ради.
 14. Про направлення коштів загального фонду Козівської селищної ради.
 15. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2020 рік.
 16. Блок земельних питань.
 17. Різне.

 

                           Козівський

                        селищний голова                                      Адамів Я.Б.

 

 

                                Фото без опису   

                                                                                  КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                                                                      Тернопільська область

                                                                                     Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                                                            селищного  голови

 

від 25 листопада  2019 року № 102

 

Про  заборону використання петард,

піротехнічних засобів та інших

вибухонебезпечних пристроїв, влаштування

феєрверків на території селища Козова

 

   У зв’язку із складною суспільно-політичною ситуацією в державі та подіями, які загрожують національним інтересам держави та суспільства, враховуючи, що застосування феєрверків, салютів та проведення інших розважальних заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів одночасно з проведенням операції об’єднаних сил на сході України суперечать нормам суспільної моралі та викликає соціальну напругу, з метою забезпечення належного рівня пожежної та техногенної безпеки під час святкування новорічно-різдвяних свят, з метою забезпечення громадського порядку та попередження нещасних випадків, відповідно до  ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ст. ст. 182, 195-6  КУпАП та керуючись   ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Заборонити використання петард, піротехнічних засобів та інших вибухонебезпечних пристроїв, влаштування феєрверків на території селища Козова у громадських місцях і місцях масового відпочинку до завершення операції об’єднаних сил, в тому числі під час святкування новорічно-різдвяних свят.           2. Власникам закладів ресторанного господарства під час проведення святкових заходів забезпечити дотримання вимог ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та не допускати на території підпорядкованих об’єктів проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.                                                                                                       3. Козівському відділенню Бережанського відділу Головного управління національної поліції в Тернопільській області в межах компетенції вжити заходів щодо недопущення реалізації і використання петард, піротехнічних засобів та інших вибухонебезпечних пристроїв, влаштування феєрверків у громадських місцях і місцях масового відпочинку селища Козова.                                   4. Спеціалісту з організаційних питань Андрусишин І.Я. оприлюднити дане розпорядження на офіційному веб-сайті Козівської селищної ради.                      5. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету Михайліва М.П.

                     Козівський

               селищний голова                                              Адамів Я.Б.

 


  КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Тернопільська область

   Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

        селищного голови

 

від  03 вересня 2019  року  № 75

 

Про скликання чергового засідання

сесії селищної ради

 

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати чергове засідання  сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 12 вересня 2019 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні методичного кабінету  районного Будинку культури по вул. Грушевського, 23 в смт Козова.

           На розгляд чергового засідання сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про затвердження кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва (поточний ремонт вулиць смт Козова).
 2. Про внесення змін в рішення селищної ради від 06.02.2014р. № 1083 «Про Програму підтримки і розвитку творчих, талановитих дітей та молоді, які навчаються у дошкільних, шкільних та позашкільних закладах селища Козова на 2014-2020 роки».
 3. Про розгляд звернення дитячого зразкового театру «Дивосвіт»
 4. Про направлення коштів на районний бюджет на поточні видатки для дошкільного навчального закладу ясел/садка «Сонечко».
 5. Про погодження місця розташування рекламного засобу по вул.Герети,17.
 6. Про затвердження рішення виконавчого комітету Козівської селищної ради.
 7. Про направлення коштів спеціального фонду Козівської селищної ради
 8. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2019 рік.
 9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустро щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 10.  Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність.
 11. Про вилучення земельних ділянок гр.Боднар С.С. та надання дозволу гр.Денис Л.Я. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 12. Про вилучення земельної ділянки Сонсядло Г.С. та надання дозволу гр.Огірок Л.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 13. Про вилучення земельних ділянок гр.Самофал М.В. та надання дозволу гр.Коцюбан О.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 14.  Про вилучення земельних ділянок гр.Миколишина Р.Ф., гр.Волощука М.П. та надання дозволу гр.Лозінській Л.Є. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок  в натурі для безоплатної приватизації.
 15. Про вилучення земельних ділянок Климчук З.Ю. та надання дозволу гр.Даньків Л.Л. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації
 16. Про вилучення земельної ділянки Мандзій Р.І. та надання дозволу гр.Ковалишин Н.Р. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 17.  Про вилучення земельної ділянки Бек М.А. та надання дозволу гр.Скворцовій Г.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 18. Про вилучення земельних ділянок гр.Малиш О.І. та надання дозволу гр.Баран Л.К. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 19. Про вилучення земельних ділянок гр.Стецькова М.П. та надання дозволу гр.Стецьків О.Б. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 20. Про вилучення земельних ділянок Маціборка Я.П., Маціборко О.І. та надання дозволу гр.Куземко Л.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення межземельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 21. Про затвердження гр.Горохівсьому Л.Н. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Крушельницького А. для безоплатної приватизації.
 22.  Про затвердження гр.Бобовському Д.Ю. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Крушельницького А. для безоплатної приватизації.
 23. Про затвердження гр.Білику М.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по по провулку Чарторийського І. для безоплатної приватизації.
 24.  Про затвердження гр.Смачилу Г.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по провулку Чарторийського І. для безоплатної приватизації.
 25.  Про затвердження гр.Солтис У.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Героїв Майдану для безоплатної приватизації
 26. Про затвердження гр.Солтис Н.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Героїв Майдану для безоплатної приватизації.
 27. Про затвердження гр.Кав’яку І.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Героїв Майдану для безоплатної приватизації.
 28. Про затвердження гр.Яцику В.С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Героїв Майдану для безоплатної приватизації.
 29. Про затвердження гр.Патрилі М.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Героїв Майдану для безоплатної приватизації.
 30. Про затвердження гр.Шельваху А.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по провулку Альфреда фон Вокано для безоплатної приватизації.
 31. Про затвердження гр.Панчаку М.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по провулку Альфреда фон Вокано для безоплатної приватизації
 32. Про затвердження гр.Піщанському І.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по провулку Свистуна П. для безоплатної приватизації.
 33. Про затвердження гр.Колісник С.А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Привітна для безоплатної приватизації.
 34. Про затвердження гр.Машталір Г.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації..
 35. Про затвердження гр.Шупер О.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 36. Про затвердження гр.Кікті Н.В. технічної документації із землеустрою щодо становлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 37. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки повул.Гагаріна в селищі Козова.
 38. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки повул.Грушевського в селищі Козова.
 39. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки повул.Грушевського в селищі Козова.
 40. Різне.

 

                           Козівський

                     селищний голова                                                      Адамів Я.Б.

           

КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 Тернопільська область

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 селищного голови

від  13 серпня 2019  року  № 65

Про скликання позачергового засідання

сесії селищної ради

 

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати позачергове засідання  сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 15 серпня 2019 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні методичного кабінету  районного Будинку культури по вул. Грушевського, 23 в смт Козова.

           На розгляд позачергового засідання сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про затвердження кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва (поточний ремонт вулиць смт Козова).
 2. Про затвердження рішень виконавчого комітету Козівської селищної ради.
 3.  Про відзначення Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Незалежності України.
 4. Про виплату одноразової грошової допомоги.
 5. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2019 рік.

 

 

                           Козівський

                     селищний голова                                                      Адамів Я.Б.

 

                 

 

 

 

                                        КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                           Тернопільська область

                                        Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                селищного голови

 

від  08 липня 2019  року  № 52

 

Про скликання чергового засідання

сесії селищної ради

 

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати чергове засідання  сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 18 липня 2019 року о 10 год 00 хв ранку в актовому залі Козівської  районної бібліотеки по вул. Гвардійська,6 в смт Козова.

           На розгляд чергового засідання сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про виконання бюджету Козівської селищної ради за І півріччя 2019.
 2.  Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в смт Козова.
 3. Про внесення змін в додаток 3 рішення Козівської селищної ради від 10.12.2015 року № 19 «Про створення комісій селищної ради та затвердження їх персонального складу».
 4. Про внесення змін в додаток № 12 рішення Козівської селищної ради від 20.12.2018р. № 1473 «Про затвердження Програм Козівської селищної ради на 2019 рік».
 5. Про затвердження проектної документації «Капітальний ремонт тротуару по вул.Гвардійська в смт Козова Козівського району Тернопільської області (зі сторони парної нумерації будинків)».
 6. Про затвердження кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва (поточний ремонт вулиць смт Козова).
 7. Про направлення коштів на проведення поточного ремонту доріг смт Козова
 8. Про виділення коштів КП «Козова комунсервіс».
 9. Про надання дозволу та виділення коштів на виготовлення проектної документації каналізації по об’єкту «Будівництво каналізаційної мережі по вул.Подільська в смт Козова Козівського району Тернопільської області».
 10.  Про направлення коштів на районний бюджет на поточні видатки для  Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.
 11.  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо інвентаризації земель в межах червоних ліній по вулицях Коновальця та Шевченка в смт Козова.
 12.  Про розгляд звернення ФК «Козова» щодо придбання спортивного інвентарю.
 13.  Про розгляд звернення Козівської районної державної адміністрації щодо фінансування чемпіонату області з футболу серед аматорської ІІ ліги у ІІ колі 2019 року.
 14.  Про направлення коштів для реалізації проектів Бюджету участі (Громадського бюджету).
 15. Про направлення коштів спеціального фонду Козівської селищної ради.
 16.  Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2019 рік.
 17.  Блок земельних питань.
 18.  Різне

 

                           Секретар

                     селищної ради                                                          Смерека С.В.

 


                                      Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                селищного голови

 

від  25 червня 2019  року  № 47

 

Про скликання позачергового засідання сесії селищної ради

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати позачергове засідання  сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 27 червня 2019 року о 10 год 00 хв ранку в актовому залі Козівської  районної бібліотеки по вул. Гвардійська,6 в смт Козова.

           На розгляд чергового засідання сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відміне    від земельної ділянки, на 2020 рік.  
 2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік.
 3. Про  встановлення місцевих податків  та зборів на території Козівської селищної ради на 2020 рік.
 4. Про затвердження рішень виконавчого комітету Козівської селищної ради.
 5. Про внесення змін в додатки № 11,12 рішення селищної ради від 10.12.2015р. № 19  «Про створення комісій селищної ради та затвердження їх персонального складу».
 6. Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання КП «Козова комунсервіс»
 7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою   щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 8.  Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність .
 9. Про вилучення земельної ділянки Олексишин О.С. та надання дозволу гр.Олексишин П.О.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 10. Про вилучення земельних ділянок Блавіцької Я.М. та надання дозволу гр.Блавіцькій М.П.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 11. Про надання дозволу гр.Корпаку А.І.  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 12. Про затвердження проекту землеустрою гр. Дик Т.М.  щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приваттзації. 
 13. Про затвердження гр.Гаврилюк Г.С.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 14. Про затвердження гр.Голяш І.Є.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Крушельницького А. для безоплатної приватизації.
 15. Про продовження договору оренди земельної ділянки ТОВ «Торгпреса».
 16. Про надання дозволу  гр.. Павлюк Г.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  по вул. Гагаріна 
 17. Про припинення права користування земельною ділянкою.
 18. Про  передачу земельної ділянки в державну власність.
 19. Різне.

                           Козівський

                        селищний голова                                                            Адамів Я.Б.

 


                          

                                                                           Фото без опису   

                                                           КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                                                Тернопільська область

                                                              Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                                   селищного  голови

 

від 23 травня  2019р. № 38

Про  відведення місць для розміщення

матеріалів передвиборної агітації

   На виконання Указу Президента України», від 21.05.2019р. № 303/2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів», керуючись п.п. 19, 20 ч.4 ст. 42 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Визначити місця для встановлення у смт Козова:

1.1. Стендів, дощок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації виборів до Верховної Ради України, призначених на 21 липня 2019 року:

 • вул.Дорошенка,3;
 • вул.Грушевського,25,27;
 • вул.Вітошинського,11;

1.2. Інформаційних наметів, столів – площа Незалежності.

 2.   Спеціалісту з організаційних питань Андрусишин І.Я. оприлюднити дане розпорядження на офіційному вебсайті Козівської селищної ради.

 3.   Контроль за виконанням  розпорядження покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету Михайліва М.П.     

                                                                           

                           Козівський

                        селищний голова                                              Адамів Я.Б.

 

 

 

                                              КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                              Тернопільська область

                                        Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                селищного голови

 

від  20 травня 2019  року  № 37

 

Про скликання чергового засідання

сесії селищної ради

 

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати чергове засідання  сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 29 травня 2019 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні методичного кабінету  районного Будинку культури по вул. Грушевського, 23 в смт Козова.

