КОЗІВСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ФІЛІЇ

тел.+380672925568; +380354721295

Фото без опису                       e-mail: hrmariy06@gmail.com

офіційний сайт: https://ter.dcz.gov.ua/

До уваги внутрішніх переселенців, які оселилися на Тернопільщині Державна служба зайнятості

До уваги внутрішніх переселенців, які оселилися на Тернопільщині

• Переглядів: 51

Служба зайнятості створила інформаційний ресурс для ВПО! З початком воєнних дій на території України значна кількість громадян були змушені були покинути свої домівки. На новому місці проживання перед людьми постає велика кількість проблем, однією з найбільш важливих залишається проблема працевлаштування. Питання щодо надання допомоги внутрішньо переміщеним особам знаходяться на особливому контролі як Уряду, так і Державної служби зайнятості. Для цього службою зайнятості запроваджено комплекс послуг, які включають не тільки допомогу в пошуку роботи, але й професійне навчання, надання ваучерів та грантів на створення власної справи тощо. Більш детально про всі послуги служби для внутрішніх переселенців можна дізнатися тут: https://ter.dcz.gov.ua/ Також службою зайнятості у співпраці з громадськими організаціями створено додатковий ресурс з інформування внутрішньо переміщених осіб щодо послуг, зокрема з працевлаштування, які надаються ВПО недержавними та громадськими організаціями. Інформація на ньому оновлюється в онлайн-режимі. Метою створення цього ресурсу є покращення співпраці служби зайнятості, недержавних організацій та громадських об’єднань у наданні допомоги внутрішнім переселенцям, а також – інформування ВПО щодо проєктів підтримки, які діють у регіоні їх проживання. Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном "гарячої лінії" Тернопільського обласного центру зайнятості - 6575675360 або у місцевому центрі зайнятості.

Освітянам Тернопільщини - отримайте ваучер на навчання за спеціальностями «Дошкільна освіта» та «Психологія» Державна служба зайнятості

• Переглядів: 114

29 січня розпочинається навчання на базі Західноукраїнського національного університету за спеціальностями «Дошкільна освіта» та «Психологія» за напрямом «Організація освітнього процесу в умовах інклюзії у закладах дошкільної освіти та установах».

Мрієш бути водієм категорії "С"? Отримай у Тернопільському  обласному центрі зайнятості ваучер на оплату навчання! Державна служба зайнятості

Мрієш бути водієм категорії "С"? Отримай у Тернопільському обласному центрі зайнятості ваучер на оплату навчання!

• Переглядів: 137

24 січня 2024 року розпочинається навчання на базі Дрогобицької автомобільної школи товариства сприяння обороні України (місто Дрогобич, Львівська область) за професією водій автотранспортних засобів категорії «С». У плані навчання: законодавство України про автомобільний транспорт і дорожній рух, правила дорожнього руху, правила перевезення вантажів автомобільним транспортом, основи безпечного керування автомобілем, експлуатаційні властивості автомобіля, професійна етика водія під час дорожньо-транспортних пригод, правила зберігання автотранспортних засобів на відкритій стоянці і в гаражі, правила надання першої домедичної допомоги, правові основи і відповідальність за порушення правил дорожнього руху. Все про організацію навчання за ваучером на вебсторінці Державного центру зайнятості у розділі “Навчання” - “Ваучери”, посилання тут http://surl.li/feqeq. За детальнішою інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості [3], в Telegram: @DCZ19_Ternopil або за тел. «гарячої лінії» - 0635765756.

Шукаєш роботу? 30 серпня 2023 року - онлайн-ярмарок вакансій сфер ІТ, обслуговування і технічних напрямків, бізнесу в міжнародних компаніях! Державна служба зайнятості

• Переглядів: 379

Запрошуємо взяти участь у «Ярмарку вакансій 2023: Робота Є!», який відбудеться на платформі ZOOM 30 серпня 2023 року з 11:00 до 14:00.

На Тернопільщині більшість переселенців працюють в переробній промисловості, торгівлі, в охороні здоров'я. 126 – шукають роботу Державна служба зайнятості

• Переглядів: 189

Через місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості цьогоріч шукала роботу 771 внутрішньо переміщена особа, з них 692 отримали статус безробітного.

Кому роботодавці Тернопільщини готові платити найбільше Державна служба зайнятості

Кому роботодавці Тернопільщини готові платити найбільше

• Переглядів: 163

На 26 червня 2023 року місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонували шукачам роботи 1348 актуальних вакансій від роботодавців регіону. З них – 13% із заробітною платою вищою від середньої по області.

Участь в «Армії відновлення» Тернопільщини – Ваш реальний внесок у Перемогу! Державна служба зайнятості

Участь в «Армії відновлення» Тернопільщини – Ваш реальний внесок у Перемогу!

• Переглядів: 150

Безробітні жителі Тернопільщини активно долучаються до «Армії відновлення» - суспільно корисних робіт, які запроваджуються державою під час воєнного стану.

Ярмарок вакансій АТ «Технологія»: потрібно більше 50 працівників, у планах - 190 нових робочих місць Державна служба зайнятості

• Переглядів: 164

На замовлення приватного акціонерного товариства "Технологія" у Тернопільській філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій. У зв’язку з відкриттям у м. Тернополі нового заводу, роботодавець має потребу в операторах автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок, операторах автоматичних і напівавтоматичних ліній холодноштампувального устаткування, електромонтерах з ремонту та обслуговування електроустаткування, інженерах-контролерах, машиністах різальних машин, комірнику, підсобних робітниках, водіях навантажувача. Загалом - більше півсотні вакансій.