Козівське бюро безоплатної правової допомоги Тернопільського МЦ з надання БВПД

Правопросвітницький захід «Запобігання та протидія домашньому насильству»

5 жовтня 2021 року в приміщенні Тернопільського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Тернопільській області відбувся правопросвітницький захід на тему: «Запобігання та протидія домашньому насильству» за участі в.о начальника відділу Козівського бюро правової допомоги Пекар Оксаною та провідного інспектора Тернопільського районного сектору №3 Тиманською Марією

10:08:15 07.10.2021

Про права соціально незахищених верств населення інформували в Козові

28 вересня 2021 року в Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних осіб з інвалідністю за участю в.о. начальника відділу «Козівське бюро правової допомоги» Оксани Пекар.

16:10:04 28.09.2021

Які особливості оформлення заяви-розрахунку за е-лікарняними?

Уже майже 20 тисяч електронних листків непрацездатності прийнято Фондом соціального страхування України до оплати, а перші з них вже було профінансовано. Як і в разі паперових, для отримання допомоги за електронним лікарняним роботодавець має сформувати та подати до ФССУ заяву-розрахунок – саме від дати її отримання залежить дата фінансування матеріального забезпечення.

09:04:34 13.09.2021

Паперовий лікарняний з 1 вересня замінить електронний.

Електронний листок непрацездатності, є теж документом (зареєстрованим у зазначеному МОЗ порядку, має індивідуальний номер в спеціальному реєстрі), але тільки в електронній формі, він приходить на заміну паперовому. Формується е-лікарняний в Електронному реєстрі листків непрацездатності на підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність. А от цей відповідний реєстр веде саме Пенсійний фонд.

17:22:02 03.09.2021

Управління майном дитини

Управління майном полягає у вчиненні батьками правочинів щодо майна дитини, в тому числі правочинів щодо розпорядження майном та вчиненні дій щодо догляду за майном дитини (наприклад, ремонтування, зберігання, догляд).           Варто звернути увагу на те, що управління здійснюється майном лише малолітньої дитини, тобто дитини віком до 14 років, проте, якщо така дитина може самостійно визначити свої потреби та інтереси, таке управління здійснюється з урахуванням потреб та інтересів дитини. Тобто управління майном дитини припиняється, коли вона досягне 14 років. З 14 років і до повноліття, неповнолітні особи управляють своїм майном самостійно, а батьки лише надають згоду на здійснення нею цивільно-правових правочинів у випадках, передбачених законом і лише при наявності дозволу органу опіки та піклування.          Батьки малолітньої дитини не мають права без дозволу органу опіки та піклування вчиняти такі правочини щодо її майнових прав:

09:26:21 27.08.2021

Про соціальні пільги та гарантії говорили безробітним особам з інвалідністю

17 серпня 2021 року в Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних осіб з інвалідністю за участю в.о. начальника відділу «Козівське бюро правової допомоги» Оксани Пекар.

11:16:00 18.08.2021

Переведення дачного (садового) будинку в житловий та реєстрація місця проживання в ньому

Щоб отримати можливість реєстрації місця проживання у будинку, необхідно спочатку змінити його статус з дачного (садового) на житловий, а для цього потрібно дачний будинок привести у відповідність будівельним нормам.

12:56:49 13.08.2021

Семінар щодо цифрової грамотності населення

В Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар з підвищення цифрової грамотності для безробітних осіб за участю в.о. начальника відділу «Козівське бюро правової допомоги» Оксани Пекар.

12:22:53 11.08.2021