           На розгляд чергового засідання сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про внесення змін в рішення селищної ради від 06.02.2014р. № 1073 «Про Програму підтримки і розвитку творчих, талановитих дітей та молоді селища Козова на 2014-2020 роки».
 2. Про затвердження штатного розпису КП «Козова комунсервіс».
 3. Про виділення коштів КП «Козова комунсервіс».
 4. Про оренду нежитлових приміщень по вул.Дорошенка.
 5. Про виділення коштів КП «Благоустрій».
 6. Про виділення коштів КП «Благоустрій» на поповнення статутного фонду.
 7. Про надання дозволу та виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт тротуару по вул.Гвардійська в смт Козова Козівського району Тернопільської області(зі сторони парної нумерації будинків)».
 8. Про направлення коштів на коригування проектно-кошторисної документації “Будівництво каналізаційного колектора від ЦРКЛ по вул.Корольова, Л.Українки, О.Кобилянської та Надрічна в смт Козова Тернопільської області».
 9. Про звернення Козівської селищної ради до Прем’єр-міністра України,Верховної Ради України та народного депутата України.
 10. Про погодження інвестиційної Програми з водопостачання та водовідведення на 2019 рік і тарифів на централізоване водопостачання КП «Козова комунсервіс».
 11. Про затвердження рішень виконавчого комітету Козівської селищної ради.
 12. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2019 рік.
 13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустро щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 14.  Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність.
 15. Про вилучення земельних ділянок гр.Безкоровайної К.І. та надання дозволу гр.Іваськову В.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 16. Про вилучення земельної ділянки Шуптар В.І. та надання дозволу гр.Шуптар О.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 17. Про вилучення земельних ділянок Маха М.І. та надання дозволу гр.Лихолат М.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок.
 18. Про вилучення земельних ділянок гр.Фенканін С.Й. та надання дозволу гр.Фенканіну Р.С. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок.
 19. Про вилучення земельних ділянок Стець Н.П. та надання дозволу гр.гр.Стецю Н.О.,Барвінському Ю.Л. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок.
 20. Про вилучення земельної ділянки Яхван Є.Ф. та надання дозволу гр.Івахів М.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 21. Про вилучення земельної ділянки гр.Колісник С.А. та надання дозволу гр.Мандзій М.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 22. Про вилучення земельної ділянки Василика М.В. та надання дозволу гр.Василик М.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 23. Про затвердження гр.Пришляку Р.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 24. Про затвердження гр.Пильнюк О.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 25. Про затвердження гр.Криваку Б.Я. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 26. Про затвердження гр.Горохівському П.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 27. Про затвердження гр.Бордуну Р.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Крушельницького А. для безоплатної приватизації.
 28. Про затвердження гр.Михайліву М.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Грушевського.
 29. Про затвердження проекту землеустрою гр.Кисляченко В.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.
 30. Про виготовлення детального плану території земельної ділянки в смт Козова по вул.Промислова.
 31. Про виготовлення детального плану території земельної ділянки в смт Козова по вул.Грушевського.
 32. Про затвердження детального плану території для будівництва зблокованих індивідуальних гаражів по вул.Гвардійська в селищі Козова Козівського району Тернопільської області.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки по вул.Промислова та передачу її в оренду.
 34. Про розгляд звернення ОСББ «Вулик».
 35. Про надання дозволу гр.Дідицькому А.Д. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 36. Різне.

                                  

 

 

                                             КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                              Тернопільська область

                                        Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                селищного голови

 

від  12 квітня 2019  року  № 28

Про скликання чергового засідання

сесії селищної ради

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати чергове засідання  двадцять восьмої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 23 квітня 2019 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні методичного кабінету  районного Будинку культури по вул. Грушевського, 23 в смт Козова.

           На розгляд чергового засідання двадцять восьмої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про виконання бюджету селищної ради за перший квартал 2019 року.
 2. Про направлення коштів на районний бюджет на поточні видатки КозівськоЗОШ І-ІІІ ст. № 1.
 3.  Про направлення коштів на районний бюджет на поточні видатки КозівськоїЗОШ І-ІІІ ст. № 2.
 4. Про затвердження кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва (поточний ремонт вулиць смт Козова).
 5. Про направлення коштів на поточний ремонт доріг.
 6. Про внесення змін до Положення про бюджет участі (громадський бюджет) Козівської селищної територіальної громади.
 7.  Про проект Порядку розміщення зовнішньої реклами в смт Козова.
 8.  Про переукладення договору оренди з Головним територіальним управлінням юстиції у Тернопільській області.
 9. Про затвердження рішення виконавчого комітету Козівської селищної ради.
 10.  Про направлення коштів загального фонду Козівської селищної ради.
 11.  Про направлення коштів спеціального фонду Козівської селищної ради.
 12. Про направлення коштів КП «Комунсервіс» на поповнення статутного фонду».
 13.  Про виділення коштів КП «Благоустрій"
 14. Про надання дозволу КП «Козова комунсервіс» на перегляд тарифів на послуги з централізованого водопостачання.
 15. Про надання матеріальної допомоги до 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи.
 16. Про розгляд звернення ВСП «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» щодо зменшення ставок земельного податку та податку на майно, відмінне від земельної ділянки.
 17. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2019 рік.
 18.  Про виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Пушкіна в смт Козова.
 19. Про затвердження детального плану території земельної ділянки в смт Козова по вул.Грушевського.
 20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 21.  Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність.
 22. Про вилучення земельних ділянок Максимів Й.Я. та надання дозволу гр.Максимів В.Й. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 23.  Про затвердження гр.Оленській М.П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж змельної ділянки для товарного сільськогосподарського виробництва.
 24.  Про затвердження гр.Горошкові Ю.Д. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Крушельницького А. для безоплатної приватизації.
 25.  Про затвердження гр.Макаренку В.Л. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Крушельницького А. для безоплатної приватизації.
 26.  Про затвердження гр.Солтису М.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 27.  Про затвердження гр.Швайці М.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Крушельницького А. для безоплатної приватизації.
 28.  Про затвердження гр.Кушнір-Панчак М.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 29. Про затвердження детального плану території двох земельних ділянок для будівництва об’єктів промисловості на вулиці Стефаника в селищі Козова Козівського району Тернопільської області.
 30. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на вулиці Грушевського в селищі Козова Козівського району Тернопільської області.
 31. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на вулиці Грушевського (район автостанції) в селищі Козова Козівського району Тернопільської області.
 32. Про надання дозволу гр.Турчину П.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 33.  Про надання дозволу гр.Колісник С.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Привітна для безоплатної приватизації.
 34.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення по вул.Колійова,47А.
 35.  Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Б.Хмельницького в селищі Козова.
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Добалюку С.В. у власність зі зміною виду цільового призначення.
 37. Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки по вул.Колійова,47а.
 38. Про надання дозволу гр.Бурин О.І. на розробку комплексної схеми встановлення тимчасової споруди на приватній земельній ділянці по вул.Колійова.
 39.  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул.Стефаника в селищі Козова.
 40. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  по вул.Стефаника в селищі Козова.
 41. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул.Грушевського (район автостанції) в селищі Козова.
 42. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул.Грушевського в селищі Козова.
 43. Різне.

                           Козівський

                        селищний голова                                      Адамів Я.Б.

_________________________________________________________________________________________________________

 

КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА Р

Тернопільська область

     Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

      селищного голови

 

від 01 березня 2019  року  № 13

 

Про скликання чергового засідання

сесії селищної ради

 

 

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати почергове засідання  двадцять сьомої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 12 березня 2019 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні методичного кабінету  районного Будинку культури по вул. Грушевського, 23 в смт Козова.

           На розгляд чергового засідання двадцять сьомої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища на 2018 рік.

        2. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища на 2019 рік.

       3. Про доповнення кількісного та персонального складу виконавчого комітету Козівської селищної ради сьомого скликання.

        4.Про затвердження Програми впровадження системи вуличного відеоспостереження в селищі Козова на 2019-2020 роки.

        5.Про затвердження кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва (поточний ремонт вулиць смт Козова).

        6.Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 06.06.2013р. № 875 «Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури селища Козова».

        7.Про виділення коштів КП «Козова комунсервіс».

        8.Про затвердження рішення виконавчого комітету Козівської селищної ради.

        9.Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2019 рік.

        10.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.

        11.Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність.

        12.Про вилучення земельної ділянки Мартиновського Т.М. та надання дозволу гр.Гром’як Н.Т. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.

        13.Про вилучення земельних ділянок гр.Смишнюк М.І. та надання дозволу гр.Солтис Н.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.

        14.Про вилучення земельної ділянки Костич С.М. та надання дозволу гр.Дзьордзьо Н.А. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.

        15.Про вилучення земельної ділянки Чайківської О.І. та надання дозволу гр.Чайківському Д.Б. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.

        16.Про вилучення земельної ділянки гр.Шептак І.Я. та надання дозволу гр.Шептаку Б.Д. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.

        17.Про вилучення земельних ділянок Леуса В.А. та надання дозволу гр.Леус Г.В на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.

        18.Про вилучення земельних ділянок Мандюка В.Ю. та надання дозволу гр.Кав’яку А.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.

         19.Про вилучення земельної ділянки Турчин М.Ю. та надання дозволу гр.Зарічній І.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.

         20.Про вилучення земельної ділянки гр.Кав’яка Р.М. та надання дозволу гр.Кав’як Д.Н. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.

        21.Про вилучення земельних ділянок гр.Осадци М.Г. та надання дозволу гр.Осадці В.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.

       22.Про надання дозволу гр.Дик Т.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.

       23.Про надання дозволу гр.Гаврілову С.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.

       24.Про надання дозволу гр.Горохівському Л.Н. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Крушельницького А.

       25.Про надання дозволу гр.Шнуровській М.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Промислова для безоплатної приватизації.

       26.Про затвердження гр.Романчак Г.А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.

       27.Про затвердження гр.Ільницькій Н.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.

       28. Про затвердження гр.Кудлайчук Н.Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.

       29.Про затвердження гр.Дідичу І.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.

       30.Про затвердження гр.Зарічному В.Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Крушельницького А. для безоплатної приватизації.

        31.Про затвердження гр.Полиняку В.Т. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Крушельницького А. для безоплатної приватизації.

        32.Про затвердження гр.Груб’яку В.С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Крушельницького А. для безоплатної приватизації.

         33.Про погодження продажу гр.Марущаку Р.Є. земельної ділянки по вул.Герети,7Б та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки.

         34.Про передачу в оренду земельної ділянки ТДВ «Козівська агропромтехніка».

        35.Про передачу в оренду земельної ділянки ТзОВ «Спецавтоінвест».

        36.Інші питання поточної роботи.

        37.Різне.

 

                           Козівський

                        селищний голова                                      Адамів Я.Б.

 

      _________________________________________________________________________________________________

                                    

                                    КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                              Тернопільська область

                                        Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                селищного голови

 

від  26 лютого 2019  року  № 12

Про скликання почергового засідання

сесії селищної ради

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати почергове засідання  двадцять сьомої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 28 лютого 2019 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні читального залу  Козівської центральної районної бібліотеки по вул. Гвардійська, 6 в смт Козова.

           На розгляд почергового засідання двадцять сьомої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про затвердження робочого проекту «Реконструкція очисних споруд каналізації по вул.І.Франка у селищі Козова Козівського району Тернопільської області».
 2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  інвентаризації земель в межах червоних ліній по вулицях Корольова, Л.Українки,О.Кобилянської та Надрічна в смт Козова.
 3. Про внесення змін до Положення про бюджет участі (громадський бюджет) Козівської селищної територіальної громади.
 4. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2019 рік.

 

                           Козівський

                        селищний голова                                      Адамів Я.Б.

_______________________________________________________________________

        

  КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

     Тернопільська область

   Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

        селищного голови

 

від  14 січня 2019  року  № 1

 

Про скликання чергового засідання

сесії селищної ради

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати чергове засідання  двадцять шостої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 24 січня 2019 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні   читального залу Козівської центральної районної бібліотеки по вул.Гвардійська,6 в смт Козова.

           На розгляд чергового засідання двадцять шостої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про виконання бюджету Козівської селищної ради за 2018 рік.
 2. Про план роботи Козівської селищної ради  на 2019 рік.
 3.  Про затвердження Положення про бюджет участі (громадський бюджет) Козівської селищної територіальної громади.
 4. Про затвердження Положення про проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова.
 5. Про затвердження Порядку встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території смт Козова.
 6. Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 06.06.2013р. № 875 «Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури селища Козова.
 7. Про затвердження рішення виконавчого комітету Козівської селищної ради.
 8. Про направлення коштів спеціального фонду Козівської селищної ради.
 9. Про направлення коштів загального фонду Козівської селищної ради.
 10. Про направлення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт даху адміністративної будівлі Козівської селищної ради по вул.Грушевського,32 смт Козова Тернопільської області».
 11. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2019 рік.
 12. Блок земельних питань.
 13. Різне

 

                           Козівський

                        селищний голова                                      Адамів Я.Б.


                                                       КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                                                Тернопільська область

                                                              Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                                селищного  голови

 

від 28 грудня  2018р. № 111

 

Про  відведення місць для розміщення

матеріалів передвиборної агітації

 

   На виконання ч.4 ст. 59 Закону України  «Про вибори Президента України», керуючись п.п. 19, 20 ч.4 ст. 42 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Визначити місця для встановлення у смт Козова стендів, дошок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації виборів Президента України, призначених на 31 березня 2019 року:
 • вул.Дорошенка,3;
 • вул.Грушевського,25,27;
 • вул.Вітошинського,11.

 2.   Секретарю селищної ради Смереці С.В. оприлюднити це розпорядження на офіційному веб-сайті Козівської селищної ради.

 3.   Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету Михайліва М.П.

 

                      Козівський

               селищний голова                                              Адамів Я.Б.

 


                                    КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                              Тернопільська область

                                        Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                селищного голови

 

від  11 грудня 2018  року  № 110

 

Про скликання чергового засідання

сесії селищної ради

 

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати чергове засідання  двадцять п’ятої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 20 грудня 2018 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні методичного кабінету  районного Будинку культури по вул. Грушевського, 23 в смт Козова.

