КУ «Центр надання соціальних послуг»

Рішення, статут, структура установи

Діти з Козівської громади під час екскурсії відвідали замки Тернопільщини

Фахівці відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг організували екскурсійну поїздку у Збаразький та Вишнівецький замки, що належать до національних заповідників замків Тернопільщини.

14:35:36 07.07.2021

«Подорож у країну дитинства» разом з працівниками Центру надання соціальних послуг

В рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей у  комунальній організації «Центр надання соціальних послуг» Козівської селищної ради відбувся святковий захід під назвою «Подорож у країну дитинства» .

15:27:52 02.06.2021

Працівники Центру надання соціальних послуг Козівської селищної ради долучилися до флешмобу у День вишиванки.

Традиційно Всесвітній день вишиванки відзначається 20 травня. Ми не могли залишитися осторонь цього свята, оскільки вишиванка – це наші традиції, наш менталітет та наше майбутнє! Усіх вітаємо з цим святом. Долучайтеся і ви!

17:16:22 20.05.2021