РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

РІШЕННЯ сесії Козівської селищної ради № 690 "Про встановлення місцевих податків та зборів на території Козівської селищної ради на 2022 рік"

РІШЕННЯ сесії Козівської селищної ради № 689 "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Козівської селищної ради на 2022 рік"

РІШЕННЯ сесії Козівської селищної ради № 688 "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Козівської селищної ради на 2022 рік"

Рішення сесії Козівської селищної ради від 12.05.2021р. № 526 "Про початок процедури розгляду та прийняття рішень сесії селищної ради, як проектів регуляторних актів про місцеві податки і збори на території Козівської селищної територіальної громади"

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Козівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Козівської територіальної громади на 2022 рік»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Козівської селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Козівської територіальної громади на 2022 рік»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Козівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Козівської територіальної громади на 2022 рік»

ВИСНОВОК 12 травня 2021 року № 1 Про пропозиції щодо початку процедури розгляду та прийняття рішень сесії селищної ради, як проектів регуляторних актів про місцеві податки і збори на території Козівської селищної територіальної громади

Козівська селищна рада

Тернопільського району Тернопільської області

І сесія  VIIІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

22 грудня 2020 року                                                                                       №  57

Про план діяльності Козівської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік

Заслухавши та обговоривши план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік, враховуючи висновки постійних комісій  з питань законності та правопорядку, захисту прав і законних інтересів громадян, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регламенту та планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку,  житлово-комунального господарства та комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, залучення інвестицій, зв’язку та сфери послуг , керуючись ч.7 п.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.7, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Козівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити план діяльності Козівської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік (додається).

2. Оприлюднити план діяльності Козівської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік в засобах масової інформації згідно чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням вищевказаного плану доручити постійним комісіям з питань законності та правопорядку, захисту прав і законних інтересів громадян, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регламенту та планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, залучення інвестицій, зв’язку та сфери послуг.

Козівський селищний голова                           Сергій ДОБАЛЮК

до рішення сесії Козівської селищної ради

від 22 грудня 2020 року № 57

ПЛАН ДІЯЛЬНОСТІ