           На розгляд чергового засідання двадцять п’ятої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про затвердження рішень виконавчого комітету.
 2. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2018 рік.
 3. Про затвердження Програми збереження та забезпечення епідемічної (біологічної) безпеки населення смт Козова на 2019-2023рр.
 4. Про встановлення розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб.
 5. Про затвердження Програм Козівської селищної ради на 2019 рік.
 6. Про затвердження переліку видів оплачуваних робіт та їх фінансування у 2019 році.
 7. Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 06.02.2014р. № 1083 «Про Програму підтримки і розвитку творчих, талановитих дітей та молоді селища Козова на 2014-2020 роки».
 8. Про селищний бюджет на 2019 рік.
 9. Про затвердження детального плану території земельної ділянки в смт Козова по вул.Тернопільська.
 10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 11. Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою   щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність.
 12. Про вилучення земельної ділянки Микитюк С.І. та надання дозволу гр..Гуль Г.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки.
 13. Про вилучення земельної ділянки гр.Дика В.І. та надання дозволу гр.Сонсядло М.М. на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 14. Про вилучення земельних ділянок гр.Сидора М.А. та надання дозволу гр.Сидору М.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 15. Про вилучення земельних ділянок Олійника А.М. та надання дозволу гр.Олійнику І.А. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 16. Про вилучення земельної ділянки гр.Тимчишин Н.В. та надання дозволу гр.Тимчишину М.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 17. Про вилучення земельних ділянок Прокопів М.М. та надання дозволу гр.Купчак І.С. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 18. Про вилучення земельних ділянок гр.Гузій Н.В. та надання дозволу гр.Баб’як Н.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 19. Про вилучення земельних ділянок Стадарського М.В. та надання дозволу гр.Воронович Н.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 20. Про надання дозволу гр.Драченко Г.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 21. Про надання дозволу гр.Олійник О.Я. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 22. Про надання дозволу гр.Вархалі О.Г. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Привітна для безоплатної приватизації.
 23. Про надання дозволу гр.Сапсай І.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 24. Про надання дозволу гр.Сенів Н.Г. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 25. Про надання дозволу гр.Боднар О.Я. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 26. Про надання дозволу гр.Чижевському М.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.В.Вишиваного.
 27. Про затвердження гр.Галюк Л.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 28. Про затвердження гр.Галюку П.Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 29. Про затвердження гр.Галюку Є.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 30. Про затвердження гр.Бондаруку Б.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Стефаника для безоплатної приватизації.
 31. Про затвердження гр.Ткачук Є.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Ушинського для безоплатної приватизації.
 32. Про затвердження гр.Луц О.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 33. Про затвердження гр.Луц С.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 34. Про затвердження гр.Голоюк М.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 35. Про затвердження гр.Ваньчук Н.Й. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 36. Про розірвання договору оренди земельної ділянки по вул.Заводська,1А з ТзОВ «Універсальна лізингова компанія «Альфа».
 37. Про передачу в оренду земельної ділянки по вул.Заводська,1А  ТзОВ «Мрія елеватор Козова».
 38. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Б.Хмельницького.
 39. Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки по вул.Купчинського Є.,2/1.
 40. Про розгляд звернення ТзОВ «Козівський завод «Темп».
 41. Різне.

 

                           Козівський

                        селищний голова                                      Адамів Я.Б.

 

 КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

      Тернопільська область

       Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

        селищного  голови

 

 

від 21 листопада 2018 року №100

 

Про затвердження інструкції

з підготовки бюджетних запитів                                   

на 2019 рік та прогнозу на 2020-2021 роки


       Керуючись пунктом 3 статті 75 Бюджетного кодексу України ,наказами Міністерства фінансів України від 06 червня 2012 року №687"Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів" та від 17 липня 2015 року №648 "Про затвердження типових форм бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів "(у редакції наказу Міністерства фінансів України від 17 липня 2018 року №617 )на підставі пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України"Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Затвердити Інструкцію з підготовки бюджетних запитів до проекту селищного  бюджету  Козівської селищної ради на 2019 рік та прогнозу на 2020-2021 роки,що додається.
2. Інструкцію опублікувати на офіційному сайті селищної ради.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
 
 

Козівський селищний голова

Я.Б.Адамів

 

 

                                                                              ЗАТВЕРДЖЕНО
                                                                             Розпорядження селищного голови
                                                                             від 21 листопада 2018 року № 100

                                                                     
                                                         ІНСТРУКЦІЯ
з підготовки бюджетних запитів до проекту селищного бюджету  Козівської  селищної ради  на 2019 рік та прогнозу селищного бюджету на 2020-2021 роки
(із застосуванням програмно-цільового методу)
 
І. Загальні положення
 
1.1.Ця   Інструкція розроблена  з підготовки бюджетних запитів  відповідно до вимог частини 3 статті 75 Бюджетного кодексу України і визначає механізм розрахунку показників проекту бюджету Козівської селищної ради на 2019 рік (далі-проект селищного бюджету )та прогнозу на 2020-2021 роки (далі -прогноз селищного бюджету),а також встановлює порядок складання,розгляду та аналізу бюджетних запитів.
 
1.2.  Бухгалтерія Козівської селищної ради організовує та забезпечуєскладання бюджетних запитів за відповідним галузевим напрямком ,і подає його у визначені терміни та порядку до виконавчого комітету Козівської селищної ради в паперовому вигляді за формами:
БЮДЖЕТНИЙ ЗАПИТ на 2019 – 2021 РОКИ загальний, Форма 2019-1 (далі – Форма-1) (додаток 1);
БЮДЖЕТНИЙ ЗАПИТ на 2019 – 2021 РОКИ індивідуальний, Форма 2019-2 (далі – Форма-2) (додаток 2);
БЮДЖЕТНИЙ ЗАПИТ на 2019 – 2021 РОКИ додатковий, Форма 2019-3  (далі – Форма-3) (додаток 3).
       Головним розпорядником бюджетних коштів бюджету Козівської селищної ради є апарат селищної ради (далі -головний розпорядник ).Тому у всх бюджетних запитах у рядках " найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету "та "найменування відповідального виконавця бюджетної програми " зазначається "Апарат Козівської селищної ради".
1.3. Форми бюджетного запиту заповнюються послідовно: Форма-2 заповнюється на підставі показників Форми-1 і лише після заповнення зазначених форм у разі потреби заповнюється Форма-3.
 1.4.Усі вартісні показники у формах наводяться у гривнях без копійок.
 1.5.Бюджетний запит складається на 2019-2021 роки з урахуванням організаційних ,фінансових та індикативних прогнозних показників обсягів видатків або надання кредитів загального фонду селищного бюджету Козівської селищної ради на 2020-2021 роки (далі-індикативні прогнозні показники).

1.6.Розрахунок граничних обсягів та індикативних прогнозних показників здійснюється з урахуванням :

     прогнозних обсягів доходів;

     розміру прожиткового мінімуму та рівня його забезпечення;

     розміру мінімальної заробітної плати та посадового окладу працівників тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ,закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери,затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року №1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ,закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери"(далі-Єдина тарифна сітка);

   прогнозних цін на енергоносії та тарифів на оплату комунальних послуг;

   необхідності передбачення нових (порівняно з поточним бюджетним періодом )першочергових видатків, у тому числі тих,що мають періодичний характер;

    необхідності оптимізації витрат ,у тому числі шляхом концентрації ресурсів на пріоритетних напрямах діяльності ,скорочення непершочергових та виключення неефективних витрат тощо.

1.7.  Граничний обсяг та індикативні прогнозні показники готуються бухгалтерією Козівської селищної ради та доводяться селищним головою до підпорядкованих установ загальними сумами за роками.
 1.8.Бухгалтерія здійснює розподіл граничного обсягу та індикативних прогнозних показників за бюджетними програмами з урахуванням пріоритетів ,визначених програмними (стратегічними )документами економічного і соціального розвитку ,та

планів своєї діяльності на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди.
 1.9.  Показники доходів, фінансування, видатків за попередній та поточний бюджетні періоди мають відповідати кодам класифікації доходів бюджету, економічної класифікації видатків бюджету та класифікації кредитування бюджету з урахуванням змін, внесених до відповідної бюджетної класифікації.
1.10.   З метою співставлення показників за бюджетними програмами у разі змін у структурі бюджетних програм головного розпорядника звітні показники за попередній бюджетний період та показники поточного бюджетного періоду приводяться у відповідність до програмної класифікації видатків та кредитування селищного бюджету, що формується у бюджетних запитах на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди.

       У разі якщо бюджетна програма не передбачається на 2019 рік:

       показники поточного бюджетного періоду зазначаються окремим рядком;

       показники за бюджетною програмою попереднього бюджетного періоду приводяться у відповідність до програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів поточного бюджетного періоду,а у разі якщо бюджетна програма у поточному бюджетному періоді не передбачена-зазначаються окремим рядком.
1.11.  Для заповнення форм бюджетного запиту використовуються:
дані річного звіту за попередній бюджетний період, з урахуванням капітальних видатків (далі – звіт за попередній бюджетний період) – для зазначення показників за попередній бюджетний період;
показники, затверджені розписом селищного бюджету на поточний бюджетний період( з урахуванням внесених змін)  та до кошторисів в частині власних надходжень бюджетних  установ  станом на дату ,визначену селищним головою у супроводжуючому листі  (далі - розпис на поточний бюджетний період );
показники видатків та /або надання кредитів  , розраховані відповідно до положень розділу ІІ цієї Інструкції, – для зазначення показників на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди.     

1.12.Уцій інструкції визначення бюджетних періодів вживаються у таких значеннях :

    поточний рік-період ,протягом якого відбувається планування бюджетних показників на наступний рік (2018 рік);

плановий рік -рік,на який здійснюється планування бюджетних показників (2019 рік);

наступні за плановим два роки -роки на які здійснюється прогноз бюджетних показників,і які  є наступними за плановим роком (2020та 2021 роки).
1.13.  Установи підпорядковані селищній раді забезпечують своєчасність, достовірність та зміст поданих  бюджетних запитів, які мають містити всю інформацію, необхідну для аналізу показників проекту  селищного бюджету та прогнозу селищного бюджету.
1.14.Бухгалтерія здійснює аналіз отриманих від підпорядкованих установ бюджетних запитів на предмет відповідності меті діяльності головного розпорядника у відповідній сфері пріоритетам ,визначеним програмними документами економічного і соціального розвитку ,ефективності використання бюджетних коштів ,дотримання доведених обмежень та вимог цієї Інструкції.

1.15.На основі інформації про результати аналізу селищний голова відповідно до норм , передбачених пунктом 36 статті 2,пунктом 5 статті 75 Бюджетного кодексу України та пункту  1.3 Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів,затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23 серпня 2012 року №938 ,приймає рішення  про включення бюджетного запиту до проекту селищного бюджету на 2019 рік.

1.16. У разі  подання підпорядкованою установою бюджетного запиту ,складеного з порушенням вимог цієї Інструкції ,бухгалтерія селищної ради може повернути такий бюджетний запит установі для приведення його у відповідність до зазначених вимог.

1.17.     У разі надання необґрунтованої інформації бюджетних запитів або з порушенням вимог цієї Інструкції може бути прийняте рішення про неврахування бюджетного запиту до проекту селищного бюджету на плановий рік та прогнозу селищного бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди.
   Кожна форма бюджетного запиту підписується окремо селищним головою, головним бухгалтером та скріплюється печаткою.
 1.18. Розрахунок  прогнозних показників по заробітній платі на 2019 рік здійснюється з урахуванням розміру мінімальної заробітної плати та розміру  прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць, які враховані в Державному бюджеті України на 2019 рік.
Відповідно до підпункту 7 частини першої статті 76 Бюджетного кодексу України одночасно з проектом рішення про селищний бюджет на плановий рік, подається пояснення розпорядників бюджетних коштів до проекту селищного бюджету.
II. Розрахунок видатків та надання кредитів
на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди
2.1.  Головний розпорядник

 забезпечує розподіл граничного обсягу видатків та індикативних прогнозних показників за бюджетними програмами та здійснює розрахунок обсягів видатків , ураховуючи принципи пріоритетності, обґрунтованості витрат, а також жорсткої економії бюджетних коштів.
2.2.   Розрахунок обсягів видатків  на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди здійснюються з урахуванням:
нормативно-правових актів, що регулюють діяльність головного розпорядника у відповідній сфері;зобов’язань, передбачених договорами (контрактами);норм і нормативів;
періодичності виконання окремих бюджетних програм, а також окремих заходів, що здійснюються в межах бюджетних програм;
пріоритетності видатків, ураховуючи реальні можливості бюджету;
результатів оцінки ефективності бюджетних програм, проведеної з урахуванням методичних рекомендацій щодо здійснення оцінки ефективності бюджетних програм, встановлених Мінфіном, та висновків за результатами контрольних заходів, проведених органами, уповноваженими на здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства;
недопущення утворення заборгованості за зобов’язаннями у плановому та наступних за плановим двох бюджетних періодах;
цін і тарифів поточного року на відповідні товари (роботи, послуги), закупівлю яких передбачається здійснювати у межах бюджетної програми;
кількісних та вартісних факторів, що впливають на обсяг видатків  у плановому та наступних за плановим двох бюджетних періодах.
До кількісних факторів належать, зокрема штатна чисельність працівників, кількість типової програмної класифікації видатків та кредитування селищного  бюджету тощо.
До вартісних факторів – індекси споживчих цін та цін виробників, ціни (тарифи) на товари (роботи, послуги), розмір прожиткового мінімуму та рівень його забезпечення, розміри мінімальної заробітної плати та посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки тощо.    
При підготовці бюджетних запитів необхідно врахувати лист Міністерства фінансів України від 06.08.2018 № 05110-14-8/20820  « Про особливості складання проектів місцевих бюджетів на 2019 рік та прогнозу  на 2020-2021 роки» , а саме:
Підвищення у 2019 році мінімальної  заробітної  плати. Пропонується встановити її у розмірі:  з 1 січня 2019 року – 4173 гривні (ріст до попереднього року 12,1%);
Розмір посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС з 1 січня  становитиме – 1 921 гривні ( ріст до попереднього року 9%);
Для  розрахунку  потреби в коштах на оплату комунальних послуг та  енергоносіїв ( КЕКВ 2270) у 2019 році пропонується до  обсягу  коштів, які передбачені  у бюджеті 2018 року із змінами, застосовувати  коефіцієнт 1,1,  з урахуванням такого:

        -  оплату водопостачання та водовідведення (КЕКВ2272)-   1,101
        -  оплату електроенергії ( КЕКВ 2273)                                    - 1,1

        -  оплату природного газу КЕКВ 2274)                                   - 0,997
Передбачено підвищення у 2020-2021 роках мінімальної  заробітної  плати та пропонується встановити її у розмірі:  з 1 січня 2020 року – 4 407 гривні (ріст до попереднього року 5,6%) та  з 1 січня 2021 року – 4 627 гривень (ріст до попереднього року 5%);
Розмір посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС з 1 січня 2020 року  становитиме – 2102 гривні ( ріст до попереднього року 9,4%) та з 1 січня 2021 року –  2262 гривні ( ріст до попереднього року 7,6%);
Для  розрахунку  потреби в коштах на оплату комунальних послуг та  енергоносіїв у 2020 - 2021 роках пропонується до  обсягу  коштів, які передбачені  у бюджеті поточного року зі змінами, застосовувати  коефіцієнт 1,1,  з урахуванням такого: 2020 р    2021 р

