Свято з нагоди Дня захисту дітей у відділенні надання реабілітаційних та соціальних послуг для дітей з інвалідністю комунальної організації «Центр надання соціальних послуг Козівської селищної ради»

• Переглядів: 534

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще.          Сьогодні цей день набуває особливого значення, адже на превеликий жаль, і в Україні є діти, яким бракує тепла, дружнього спілкування з однолітками, справжнього дитинства і мирного неба над головою!          У відділенні надання реабілітаційних та соціальних послуг для дітей з інвалідністю комунальної організації « Центр надання соціальних послуг Козівської селищної ради»  відбувся  святковий захід « Ми діти твої, Україно» .            Працівниками відділення організовано цікаві пізнавальні ігри, вікторини. Спільними зусиллями учасників свята було створено колективну творчу роботу «Хай буде мир у небі голубому». Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті «Світ очима дітей», де дітки могли дати волю своїм фантазіям. Це дало змогу отримали позитивні емоції, хороший настрій та радісні посмішки на обличчях дітей, адже все пройшло під гаслом: «Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра».

Казкове дійство для діток у відділенні надання реабілітаційних та соціальних послуг

• Переглядів: 628

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят, якого з нетерпінням чекають діти. Усі вони прагнуть веселощів, подарунків та приємних сюрпризів. І як добре, коли мрії збуваються!          16 грудня 2021 року у відділенні надання реабілітаційних та соціальних послуг для дітей з інвалідністю комунальної організації «Центр надання соціальних послуг Козівської селищної ради» відбулося казкове дійство «Миколай, Миколай, ти до нас завітай». Святий Чудотворець Миколай щедро обдарував діток подарунками.           Майстерна гра юних акторів ( керівник гуртка Людмила Пляшко) із Козівського будинку дитячої та юнацької творчості « Юність» зачарувала всіх глядачів. Не обійшлося і без цікавих розваг, конкурсів, вікторин, віршів, пісень та колядок. Також діти виконали колективну роботу « Зимова казка».          Працівники відділення висловлюють щиру подяку за розуміння та додатково виділені Козівською селищною радою кошти, за котрі було закуплено солодкі подарунки. Також щиро вдячні усім не байдужим, хто долучився до організації даного заходу.

Захід до Міжнародного дня людей з інвалідністю у відділенні надання  реабілітаційних та соціальних послуг Центру надання соціальних послуг

Захід до Міжнародного дня людей з інвалідністю у відділенні надання реабілітаційних та соціальних послуг Центру надання соціальних послуг

• Переглядів: 703

В рамках відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, у відділенні надання реабілітаційних та соціальних послуг Центру надання соціальних послуг Козівської селищної ради 2 грудня 2021 року проведено захід «Добро починається з тебе».

Діти з Козівської громади під час екскурсії відвідали замки Тернопільщини

• Переглядів: 703

Фахівці відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг організували екскурсійну поїздку у Збаразький та Вишнівецький замки, що належать до національних заповідників замків Тернопільщини.

«Подорож у країну дитинства» разом з працівниками Центру надання соціальних послуг

• Переглядів: 928

В рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей у  комунальній організації «Центр надання соціальних послуг» Козівської селищної ради відбувся святковий захід під назвою «Подорож у країну дитинства» .

Працівники Центру надання соціальних послуг Козівської селищної ради долучилися до флешмобу у День вишиванки.

• Переглядів: 668

Традиційно Всесвітній день вишиванки відзначається 20 травня. Ми не могли залишитися осторонь цього свята, оскільки вишиванка – це наші традиції, наш менталітет та наше майбутнє! Усіх вітаємо з цим святом. Долучайтеся і ви!