        - оплату водопостачання та водовідведення (КЕКВ 2272)   1,082       1,059

        -оплату електроенергії (КЕКВ 2273)                                        1,1           1,1

         -оплату природного газу (КЕКВ 2274)                                     1,062       1,029               
При складанні  бюджетних запитів на 2019, 2020-2021 роки  необхідно врахувати у першочерговому порядку  потребу в коштах  на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати;  на проведення розрахунків за електроенергію  та  послуги зв"язку, які  споживаються бюджетними установами.
 Водночас з метою збалансування  показників селищного бюджету та  підвищення рівня  фінансової забезпеченості при складанні проекту селищного бюджету  на 2019 рік  доцільно:
- провести оптимізацію  витрат  селищного  бюджету шляхом виключення непріоритетних та  неефективних  витрат, насамперед тих, що не забезпечують виконання основних функцій і завдань ;
-  забезпечити  неухильне  дотримання  вимог частини 4 статті 77 Бюджетного кодексу України;
-  не допускати  включення  до  проекту селищного бюджету  на 2019 рік  видатків на нові місцеві програми чи ті, термін дії яких закінчується у 2018 році, у разі їх не затвердження  чи пролонгації органами  місцевого  самоврядування на 2019 рік в установленому  порядку;
-не приймати рішень, що призводять до збільшення  штатної чисельності та видаткової частини бюджету.
2.3. Розрахунок обсягів видатків  на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди здійснюється за кожною бюджетною програмою як за загальним, так і за спеціальним фондами у розрізі кодів економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету.
Обсяг видатків  за бюджетною програмою визначається як сума коштів за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету.
Детальні розрахунки в межах коду економічної класифікації видатків здійснюються з урахуванням факторів, що впливають на обсяг видатків.
2.4.Обсяг капітальних видатків доводиться ураховуючи реальні можливості місцевого бюджету та визначається, ураховуючи запланований обсяг робіт згідно з проектно-кошторисною  документацією, ступінь будівельної готовності об’єктів, кількість наявного обладнання та предметів довгострокового користування та ступінь їх фізичного і морального зношення. Фактори, що можуть враховуватися при визначенні обсягу капітальних видатків, головним розпорядником визначаються самостійно з урахуванням галузевих особливостей. Вартість товарів (робіт, послуг) має забезпечувати раціональне та економне використання бюджетних коштів.
2.5.  За результатами розрахунків сума видатків  за усіма бюджетними програмами на відповідний бюджетний період порівнюється із граничним обсягом та індикативними прогнозними показниками.
2.6. Обсяг видатків  спеціального фонду визначається головним розпорядником самостійно відповідно до нормативно-правових актів, які передбачають утворення і використання спеціального фонду.
2.7. Розрахунок надходжень спеціального фонду здійснюється відповідно до положень пункту 17 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 228.
Під час заповнення бюджетних запитів у частині спеціального фонду на плановий рік та на наступні за плановим два бюджетні періоди необхідно забезпечити реальне планування показників надходжень до спеціального фонду, виходячи з фактичних надходжень у минулому та поточному бюджетних періодах.
ІІІ. Порядок заповнення Форми  -1
 3.1.   Форма-1 призначена для наведення узагальнених показників діяльності головного розпорядника і розподілу граничного обсягу та індикативних прогнозних показників за бюджетними програмами.
3.2.   У Формі-1 зазначається мета діяльності головного розпорядника, спрямована на досягнення стратегічних цілей соціально-економічного розвитку села та визначені планами його діяльності на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди; здійснюється розподіл прогнозного обсягу та індикативних прогнозних показників за бюджетними програмами та відповідальними виконавцями бюджетних програм.
Інформація, що наводиться у Формі-1, має у повній мірі характеризувати діяльність головного розпорядника, охоплювати всі сфери, у яких він забезпечує реалізацію державної політики, висвітлювати найбільш суспільно значущі результати його діяльності та враховувати відповідні показники діяльності відповідальних виконавців, робота яких організовується та координується відповідним головним розпорядником.
3.3.   У пункті 1 зазначається код Типової відомчої класифікації видатків та кредитування бюджету та найменування головного розпорядника.
3.4.   У пункті 2 зазначається мета діяльності головного розпорядника, яка визначає основне його призначення і роль у реалізації  у відповідній сфері та має фомуватись з урахуванням таких критеріїв:
чітке формулювання та лаконічне викладення;
спрямованість на досягнення певного результату;
охоплення всіх сфер діяльності головного розпорядника.
3.5.    У пункті 3 зазначаються видатки  за бюджетними програмами  згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету та відповідальними виконавцями бюджетних програм:
у графах 1–3 зазначаються код програмної класифікації видатків та кредитування, найменування бюджетної програми, відповідальний виконавець бюджетної програми;
у графі 4 зазначається код функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету відповідно до наказу Міністерства фінансів України  від 14 січня 2011 року № 11 (зі змінами);
у графі 5 (звіт) – касові видатки або надання кредитів загального фонду відповідно до звіту за попередній бюджетний період;
у графі 6 (затверджено) – бюджетні асигнування загального фонду з урахуванням внесених змін, затверджені розписом на поточний бюджетний період;
у графах 7–9 (проект, прогноз) – розподіл граничного обсягу та індикативних прогнозних показників.
3.6.  У пункті 4зазначаються витрати  спеціального фонду за бюджетними програмами/підпрограмами та відповідальними виконавцями бюджетних програм:
у графах 1–3 зазначаються код програмної класифікації видатків та кредитування, найменування бюджетної програми/підпрограми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету, відповідальний виконавець бюджетної програми;
у графі 4 зазначається код функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету відповідно до наказу Міністерства фінансів України  від 14 січня 2011 року № 11 (зі змінами);
у графі 5 (звіт) – касові видатки або надання кредитів спеціального фонду відповідно до звіту за попередній бюджетний період;
у графі 6 (затверджено) – бюджетні асигнування спеціального фонду з урахуванням внесених змін, затверджені розписом на поточний бюджетний період;
у графах 7–9 (проект, прогноз) – розподіл граничного обсягу та індикативних прогнозних показників.
ІV. Порядок заповнення Форми -2
4.1.   Форма-2 призначена для наведення детальної інформації з обґрунтуваннями щодо показників, передбачених за кожною бюджетною програмою.
4.2.   При заповненні Форми-2:
доходи та фінансування спеціального фонду наводяться відповідно за класифікацією доходів бюджету та класифікацією фінансування бюджету за типом боргового зобов’язання;
видатки наводяться за кодами економічної класифікації видатків бюджету: 2110, 2120, 2210, 2220, 2240, 2250,  2270( з них  2272, 2273, 2274), 2281, 2282  2610, 2620,  2700 ( з  2730), 2800, 3110, 3120, 3130, 3140,   3210, 3220,  3240;4113; 9000;
При цьому за однією бюджетною програмою передбачаються або тільки видатки з подальшою їх деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету, або тільки надання кредитів з подальшою їх деталізацією за класифікацією кредитування бюджету.
4.3.   У пунктах 1, 2 і 3 зазначаються відповідно найменування головного розпорядника коштів, код Типової відомчої класифікації видатків та кредитування бюджету, найменування відповідального виконавця бюджетної програми, найменування  бюджетної програми/підпрограми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування і код Програмної класифікації видатків та кредитування.
4.4.   У пункті 4 зазначаються основна мета ,завданя, законодавчі підстави реалізації бюджетної програми/підпрограми та строки  ії реалізації:
у підпункті 1 пункту 4 – мета виконання бюджетної програми/підпрограми та строки її реалізації;
у підпункті 2 пункту 4 – завдання бюджетної програми/підпрограми;
у підпункті 3 пункту 4 – нормативно – правові акти, які є підставою для реалізації бюджетної програми/підпрограми.
Мета бюджетної програми/підпрограми визначається відповідно до положень наказу Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року № 836 «Про деякі питання запровадження  програмно - цільового методу складання та виконання   місцевих бюджетів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2014 року за № 1103/25880.
Мета та завдання бюджетної програми визначається відповідно до типових переліків бюджетних програм, визначених Міністерством фінансів України та відповідними галузевими міністерствами.
4.5     У пункті 5 показники розписуються таким чином:
доходи та фінансування спеціального фонду наводяться відповідно за класифікацією доходів бюджету та класифікацією фінансування бюджету за типом боргового зобов’язання;
Зазначаються усі надходження для виконання бюджетної програми.
У рядку «Надходження із загального фонду бюджету» у графах 3, 7, 11 підпункту 1 пункту 5 та рядку «Надходження із загального фонду бюджету» у графах 3, 7 підпункту 2 пункту 5 мають відповідати показникам, наведеним у графах 5, 6, 7, 8, 9 пункту 3 Форми-1 у рядку відповідної бюджетної програми.
Показники спеціального фонду зазначаються за кожним видом надходжень:
1) власні надходження бюджетних установ:
плата за послуги ,що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю (код класифікації бюджету 25010100);
надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності (код класифікації доходів бюджету 25010200);
надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна) (код класифікації доходів бюджету 25010400);
благодійні внески,гранти та дарунки (код класифікації доходів бюджету 25020100);
Власні надходження бюджетних установ визначаються головним розпорядником за наявності підстави, про яку обов’язково робиться посилання при заповненні пункту 15. При заповненні цього пункту в частині власних надходжень слід керуватися частиною четвертою статті 13 Бюджетного кодексу України;
2) інші надходження спеціального фонду ,визначені рішеннями селищної ради про місцевий бюджет на попередній та поточний бюджетні періоди і які передбачається отримувати у плановому та наступних за плановим двох бюджетних періодах
3)повернення кредитів до бюджету ,які відображаються зі знаком "-".

4) кошти, що передаються із загального фонду до спеціального фонду (бюджету розвитку) (код класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов'язання 602400).
Загальний обсяг надходжень спеціального фонду за попередній бюджетний період (рядок «ВСЬОГО») розраховується як сума усіх вищезазначених надходжень та різниці між залишками бюджетних коштів на початок бюджетного періоду (код класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов’язання 602100) та на кінець бюджетного періоду (код класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов’язання 602200).
У графі 4 та 5 підпункту 1 пункту 5 (звіт) зазначаються надходження спеціального фонду, у тому числі бюджету розвитку, для виконання бюджетної програми відповідно до звіту за попередній бюджетний період.
У графі 8 та 9 підпункту 1 пункту 5 (затверджено з урахуванням змін) – надходження спеціального фонду, у тому числі бюджету розвитку, для виконання бюджетної програми на поточний бюджетний період.
У графі 12 та 13 підпункту 1 пункту 5 (проект) – надходження спеціального фонду, у тому числі бюджету розвитку, для виконання бюджетної програми на плановий бюджетний період.
У графах 4, 5 та 8, 9 підпункту 2 пункту 5 (прогноз) – надходження спеціального фонду, у тому числі бюджету розвитку, для виконання бюджетної програми на наступні за плановим два бюджетні періоди.
4.6.   У пункті 6 зазначаються витрати загального та спеціального фондів за кодами економічної класифікації видатків бюджету/класифікації кредитування бюджету.
У підпункті 1 пункту 6 зазначаються видатки за кодами економічної класифікації видатків бюджету та їх найменування:
у графах 1-2 зазначаються коди економічної класифікації видатків бюджету та їх найменування ;
у графі 3-6 (звіт) – касові видатки загального та спеціального фондів, у тому числі бюджету розвитку, відповідно до звіту за попередній бюджетний період;
у графах 7-10 (затверджено) – бюджетні асигнування загального та спеціального фондів, у тому числі бюджету розвитку, з урахуванням внесених змін, затверджені розписом на поточний бюджетний період;
у графах 11-14 (проект) – розподіл граничного обсягу на плановий бюджетний період.
у графі 4,5 (звіт) – касові видатки  спеціального фонду, у тому числі бюджету розвитку, відповідно до звіту за попередній бюджетний період;
у графах 8,9 (затверджено) – бюджетні асигнування спеціального фонду, у тому числі бюджету розвитку, з урахуванням внесених змін, затверджені розписом на поточний бюджетний період;
у графах 12,13 (проект) –  видатки спеціального фонду, в тому числі бюджету розвитку,на плановий бюджетний період.
Показники у рядку «УСЬОГО» у графах 3, 7, 11 підпункту 1 пункту 6 повинні дорівнювати показникам у графах 5, 6, 7, пункту 3 Форми-1 для відповідної бюджетної програми, а також показникам у рядку «УСЬОГО» у графах 3, 7, 11 підпункту 1 пункту  5 Форми-2.
У графах підпункту 2 пункту 6 відповідно зазначаються надання кредитів загального фонду та спеціального фондів за кодами класифікації кредитування бюджету та їх найменувань.
У графах підпункту 3 пункту 6 зазначаються видатки за кодами економічної класифікації видатків бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди.
У графах підпункту 4 пункту 6 відповідно зазначаються надання кредитів загального та спеціального фондів за кодами класифікації кредитування бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди.
4.7      У пункті 7 зазначаються витрати за напрямками використання бюджетних коштів за загальним та спеціальним фондами, виконання яких забезпечує реалізацію бюджетної програми.
У підпункті 1 пункту 7 зазначаються видатки у розрізі напрямів використання бюджетних коштів:
у графі 3-6 (звіт) – касові видатки загального та  спеціального фондів, у тому числі бюджету розвитку, відповідно до звіту за попередній бюджетний період;
у графах 7-10 (затверджено) – бюджетні асигнування загального та спеціального фондів, у тому числі бюджету розвитку, з урахуванням внесених змін, на поточний бюджетний період;
у графах 11-14 (проект) –  видатки загального та спеціального фондів, в тому числі бюджету розвитку, на плановий бюджетний період.
У підпункті 2 пункту 7 зазначаються витрати за напрямками використання бюджетних коштів за загальним та спеціальним фондами у наступних за плановим двох бюджетних періодах.
Завдання визначаються відповідно до положень наказу Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2014 року за № 1103/25880.
При визначені напрямів використання бюджетних коштів та розподілі видатків за кодами економічної класифікації видатків бюджету необхідно враховувати, що економічна класифікація видатків бюджету впорядковує витрати за економічними характеристиками операцій, а напрями використання бюджетних коштів передбачають конкретні дії (заходи), спрямовані на досягнення певного результату, і можуть містити декілька таких операцій.
З метою забезпечення порівнянності показників на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди із показниками поточного бюджетного періоду у пункті 7 Форми-2 перелік напрямів використання бюджетних коштів визначається відповідно до переліку, що використовувався головним розпорядником при підготовці бюджетних запитів на плановий бюджетний період.
Для нових бюджетних програм напрями використання бюджетних коштів визначаються головним розпорядником самостійно.
Напрями використання бюджетних коштів за спеціальним фондом повинні узгоджуватися з напрямами використання бюджетних коштів за загальним фондом.
Показники у рядку «УСЬОГО» у графах 3, 7, 11 підпункту 1 пункту 7 повинні дорівнювати показникам у графах 5, 6, 7 пункту 3 Форми-1 для відповідної бюджетної програми, а також показникам у рядку «УСЬОГО» у графах 3, 7, 11 підпункту 1 пункту 5 Форми-2.
Показники у рядку «УСЬОГО» у графах 4, 8, 12 підпункту 1 пункту 7 повинні дорівнювати показникам у графах 5, 6, 7 пункту 4 Форми-1 для відповідної бюджетної програми, а також показникам у рядку «УСЬОГО» у графах 4, 8, 12 підпункту 1 пункту 5 Форми-2.
Показники у рядку «УСЬОГО» у графах 3, 7 підпункту 2 пункту 7 повинні дорівнювати показникам у графах 8, 9 пункту 3 Форми-1 для відповідної бюджетної програми, а також показникам у рядку «УСЬОГО» у графах 3, 7 підпункту 2 пункту 5 Форми-2.
Показники у рядку «УСЬОГО» у графах 4, 8 підпункту 2 пункту 7 повинні дорівнювати показникам у графах 8, 9 пункту 4 Форми-1 для відповідної бюджетної програми, а також показникам у рядку «УСЬОГО» у графах 4, 8 підпункту 2 пункту 5 Форми-2
4.8    У пункті 8 наводяться результативні показники бюджетної програми за попередній, поточний, на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди.
 
Результативні показники бюджетної програми визначаються з урахуванням типових переліків бюджетних програм, визначених Міністерством фінансів України та відповідними галузевими міністерствами.
Для бюджетних програм, що реалізуються протягом декількох років, результативні показники бюджетної програми не повинні суттєво змінюватися за своїм змістом порівняно із результативними показниками, передбаченими паспортом відповідної бюджетної програми на поточний рік, за умов: незмінності завдань бюджетної програми та напрямів використання коштів; узгодженості із стратегічними цілями та показниками результату діяльності головного розпорядника, визначеними у Формі-1.
За кожною бюджетною програмою можливе уточнення та розширення переліку результативних показників, визначених у примірному переліку результативних показників бюджетних програм.
У графі «Джерело інформації» підпунктів 1 та 2 пункту 8 зазначаються найменування статистичних збірників, звітності та обліку, що ведуться головним розпорядником, інших видів джерел інформації, які підтверджують достовірність даних.
4.9.   У пункті 9 наводиться структура видатків на оплату праці за попередній, поточний, плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди.
В останньому рядку пункту 9 додатково наводяться видатки на оплату праці штатних одиниць за загальним фондом, що враховані також у спеціальному фонді.
4.10.  Упункті 10 наводиться чисельність працівників, зайнятих у бюджетних установах, в розрізі переліку категорій працівників згідно з штатним розписом та фактично зайнятими посадами.
у графах 3, 5, 7, 9 зазначається кількість затверджених штатних одиниць у штатних розписах;
у графах 4, 6, 8, 10 – кількість фактично зайнятих штатних одиниць в попередньому бюджетному періоді, а в поточному бюджетному періоді – станом на 1 вересня поточного бюджетного періоду.
у графах 11–16 – чисельність працівників бюджетних установ на плановий та наступні за плановим два бюджетні період
Показники чисельності повинні узгоджуватися з відповідними показниками видатків у підпунктах 1 та 3 пункту 6, а також пункті 9.
4.11. У пункті 11 наводяться місцеві/регіональні програми, які виконуються в межах бюджетної програми/підпрограми у звітному, поточному та плановому (підпункт 1) та наступних за плановим двох бюджетних періодах (підпункт 2):
у графі 2 підпункту 1 пункту 11 та графі 2 підпункту 2 пункту 11 зазначається найменування місцевої/регіональної програми;
у графі 3 підпункту 1 пункту 11 та графі 3 підпункту 2 пункту 11 – нормативно-правовий акт, яким затверджена місцева/регіональна програма;
Показники у рядку «УСЬОГО» у графах 4-12 підпункту 1 пункту 11 не мають перевищувати відповідні показники у графах  у графах 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13 підпункту 1 пункту 6 або у графах 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14 підпункту 2 пункту 6.
Показники у рядку «УСЬОГО» у графах 4-9 підпункту 2 пункту 11 не мають перевищувати відповідні показники у графах 3, 4, 6, 7, 8, 10 підпункту 3 пункту 6 або у графах 3, 4, 6, 7, 8, 10 підпункту 4 пункту 6.
4.12.   У пункті 12зазначаються об’єкти, які виконуються в межах бюджетної програми за рахунок коштів бюджету розвитку.
4.13.   У пункті 13зазначається аналіз результатів, досягнутих унаслідок використання коштів загального фонду бюджету у попередньому бюджетному періоді, очікувані результати у поточному бюджетному періоді, обґрунтування необхідності передбачення витрат на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди.
4.14.  У пункті 14 наводиться аналіз управління зобов’язаннями у попередньому і поточному бюджетних періодах та пропозиції щодо приведення зобов’язань на плановий бюджетний період до граничного обсягу видатків або надання кредитів загального фонду на плановий бюджетний період.
У підпунктах 1 та 2 пункту 14 зазначається кредиторська заборгованість у звітному році, а також можлива кредиторська заборгованість по загальному фонду в поточному та плановому роках.
У графі 3 підпункту 1 пункту 14 – бюджетні асигнування, затверджені розписом за попередній бюджетний період з урахуванням всіх внесених змін до розпису.
У графі 4 підпункту 1 пункту 14 – касові видатки або надання кредитів відповідно до звіту за попередній бюджетний період. Ці показники мають відповідати показникам, наведеним у графі 3 підпункту 1 пункту 6 або у графі 3 підпункту 2 пункту 6.
У графах 5 та 6 підпункту 1 пункту 14 – кредиторська заборгованість по загальному фонду на початок та кінець минулого бюджетного періоду відповідно до звіту за попередній бюджетний період.
У графі 7 підпункту 1 пункту 14 – зміна кредиторської заборгованості загального фонду протягом попереднього бюджетного періоду;
у графах 8 та 9 підпункту 1 пункту 14 – кредиторська заборгованість загального фонду, яка у попередньому бюджетному періоді погашена за рахунок коштів загального та спеціального фондів відповідно;
у графі 10 підпункту 1 пункту 14 – бюджетні зобов’язання, у тому числі погашені (касові видатки) та непогашені (кредиторська заборгованість на кінець минулого бюджетного періоду).
Графи 3, 4, 8 підпункту 2 пункту 14 мають відповідати
графа 3 – графі 7 підпункту 1 пункту 6 (бюджетні асигнування, затверджені розписом на поточний бюджетний період)
графа 4 – графі 6 підпункту 1 пункту 14 (кредиторська заборгованість загального фонду на кінець попереднього бюджетного періоду відповідно до звіту за попередній бюджетний період);
графа 8 – графі 11 підпункту 1 пункту 6 (видатки  бюджету на плановий бюджетний період).
 
У графах 5, 6, 10, 11 підпункту 2 пункту 14 наводиться сума кредиторської заборгованості, яку в поточному та плановому бюджетних періодах планується погасити за рахунок коштів загального та спеціального фондів відповідно.
У графах 7 і 12 підпункту 2 пункту 14 наводиться розрахунок очікуваних зобов’язань за видатками (різниця між затвердженими призначеннями на поточний бюджетний період (обсягом видатків на плановий бюджетний період) та кредиторською заборгованістю на початок відповідного бюджетного періоду.
Наведена у підпунктах 1 та 2 пункту 14 інформація призначена для здійснення аналізу ефективності управління головним розпорядником своїми зобов’язаннями в попередньому, поточному та на плановий бюджетні періоди по загальному фонду в розрізі економічної класифікації видатків бюджету (касові видатки, стан погашення кредиторської заборгованості загального фонду, тенденцію щодо змін заборгованості по заробітній платі та заходи щодо приведення мережі і чисельності у відповідність до передбачених асигнувань), а також розробити заходи з приведення своїх зобов’язань на плановий бюджетний період у відповідність до обсягів видатків на плановий бюджетний період.
У підпункті 3 пункту 14 зазначається дебіторська заборгованість загального фонду за попередній бюджетний період, а також очікувана дебіторська заборгованість загального фонду на кінець поточного бюджетного періоду:
у графі 3 підпункті 3 пункту 14 – бюджетні асигнування, затверджені розписом за попередній бюджетний період з урахуванням всіх внесених змін до розпису;
у графі 4 підпункті 3 пункту 14 – касові видатки або надання кредитів відповідно до звіту за попередній бюджетний період;
у графах 5 і 6 підпункті 3 пункту 14 – дебіторська заборгованість загального фонду на початок та кінець попереднього бюджетного періоду відповідно до звіту за попередній бюджетний період;
у графі 7 підпункті 3 пункту 14 – очікувана дебіторська заборгованість загального фонду на кінець планового бюджетного періоду;
у графах 8 і 9 підпункті 3 пункту 14 – причини виникнення дебіторської заборгованості загального фонду та вжиті заходи щодо її погашення відповідно.
У підпункті 4 пункту 14 зазначається аналіз управління бюджетними зобов’язаннями та пропозиції щодо упорядкування бюджетних зобов’язань на плановий бюджетний період
4.15.   У пункті 15наводяться підстави та обґрунтування видатків спеціального фонду на плановий бюджетний період та наступних за плановим двох бюджетних періодах, аналіз результатів, досягнутих внаслідок використання коштів спеціального фонду у попередньому бюджетному періоді, очікувані результати у поточному бюджетному періоді та обґрунтування необхідності передбачення видатків  на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди.
Інформація, наведена у Формі-2, використовується для формування паспорта бюджетної програми відповідно до положень наказу Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2014 року за № 1103/25880.
 
V. Порядок заповнення Форми -3
5.1 Форма-3 призначена для представлення та обґрунтування пропозицій щодо додаткових поточних та капітальних видатків та/або надання кредитів на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди і заповнюється лише після заповнення Форми -1 і Форми -2 у разі, якщо витрати, які розраховані, виходячи з пріоритетності та обґрунтованості потреб, перевищують граничний обсяг  та індикативні прогнозні показники.
Пропозиції головного розпорядника щодо додаткових видатків та надання кредитів розглядаються селищним головою в межах балансу бюджету відповідно до пропозиції бухгалтерії селищної ради.
Пропозиції щодо додаткових видатків або надання кредитів не надаються за бюджетними програмами, за якими у зв’язку з перерозподілом зменшено обсяги видатків  порівняно з поточним бюджетним періодом та збільшено за іншими бюджетними програмами.
5.2  У пунктах 1,2 і 3 зазначаються відповідно найменування головного розпорядника коштів та код Типової відомчої класифікації видатків та кредитування бюджету, найменування відповідального виконавця бюджетної програми та код Типової відомчої класифікації видатків та кредитування, код та найменування бюджетної програми.
5.3 У пункті 4 наводяться додаткові кошти на поточні та капітальні видатки або надання кредитів загального фонду та спеціального фонду (бюджет розвитку) в розрізі кодів економічної класифікації видатків бюджету/класифікації кредитування бюджету, інформація про зміни результативних показників бюджетної програми у плановому та наступних за плановим двох бюджетних періодах у разі передбачення додаткових коштів, а також можливі наслідки, у разі якщо додаткові кошти не будуть передбачені, та альтернативні заходи, яких необхідно вжити для забезпечення виконання бюджетної програми
У першій таблиці підпункту 1 пункту 4 зазначаються додаткові видатки або надання кредитів на плановий бюджетний період (у розрізі кодів економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за загальним фондом та спеціальним фондом (бюджетом розвитку)).
У графі 7 першої таблиці підпункту 1 пункту 4 наводяться обґрунтування необхідності додаткових коштів загального фонду та спеціального фонду (бюджету розвитку) на плановий бюджетний період, з обов’язковим посиланням на нормативний документ, відповідно до якого виникає необхідність в додаткових коштах.
У графах 2, 3, 4 другої таблиці підпункту 1 пункту 4 зазначаються найменування результативних показників бюджетної програми/підпрограми (затрат, продукту, ефективності та якості), їх одиниці виміру та відповідне джерело інформації, які мають відповідати графам 2, 3, 4 підпункту 1 пункту 8 Форми-2.
У графі 5 другої таблиці підпункту 1 пункту 4 зазначаються результативні показники, які передбачається досягти у плановому бюджетному періоді в межах граничного обсягу.
У графі 6 другої таблиці підпункту 1 пункту 4 зазначаються зміни (збільшення/зменшення) зазначених результативних показників у разі передбачення додаткових коштів у плановому бюджетному періоді.
У першій таблиці підпункту 2 пункту 4 зазначаються додаткові видатки або надання кредитів на наступні за плановим два бюджетні періоди (у розрізі кодів програмної класифікації видатків або класифікації кредитування бюджету).
 
У графах 4 і 6 першої таблиці підпункту 2 пункту 4 зазначається сума збільшення індикативних прогнозних показників.
У графі 7 першої таблиці підпункту 2 пункту 4 наводяться обґрунтування необхідності та розрахунки додаткових видатків загального фонду та спеціального фонду (бюджету розвитку) на наступні за плановим два бюджетні періоди з обов’язковим посиланням на нормативний документ, відповідно до якого виникає необхідність в додаткових коштах.
У графах 2, 3, 4 другої таблиці підпункту 2 пункту 4 зазначаються результативні показники, що характеризують виконання бюджетної програми у наступних за плановим двох бюджетних періодах, їх одиниці виміру та відповідне джерело інформації, які мають відповідати графам 2, 3, 4 підпункту 2 пункту 8 Форми-2.
У графах 5 і 7 другої таблиці підпункту 2 пункту 4 зазначаються результативні показники, які передбачається досягти у наступних за плановим двох бюджетних періодах в межах доведених індикативних прогнозних показників на відповідний бюджетний період.
У графах 6 і 8 другої таблиці підпункту 2 пункту 4 зазначаються зміни (збільшення/зменшення) зазначених результативних показників у разі передбачення додаткових коштів  у відповідних бюджетних періодах.
В останньому рядку «УСЬОГО» підпунктів 1 та 2 пункту 4 зазначається загальна сума додаткових коштів за всіма бюджетними програмами.
Додатки: форми бюджетних запитів на 2019-2021 роки (Форма  -1, Форма -2,Форма -3).
 
 
 Головний бухгалтер   Козівської                                                                  Пітка М.В.
 селищної ради 

 

             

 

 


                                    КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                              Тернопільська область

                                        Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                селищного голови

 

від  08 листопада 2018  року  № 98

 

Про скликання чергового засідання

сесії селищної ради

 

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати чергове засідання  двадцять п’ятої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 22 листопада 2018 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні методичного кабінету  районного Будинку культури по вул. Грушевського, 23 в смт Козова.

           На розгляд чергового засідання двадцять п’ятої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про проект Положення про бюджет участі (громадський бюджет) Козівської селищної територіальної громади.
 2. Про проект Положення  про громадські слухання щодо проектів містобудівної документації на території смт Козова.
 3. Про проект рішення «Про затвердження Порядку встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки на території смт Козова».
 4. Про проект змін в рішення Козівської селищної ради від 06.06.2013р. № 875 «Про пайову  участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури селища Козова».
 5. Про затвердження кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва (поточний ремонт вулиць смт Козова).
 6. Про направлення коштів на районний бюджет на поточні видатки для дошкільного навчального закладу ясел/садка «Сонечко».
 7. Про направлення коштів на районний бюджет для реалізації районної Програми розвитку футболу в Козівському районі на 2015-2020 роки.
 8. Про направлення коштів спеціального фонду Козівської селищної ради.
 9. Про направлення коштів загального фонду Козівської селищної ради.
 10. Про продовження терміну договору оренди приміщення по вул.Грушевського,17 Козівській районній Спілці політв’язнів і репресованих України.
 11. Про затвердження рішення виконавчого комітету.
 12. Про розгляд звернення гр.Дідик Н.В. щодо приватизації житлового будинку по вул.Купчинського Є.
 13. Про розгляд звернення гр.Кілярського С.В. щодо приватизації житлового будинку по вул.Купчинського Є.
 14. Про виділення коштів КП «Благоустрій» на поповнення статутного фонду.
 15. Про виділення коштів КП «Благоустрій».
 16. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельних ділянок в смт Козова  по вул.Стефаника.
 17. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки в смт Козова по вул.Гвардійська.
 18. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території зі зміною цільового призначення земельної ділянки в смт Козова по вул.Грушевського.
 19. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2018 рік.
 20. Про затвердження детального плану території частини території під викупленими будівлями та спорудами ТзОВ «Радехівський цукор» по вул.Заводська,1 в смт Козова Козівського району Тернопільської області.
 21. Про затвердження матеріалів інвентаризації земельного масиву смт Козова.
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації (гр.Леснік П.А. вул.Дружби пл. 0,36га – ОСГ;гр..Віцинський Є.Б. вул.В.Вишиваного пл. 0,15га, 0,15га – ОСГ;гр.Мотрук В.П. вул.Драгоманова пл. 0,1250га;гр.Мерлавська Г.В. вул.Січових Стрільців пл. 0,21га-ОСГ;гр.Гарасимів Я.М. вул.Грушевського пл. 0,10га-ОСГ;гр.Гнат М.М. вул.Грушевського пл. 0,20га-ОСГ;гр.Квартнік М.П. вул.Подільська пл. 0,08га;гр.Волос Л.С. вул.Грушевського пл. 0,09га, 0,10га-ОСГ;гр.Стрибіцька Б.Б. вул.Б.Лепкого пл. 0,30га-ОСГ;гр.Луциків М.С. вул.Набережна пл. 0,15га, 0,15га, 0,15га-ОСГ;гр.Урбан Г.В. вул.Колійова пл. 0,15га,0,15га -ОСГ;гр.Драченко Г.М. вул.Привітна пл. 0,15га, 0,15га-ОСГ; гр.Добровольський Я.А. вул.Надрічна пл. 0,30га, 0,20га, 0,20га-ОСГ;гр.Барський В.В. вул.В.Вишиваного пл. 0,15га, 0,15га-ОСГ;гр.Кадук М.П. вул.Б.Хмельницького пл. 0,20га, 0,10га-ОСГ;гр.Радь М.С. вул.Надрічна пл. 0,30га-ОСГ;гр.Мага О.С. вул.Коновальця пл. 0,15га, 0,15га-ОСГ; гр.Тернопільський В.С. вул.Польова пл.0,50га-ОСГ;гр.Прогній В.В. вул.І.Франка пл. 0,15га, 0,20га-ОСГ; гр.Гева М.В. вул.Мариновича М. пл. 0,1250га;гр.Баб’як В.І. вул.В.Вишиваного пл. 0,15га-ОСГ; гр.Лозінська Л.Є. вул.Привітна пл. 0,0056га-гараж;гр.Качур А.М. вул.І.Франка пл. 0,15га; пл. 0,1074га-ОСГ;гр.Пахольчишин М.Й. вул..Я.Мудрого, пл.0,35га – ОСГ; гр..Кріль М.І. вул..Заньковецької  пл.0,15га-ОСГ; гр.. Боднарчук Є.С. вул..Коновальця  пл.0,112га, пл 0,55га – ОСГ;гр..Пекар І.П. вул..Роксолани  пл.0,15га; гр.Попик З.С. вул..Ювілейна  пл 0,0716га, заг. пл. 0,80га – ОСГ; гр.Бек О.М. вул.Вербицького  пл. 0,08га, заг. пл. 0,74га – ОСГ; гр..  Коваль Т.П. вул. Колійова  пл.0,15га – ОСГ; гр.. Олійник С.І. вул. Колійова, заг. пл. 0,62га.- ОСГ; гр.Грам’як І.М. вул..Герети, пл.0,1205га по вул.Костюшко; гр.Солодка О.Я. вул.Чубинського,33.
 23. Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою   щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність (гр.Барилко Н.В. вул.Є.Купчинського; гр.Ремез О.М. вул.Чалдаєва; гр.Стасишин Г.Я. вул.Грушевського; гр.Літковець І.С. вул.Герети; гр.Шпит Г.О. вул.Корольова; гр.Рудик В.С. вул.Грушевського; гр.Халупа І.Т. вул.Стельмаха; гр.Ситник Н.А. вул.Котляревського; гр.Гнатишин І.Г. вул.Л.Курбаса; гр.Івахів С.С. вул.М.Мариновича; гр.Хавалко Т.О. вул.Нова; гр.Саїк В.К. вул.Шевченка; гр..Сташків І.М. вул.М.Мариновича; гр.Стадарський В.М. вул. М.Заньковецької; гр.Вацлавська М.І. вул.О.Коцюбинського; гр.Медвідь В.Г. вул.І.Франка; гр.Баглай Т.Б. вул.Петрушевича м.Буськ;      гр.Рега Г.Р. вул.Л.Українки; гр.Гладчук Л.П. вул.Гвардійська; гр.Старущак М.І. вул.С.Наливайка; гр.Кавка Г.С. вул.Заньковацької; гр.Орисик А.П. вул.Грушевського; гр.Януш Г.А. вул.Вербицького; гр.Кватюра М.Я. вул.Шкільна; гр.Шачко В.П. вул.Ювілейна; гр.Оленський С.М. вул.Весела;       гр.Поляк К.Г. вул.Грушевського; гр.Оленнський С.М. вул.. Весела; гр.Коцай Н.Д. – вул.Мазепи; гр.Павлик Г.Є. вул..Купчинського Є.; гр. Якубовська Л.Є. вул..Л.Курбаса; гр.Хань І.І. вул.Мічуріна; гр.Пітка М.Я. вул.Галицька; гр. Шкільна Я.П. вул. Ювілейна;  гр.Груб’як О.В. вул.Шевченка; гр.Галюк О.Л. вул. Купчинського Є; гр.Бабій П.Д. вул.Набережна;  гр.Чорний Т.І. с.Вільховець; гр.Куртяк С.І. вул.Купчинського Є; гр.Шміло Г.П. вул. Набережна;   гр.Хомишин О.В. вул.Чубинського; гр..Войтович Ж.М. вул.Коцюбинського М.; гр.Мартиновський А.Є. вул.Л.Українки.
 24. Про вилучення земельних ділянок гр.Галаси В.О. та надання дозволу гр.Пуківському І.З. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 25. Про вилучення земельної ділянки гр.Чухрая І.М. та надання дозволу гр.Івахів І.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 26. Про вилучення земельної ділянки Симанюка Б.В. та надання дозволу гр.Симанюк М.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 27. Про вилучення земельної ділянки Піруса О.Д. та надання дозволу гр.Волинець Л.О. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 28. Про вилучення земельних ділянок гр.Дядьо Г.Й. та надання дозволу гр.Стець І.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 29. Про вилучення земельної ділянки Коновальчука І.Й. та надання дозволу гр.Коновальчук Г.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 30. Про вилучення земельних ділянок Шнайдера Л.В. та надання дозволу гр.Шнайдер М.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 31. Про вилучення земельних ділянок гр.Бурдаш А.Д. та надання дозволу гр.Татусько О.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 32. Про вилучення земельної ділянки Кузіцької М.Ю. та надання дозволу гр.Януш Н.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в  натурі для безоплатної приватизації.
 33. Про вилучення земельної ділянки гр.Блавіцької К.М. та надання дозволу гр.Блавіцькому В.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 34. Про вилучення земельної ділянки гр.Пришляк Г.В. та надання дозволу гр.Пришляку І.С. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 35. Про вилучення земельних ділянок Боднарчук Г.А. та надання дозволу гр.Голяс І.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 36. Про вилучення земельної ділянки гр.Баб’як В.І. та надання дозволу гр.Геві О.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 37. Про вилучення земельної ділянки гр.Карпи Ю.М. та надання дозволу гр.Голоюк Н.Й. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 38. Про вилучення земельних ділянок Сави М.Д. та надання дозволу гр.Сонсядло Г.Й. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 39. Про вилучення земельних ділянок гр.Кондрата І.М. та надання дозволу гр.Кондрат Н.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 40. Про вилучення земельної ділянки гр.Жолновської О.Й. та надання дозволу гр.Берчук М.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 41. Про вилучення земельних ділянок гр.Дерень О.С. та надання дозволу гр.Поляк О.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 42. Про надання дозволу гр.Худаяровій Н.З. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 43. Про надання дозволу гр.Качур М.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 44. Про надання дозволу гр.Криваку Б.Я. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 45. Про надання дозволу гр.Балабану В.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 46. Про надання дозволу гр.Пильнюк О.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 47. Про надання дозволу гр.Пришляк Р.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 48. Про надання дозволу гр.Новачинському М.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 49. Про надання дозволу гр.Романчак Г.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 50.  Про надання дозволу гр.Сорочану В.Б. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 51. Про надання дозволу гр.Гардашу З.Р. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 52. Про надання дозволу гр.Перогу М.Б. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 53. Про надання дозволу гр.Висоцькому П.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 54. Про надання дозволу гр.Дзяйло А.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації..
 55. Про надання дозволу гр.Олійнику А.Я. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 56. Про надання дозволу гр.Самарику А.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 57. Про надання дозволу гр.Качур Н.З. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації..
 58.  Про надання дозволу гр.Стець Т.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 59. Про надання дозволу гр.Зарічному В.Є. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Крушельницького А.
 60. Про затвердження гр.Іваськову І.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 61. Про затвердження гр.Мельнику Я.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 62. Про затвердження гр.Матяшу А.Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 63. Про затвердження гр.Волосенку В.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 64. Про затвердження гр.Лозінському І.Л. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 65. Про розгляд звернення гр.Буздуган Я.М.
 66. Про розгляд звернення гр.Стоколоси Р.В.
 67. Про розгляд звернення гр.Адамів Т.І.
 68. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі в смт Козова по вул.Грушевського та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
 69.  Про передачу ПАП «Агроінвест» в оренду земельної ділянки по вул.В.Вишиваного,1.
 70. Про передачу в оренду  земельної ділянки по вул. Герети, 7б  гр.Марущаку Р.Є.
 71. Про надання дозволу гр. Кузів П. Я. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Стефаника, 3 для передачі в оренду.
 72. Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 14.06.2018р. № 1250 «Про передачу в постійне користування земельної ділянки по вул.Сагайдачного,15 КУТОР «База спеціального медичного постачання».
 73. Різне.

                           Козівський

                        селищний голова                                      Адамів Я.Б.

 

                           Козівський

                        селищний голова                                      Адамів Я.Б.


 

   

                                    КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                              Тернопільська область

                                        Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                селищного голови

 

від  17 жовтня 2018  року  № 90

 

Про скликання позачергового засідання

сесії селищної ради

 

 

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати позачергове засідання  двадцять четвертої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 18 жовтня 2018 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні методичного кабінету  районного Будинку культури по вул. Грушевського, 23 в смт Козова.

           На розгляд позачергового засідання двадцять четвертої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 

 1. Про внесення змін в додатки № 11,12 рішення селищної ради від 10.12.2015 р. № 19

          «Про створення комісій селищної ради та затвердження їх персонального складу»

 1. Про направлення коштів цільового фонду Козівської селищної ради на 2018 рік.
 2. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2018 рік.

 

                           Козівський

                        селищний голова                                      Адамів Я.Б.

 

 

                                         КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                              Тернопільська область

                                          Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                селищного голови

 

від  25 вересня 2018  року  № 85

 

Про скликання чергового засідання

сесії селищної ради

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати чергове засідання  двадцять третьої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 05 жовтня 2018 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні  читального залу Козівської центральної районної бібліотеки по вул. Гвардійська, 6 в смт Козова.

           На розгляд чергового засідання двадцять третьої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про селищну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних  ситуацій.
 2. Про роботу комунальних підприємств Козівської селищної ради за 9 місяців 2018 року.
 3. Про виділення коштів на придбання віконних блоків в нежитлове приміщення  по вул.Дорошенка,3.
 4. Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 26.04.2018р. № 1148,  № 1149.
 5. Про затвердження проектно-кошторисних документацій робочих проектів Козівської селищної ради.
 6. Про затвердження кошторисної документації «Встановлення.пам’ятного знаку   українцям-жертвам депортацій з Лемківщини, Холмщини, Надсяння і Підляшшя в 1941-1946р.р.,1951р. та репресій сталінського режиму середини ХХ століття по    вул.Грушевського та пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської аварії в  смт Козова».
 7. Про направлення коштів на придбання програмного забезпечення.
 8. Про розгляд звернення ГФ ОГП «Самооборона Козівщини».
 9. Про розгляд звернення Тернопільського обласного військового комісаріату.
 10. Про направлення коштів на районний бюджет для реалізації районної Програми розвитку футболу в Козівському районі на 2015-2020 роки.
 11. Про розгляд звернення 18 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС у Тернопільській області.
 12. Про виділення коштів КП «Благоустрій».
 13. Про затвердження рішень виконавчого комітету Козівської селищної ради.
 14. Про виготовлення детального плану території земельної ділянки в смт Козова по вул.Грушевського.
 15. Про затвердження детального плану території земельної ділянки в смт Козова по вул.Колійова.
 16. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2018 рік.
 17. Про затвердження матеріалів інвентаризації земельних масивів смт Козова.
 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.                                                                                                                                                                               
 19.  Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність.
 20.  Про вилучення земельних ділянок гр.Фалюш В.В. та надання дозволу гр.Фалюшу М.Я.   на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі.
 21. Про вилучення земельної ділянки гр.Маміствалової О.В. та надання дозволу  гр.Локотош Г.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі.
 22. Про вилучення земельних ділянок Максимова В.О. та надання дозволу гр.Карпі Р.М.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж   земельних ділянок в натурі.
 23. Про вилучення земельних ділянок гр.Кравець С.Д. та надання дозволу гр.Кравцю А.М.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі.
 24. Про вилучення земельних ділянок Боднарчук П.А. та надання дозволу гр.Пудлик М.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі.
 25. Про вилучення земельних ділянок Войтовича І.М. та надання дозволу гр.Кабанковій О.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.
 26. Про вилучення земельних ділянок гр.Вишневської Л.З. та надання дозволу гр.Вишневському В.З. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.
 27. Про вилучення земельної ділянки гр.Цюприк С.С. та надання дозволу гр.Карпій Р.Л. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі.
 28. Про вилучення земельних ділянок Кобця А.О. та надання дозволу гр.Кобець Л.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.
 29. Про вилучення земельних ділянок гр.Пашковського Б.П. та надання дозволу гр.Пшенишняк М.Л.на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.
 30. Про вилучення земельних ділянок гр.Добровольської М.І., Франків Я.І. та надання дозволу гр.Франків В.Я., гр.Франків П.Я. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.
 31. Про вилучення земельних ділянок Вітрової Г.Д. та надання дозволу гр.Павловській Л.Б.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.
 32. Про вилучення земельних ділянок Демчук С.П. та надання дозволу гр.Корнак Н.Б. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі.
 33. Про вилучення земельних ділянок Бабій Д.В. та надання дозволу гр.Груб’як О.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.
 34. Про вилучення земельної ділянки гр.Чикоти З.В. та надання дозволу гр.Шкільній Я.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі.
 35. Про вилучення земельних ділянок Джуган С.А. та надання дозволу гр.Джуган Л.І., гр.Масловській О.Ф.на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі.
 36. Про вилучення земельної ділянки Петришин І.О. та надання дозволу гр.Кияк О.П.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі.
 37. Про вилучення земельних ділянок Гудової А.А. та надання дозволу гр.Гудову І.П. на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок в натурі.
 38. Про вилучення земельних ділянок Груб’яка Р.А. та надання дозволу гр.Довгошиї М.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.
 39. Про вилучення земельних ділянок Берника  І.І. та надання дозволу гр.Вацлавській М.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.
 40. Про вилучення земельних ділянок Скакуна Я.В. та надання дозволу гр.Скакун Г.В. на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.
 41. Про вилучення земельних ділянок Пазухи Е.Ф. та надання дозволу гр.Крупі О.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.
 42. Про вилучення земельних ділянок гр.Чулик Я.М. та надання дозволу гр.Чулик М.Й. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.
 43. Про вилучення земельної ділянки гр.Ласкевич Л.П. та надання дозволу гр.Бурдаш С.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.
 44. Про вилучення земельних ділянок Януша О.М. та надання дозволу гр.Януш Н.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.
 45. Про вилучення земельних ділянок Кожух М.Д. та надання дозволу гр..Хомишин О.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок в натурі.
 46. Про вилучення земельних ділянок гр.Лихолат Е.С. та надання дозволу гр.Юрьєвській Г.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.
 47. Про вилучення земельної ділянки гр.Пудлик М.М. та надання дозволу гр.Бобелюк О.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі.
 48. Про вилучення земельної ділянки гр.Добровольської Д.М. та надання дозволу гр.Кабанкову І.О.на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.
 49. Про надання дозволу гр.Недільському В.Г. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки по вул.Промислова.
 50. Про надання дозволу гр.Лозінському І.Л. на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для безоплатної приватизації.
 51. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул.Колійова.
 52. Про надання дозволу гр.Бабію С.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 53. Про надання дозволу гр.Солтису М.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 54. Про надання дозволу гр.Набережній О.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 55. Про затвердження гр.Клубкову О.А. проекту землеустрою щодо відведення земельної   ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 56. Про затвердження гр.Добалюку С.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 57. Про затвердження гр.Колісник С.А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 58. Про затвердження гр.Михайліву М.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 59. Про затвердження гр.Роїк Н.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 60. Про затвердження гр.Марущаку Р.Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул.Січових Стрільців.
 62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в смт Козова по вул.Вітошинського,6.
 63. Про передачу ТзОВ «Радехівський цукор» в оренду земельної ділянки по вул.Заводська,1.
 64. Про розгляд рекомендацій адміністративної колегії Тернопільського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.
 65. Про розгляд звернення гр.Судомира Т.П.
 66. Різне.

 

 


          Фото без опису

                                    

                                    КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                              Тернопільська область

                                        Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                селищного голови

 

від  13 вересня 2018  року  № 83

 

Про скликання позачергового засідання

сесії селищної ради

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати позачергове засідання  двадцять третьої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 14 вересня 2018 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні   в приміщенні читального залу  Козівської центральної районної бібліотеки по вул. Гвардійська, 6 в смт Козова.

           На розгляд позачергового засідання двадцять третьої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про затвердження кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва (поточний ремонт вулиць смт Козова).
 2. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2018 рік.

 

                           Козівський

                        селищний голова                                      Адамів Я.Б.

 

 


 

 

 

                                          КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                              Тернопільська область

                                        Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                селищного голови

 

від  16 липня 2018  року  № 66

 

Про скликання чергового засідання

сесії селищної ради

 

 

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати чергове засідання  двадцять другої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 26 липня 2018 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні методичного кабінету  районного Будинку культури по вул. Грушевського, 23 в смт Козова.

           На розгляд чергового засідання двадцять другої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про виконання бюджету Козівської селищної ради за І півріччя 2018 року.
 2. Про використання червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території смт Козова.
 3. Про виділення коштів КП «Благоустрій».
 4. Про виділення коштів для придбання дитячого ігрового майданчику.
 5. Про затвердження технічних документацій вартості об’єктів будівництва (поточний ремонт вулиць смт Козова).
 6. Про направлення коштів на проведення поточного ремонту доріг смт Козова.
 7. Про затвердження проектної документації «Реконструкція очисних споруд каналізації по вул.І.Франка у селищі Козова Козівського району Тернопільської області».
 8. Про затвердження рішень виконавчого комітету Козівської селищної ради.
 9. Про направлення коштів на районний бюджет.
 10. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності.
 11. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2018 рік.
 12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 13. Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність.
 14. Про вилучення земельної ділянки Лисовець С.В. та надання дозволу гр.Барилко Н.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної   ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 15. Про вилучення земельних ділянок Твердушко М.В. та надання дозволу  гр.Твердушко А.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 16. Про вилучення земельних ділянок гр.Стасів Р.В. та надання дозволу гр.Стасюк І.З. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних  ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 17. Про вилучення земельних ділянок гр.Майсаковської В.В. та надання дозволу гр.Майсаковській Н.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 18. Про вилучення земельних ділянок Галушки В.Д. та надання дозволу гр.Галушці Б.А.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних  ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 19. Про вилучення земельних ділянок Стоколоси Т.М. та надання дозволу   гр.Стоколосі Ю.Я. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 20. Про вилучення земельної ділянки гр.Андрусишина П.С. та надання дозволу  гр.Ткачук О.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 21. Про надання дозволу гр.Грам’як О.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 22. Про надання дозволу гр.Бобовському Д.Ю. на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 23. Про надання дозволу гр.Гутор О.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 24. Про надання дозволу гр.Михайліву М.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 25. Про надання дозволу гр.Садовій Н.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 26. Про затвердження гр.Пудлику А.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 27. Про затвердження гр.Шупер О.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.
 28. Про затвердження гр.Проціву Я.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 29.  Про виготовлення детального плану території зі зміною цільового призначення земельної ділянки по вул.Колійова в смт Козова.
 30.  Про виготовлення детального плану території зі зміною цільового призначення земельної ділянки в смт Козова.
 31. Про виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Грушевського в смт Козова.
 32. Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 23.12.2015р. № 47 «Про передачу в оренду земельної ділянки по вулиці В.Вишиваного,6,1 гр.Круць М.Я.».
 33. Про виготовлення детального плану території земельної ділянки в смт Козова по вул.Заводська,1
 34. Різне.

 

 

 

 

                                    

                                                     КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                              Тернопільська область

                                             Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                  селищного голови

 

від  05 червня 2018  року  № 55

 

Про скликання чергового засідання

сесії селищної ради

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати чергове засідання  двадцять першої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 14 червня 2018 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні  методичного кабінету районного Будинку культури по вул. Грушевського,23 в смт Козова.

 На розгляд чергового засідання двадцять першої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про відзначення Дня селища, Дня молоді та Дня Конституції України.
 2. Про направлення коштів на придбання комп’ютерної техніки.
 3. Про направлення коштів спеціального фонду Козівської селищної ради.
 4. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2018-2020 роки.
 5. Про преміювання спортивної команди Козівської селищної ради.
 6. Про виділення коштів КП «Козова комунсервіс».
 7. Про виділення коштів КП «Благоустрій».
 8. Про направлення коштів на районний бюджет на поточні видатки для Козівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.
 9. Про направлення коштів загального фонду Козівської селищної ради.
 10. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік.
 11. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік.
 12. Про затвердження рішень виконавчого комітету Козівської селищної ради.
 13. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2018 рік.
 14. Про затвердження переліку об’єктів, видів робіт та підприємств смт Козова у 2018 році, на яких можуть виконувати стягнення у виді суспільно корисних робіт особи, що перебувають на обліку в Козівському РС з питань пробації.
 15. Про оренду нежитлового приміщення по вул.Грушевського,32 державною установою «Центр пробації».
 16. Про виготовлення детального плану території земельної ділянки в смт Козова по   вул.Зацного Л.
 17. Про виготовлення детального плану території земельної ділянки в смт Козова по вул.Колійова.
 18. Про затвердження детального плану території земельної ділянки в смт Козова по вул.Колійова.
 19.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 20. Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність.
 21. Про вилучення земельної ділянки Негребецької О.В. та надання дозволу гр.Гуменній О.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.
 22. Про вилучення земельних ділянок Гануляк Р.Д.,гр.Стець І.М. та надання дозволу гр.Стець Г.С. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 23. Про вилучення земельних ділянок Самофал В.В., гр.Кватюри Л.Д. та надання дозволу  гр.Кватюрі М.Я. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 24. Про вилучення земельних ділянок Папуги Р.П. та надання дозволу гр.Папузі С.Г. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 25. Про вилучення земельної ділянки гр.Стадарської І.В. та надання дозволу гр.Стадарському В.Р. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 26. Про вилучення земельної ділянки гр.Гром’як Н.П. та надання дозволу гр.Гринчук Г.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної  ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 27. Про вилучення земельної ділянки гр.Іваськів В.М. та надання дозволу гр.Іваськів С.М. на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 28. Про вилучення земельних ділянок Камінської Г.Д. та надання дозволу гр.Камінській Г.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 29. Про вилучення земельних ділянок Лукашіва М.Я та надання дозволу гр.Даньків І.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 30. Про вилучення земельної ділянки гр.Жук Г.В. та надання дозволу гр.Судомир Т.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних  ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 31. Про надання дозволу гр.Півсетку Л.Є. на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 32. Про надання дозволу гр.Бучак Г.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 33. Про надання дозволу гр.Артемчуку Л.К. на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 34.  Про надання дозволу гр.Андрус С.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки по вул.Березовського для безоплатної приватизації.
 35. Про надання дозволу гр.Луц О.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 36. Про надання дозволу гр.Луц С.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 37. Про надання дозволу гр.Голоюк М.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 38. Про надання дозволу гр.Кіналю В.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 39. Про надання дозволу гр.Мельнику Я.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 40. Про надання дозволу гр.Зарічному В.Є. на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 41. Про надання дозволу гр.Рибаку В.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 42. Про надання дозволу гр.Гаврилюк Г.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 43. Про надання дозволу гр.Шиманському М.Б. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 44. Про надання дозволу гр.Корніцькій С.Я. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 45. Про надання дозволу гр.Дідичу І.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу по вул.Сагайдачного.
 46. Про надання дозволу гр.Волосенко В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 47. Про розгляд звернення гр.Романишин С.І.
 48. Про розгляд звернення гр.Варчака І.І.
 49. Про розгляд звернення гр.Стоколоси Р.В.
 50. Про розгляд звернення гр.Андрус З.С.
 51. Про розгляд звернення гр.Урбан Л.І.
 52. Про затвердження гр.Романчак Л.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул.Є.Купчинського,2.
 54. Про продовження договору оренди земельної ділянки по вул.Б.Хмельницького,34.
 55. Про продаж земельної ділянки по вул.Гвардійська,3/6 гр.Корольковій Л.І.
 56. Про розірвання договорів оренди земельних ділянок з ПП «Качан-07».
 57. Про передачу в оренду земельних ділянок ТзОВ «АВК АГРО».
 58. Про передачу в постійне користування земельної ділянки по вул.Сагайдачного,15 КУТОр «База спеціального медичного постачання»
 59. Різне.

                                   

                                         КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                              Тернопільська область

                                           Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                селищного голови

 

від  07 травня 2018  року  № 40

 

Про скликання позачергового засідання

сесії селищної ради

 

 

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати позачергове засідання  двадцятої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 08 травня 2018 року о 10 год 00 хв ранку  в приміщенні читального залу  Козівської центральної районної бібліотеки по вул. Гвардійська, 6 в смт Козова.

           На розгляд позачергового засідання двадцятої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про затвердження кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва (поточний ремонт вулиць смт Козова).
 2. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2018 рік.

 

 

 

                           Козівський

                        селищний голова                                      Адамів Я.Б.

 

                                       

                                           КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                              Тернопільська область

                                              Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                    селищного голови

 

від  02 травня 2018  року  № 36

 

Про скликання позачергового засідання

сесії селищної ради

 

 

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати позачергове засідання  дев’ятнадцятої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 03 травня 2018 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні   методичного кабінету  районного Будинку культури по вул. Грушевського, 23 в смт Козова.

           На розгляд позачергового засідання дев’ятнадцятої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про затвердження матеріалів інвентаризації земельного масиву смт Козова.
 2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустро щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 3. Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність.
 4. Про вилучення земельних ділянок грКовальчука Б.А. та надання дозволу гр.Баглай Т.Б. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 5. Про вилучення земельних ділянок Колодій І.В. та надання дозволу гр.Колодій О.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 6. Про вилучення земельних ділянок гр.Януш О.В. та надання дозволу гр.Януш Г.А. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 7. Про вилучення земельних ділянок гр.Стецини Г.І. та надання дозволу гр.Стецині І.З. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 8. Про вилучення земельної ділянки Тимчак В.І та надання дозволу гр.Даншанін Л.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 9. Про надання дозволу гр.Галюку Л.П на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 10. Про надання дозволу гр.Галюку Є.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 11. Про надання дозволу гр.Галюку П.Є. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 12. Про надання дозволу гр.Воловнику М.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 13. Про надання дозволу гр.Голяшу Б.Є. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 14. Про надання дозволу гр.Меленчуку Р.Г. на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 15. Про надання дозволу гр.Швайці М.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 16. Про надання дозволу гр.Швець О.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 17. Про надання дозволу гр.Федорів Г.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 18. Про надання дозволу гр.Кілярському В.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 19. Про надання дозволу гр.Груб'як В.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 20. Про надання дозволу гр.Мирончику О.К. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 21. Про надання дозволу гр.Машталір Г.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 22. Про надання дозволу гр.Бучак Г.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 23. Про надання дозволу гр.Ваньчук Н.Й. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 24. Про надання дозволу гр.Горохівському П.В на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 25. Про надання дозволу гр.Мерлавській Г.В., гр.Мерлавському В.М., гр.Білас І.М. на    виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 26. Про затвердження гр.Горохівському І.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної  приватизації.
 27. Про затвердження гр.Купчаку І.С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної  приватизації.
 28. Про затвердження гр.Ремусу М.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 29. Про затвердження гр.Андрейчуку І.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.
 30. Про затвердження гр.Стронському П.К. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.
 31. Про розгляд звернення гр.Пудлика Р.П.
 32. Про розгляд звернення гр.Пудлик Г.Й.
 33. Про розгляд звернення Стець М.Л.
 34. Про передачу земельної ділянки в державну власність.
 35. Про внесення змін в рішення селищної ради від 23.12.2015р. № 47 «Про передачу в оренду земельної ділянки по вулиці В.Вишиваного,6,1 гр.Круць М.Я.».
 36. Про погодження продажу гр.Корольковій Л.І. земельної ділянки смт Козова по вул.Гвардійська,3/6.
 37. Про погодження КП "Козава комунсервіс" поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.
 38. Різне.

 

                           Козівський

                        селищний голова                                      Адамів Я.Б.

 

 

 

          

                                                    КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                              Тернопільська область

                                           Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                селищного голови

 

від  25 квітня 2018  року  № 31

 

Про скликання позачергового засідання

сесії селищної ради

 

 

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати позачергове засідання  дев’ятнадцятої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 26 квітня 2018 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні   методичного кабінету  районного Будинку культури по вул. Грушевського, 23 в смт Козова.

           На розгляд позачергового засідання дев’ятнадцятої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про виконання бюджету селищної ради за перший квартал 2018 року.
 2. Про направлення коштів на проведення поточного ремонту доріг смт Козова.
 3. Про виділення коштів КП «Благоустрій».
 4. Про виділення коштів КП «Козова комунсервіс» на поповнення статутного фонду.
 5. Про направлення коштів на районний бюджет на поточні видатки для ясел-садка «Ромашка» .
 6. Про направлення коштів на районний бюджет на поточні видатки для ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.
 7. Про відзначення Дня пам’яті та примирення  і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
 8. Про відзначення 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи.
 9. Про направлення коштів спеціального фонду Козівської селищної ради.
 10. Про внесення змін в додатки № 11,12 рішення селищної ради від 10.12.2015р. № 19 «Про створення комісій селищної ради та затвердження їх персонального складу».
 11. Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 20.06.2017р. № 612 «Про встановлення ставок місцевих податків на 2018 рік».
 12. Про надання дозволу та виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт тротуару по вул.Гвардійська в смт Козова Козівського району Тернопільської області (зі сторони непарної нумерації будинків)».
 13. Про надання дозволу та виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт тротуару по вул.Грушевського в смт Козова Козівського району Тернопільської області (зі сторони парної нумерації будинків)».
 14. Про затвердження рішень виконавчого комітету Козівської селищної ради.
 15. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2018 рік.
 16. Про затвердження матеріалів інвентаризації земельного масиву смт Козова.
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустро щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації/
 18. Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність.
 19. Про вилучення земельних ділянок грКовальчука Б.А. та надання дозволу гр.Баглай Т.Б. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 20. Про вилучення земельних ділянок Колодій І.В. та надання дозволу гр.Колодій О.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 21. Про вилучення земельних ділянок гр.Януш О.В. та надання дозволу гр.Януш Г.А. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 22. Про вилучення земельних ділянок гр.Стецини Г.І. та надання дозволу гр.Стецині І.З. на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 23. Про вилучення земельної ділянки Тимчак В.І та надання дозволу гр.Даншанін Л.М. на   виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 24. Про надання дозволу гр.Галюку Л.П на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 25. Про надання дозволу гр.Галюку Є.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 26. Про надання дозволу гр.Галюку П.Є. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 27. Про надання дозволу гр.Воловнику М.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 28. Про надання дозволу гр.Голяшу Б.Є. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 29. Про надання дозволу гр.Меленчуку Р.Г. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 30. Про надання дозволу гр.Швайці М.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 31. Про надання дозволу гр.Швець О.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 32. Про надання дозволу гр.Федорів Г.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 33. Про надання дозволу гр.Кілярському В.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 34. Про надання дозволу гр.Мирончику О.К. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 35. Про надання дозволу гр.Машталір Г.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 36. Про надання дозволу гр.Бучак Г.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 37. Про надання дозволу гр.Ваньчук Н.Й. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 38. Про надання дозволу гр.Горохівському П.В на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 39. Про надання дозволу гр.Мерлавській Г.В., гр.Мерлавському В.М., гр.Білас І.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної  приватизації.
 40. Про затвердження гр.Горохівському І.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 41. Про затвердження гр.Купчаку І.С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 42. Про затвердження гр.Ремусу М.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 43. Про затвердження гр.Андрейчуку І.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.
 44. Про затвердження гр.Стронському П.К. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.
 45. Про розгляд звернення гр.Пудлика Р.П.
 46. Про розгляд звернення гр.Пудлик Г.Й.
 47. Про розгляд звернення Стець М.Л.
 48. Про передачу земельної ділянки в державну власність.
 49. Про внесення змін в рішення селищної ради від 23.12.2015р. № 47 «Про передачу в оренду земельної ділянки по вулиці В.Вишиваного,6,1 гр.Круць М.Я.».
 50. Про погодження продажу гр.Корольковій Л.І. земельної ділянки смт Козова повул.Гвардійська,3/6.
 51. Різне.

 

 

 

                           Козівський

                        селищний голова                                      Адамів Я.Б.

                                    

                                          

                    

                                         КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                              Тернопільська область

                                             Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                   селищного голови

 

від  02 квітня 2018  року  № 25

 

Про скликання позачергового засідання

сесії селищної ради

 

 

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати позачергове засідання  дев’ятнадцятої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 03 квітня 2018 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні   методичного кабінету  районного Будинку культури по вул. Грушевського, 23 в смт Козова.

           На розгляд позачергового засідання дев’ятнадцятої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про передачу в оренду земельної ділянки по вул. Франка І.
 2. Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 20.06.2017 р. № 612 «Про встановлення ставок місцевих податків на 2018 рік».
 3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою

щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.

 1. Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність.
 2. Про надання дозволу гр.Поволоцькій Г.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 3. Про затвердження гр. Подольській Н.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 4. Про надання дозволу гр. Патрилі М.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 5. Про затвердження гр. Бей Б.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 6. Про надання дозволу гр. Стоколосі М.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі з метою оренди.
 7. Про вилучення земельної ділянки гр. Луговського  В.С та надання дозволу гр. Луговській Л.М на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 8. Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 22 березня 2018 р.№1127 «Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки по вулиці Привітна,16 ТОВ «Ринок Козова»
 9. Різне.

 

 

                           Козівський

                        селищний голова                                      Адамів Я.Б.

 

 

 

                                           КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                             Тернопільська область

                                               Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                    селищного голови

 

від  12 березня  2018  року  № 19

 

Про скликання чергового засідання

сесії селищної ради

 

 

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати чергове засідання  дев’ятнадцятої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 22 березня 2018 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні методичного кабінету  районного Будинку культури по вул. Грушевського, 23 в смт Козова.

           На розгляд чергового засідання дев’ятнадцятої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку селища Козова на 2018 рік.
 2. Блок фінансових питань.
 3. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2018 рік.
 4. Блок земельних питань.
 5. Різне.

 

 

 

 

 

                           Козівський

                        селищний голова                                      Адамів Я.Б.

 

 

                                    

                                                   КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                              Тернопільська область

                                             Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                  селищного голови

 

від  06 березня 2018  року  № 18

 

Про скликання позачергового засідання

сесії селищної ради

 

 

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати позачергове засідання  вісімнадцятої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 07 березня 2018 року о 12 год 00 хв ранку в приміщенні методичного кабінету  районного Будинку культури по вул. Грушевського, 23 в смт Козова.

           На розгляд позачергового засідання вісімнадцятої сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести таке питання:

Про звернення Козівської селищної ради до Президента України та Верховної Ради України.

 

 

 

 

                           Козівський

                        селищний голова                                      Адамів Я.Б.

 

 

                                                     КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                                     Тернопільська область

                                                      Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                      селищного  голови

 

від 3 березня  2018 р. № 17

 

Ініціювання добровільного

об’єднання територіальних громад

 

Відповідно до частин 1, 2 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 50, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

 

1. Ініціюю добровільне об’єднання територіальних громад :

 

смт Козова Козівської селищної ради,

село Бишки Бишківської сільської ради,

сіл Будилів, Медова Будилівської сільської ради,  

село В.Ходачків Великоходачківської сільської ради,

сіл Вибудів, Вимислівка Вибудівської сільської ради,

село Вівся Вівсянської сільської ради,

село Вікторівка Вікторівської сільської ради,

село Геленки Геленківської сільської ради,

село Глинна Глинської сільської ради,

сіл Городище, Горби, Млинці Городищенської сільської ради,

сіл Денисів, Веснівка Денисівської сільської ради,

село Дибще Дибщенської сільської ради,

село З.Слобода Золотослобідської сільської ради,

сіл Ішків, Росоховатець, Дворище Ішківської сільської ради,

сіл Кальне, Будова, Маковисько Кальнянської сільської ради,

сіл Конюхи, Заберезки, Залісся Конюхівської сільської ради,

село Козівка Козівківської сільської ради,

сіл Криве, Йосипівка Кривенської сільської ради,

сіл Купчинці, Драгоманівка Купчинецької сільської ради,

село М.Плавуча Малоплавучанської сільської ради,

сіл Олесине, Уритва Олесинської сільської ради,

село Плотича Плотичанської сільської ради,

сіл Потік, Сеньків Потіцької сільської ради,

сіл Теофіпілка, Плоске Теофіпільської сільської ради,

село Ценів Ценівської сільської ради,

сіл Щепанів, Бартошівка Щепанівської сільської ради,

село Яструбове Яструбівської сільської ради  

 

в Козівську об’єднану територіальну громаду з центром в смт Козова.

 

2.Включити до порядку денного вісімнадцятої сесії сьомого скликання Козівської селищної ради питання про добровільне об’єднання територіальних громад селища, сіл, які зазначені в пункті один цього розпорядження.

 

3.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

                     Козівський

               селищний голова                                              Адамів Я.Б.