Козівське бюро безоплатної правової допомоги Тернопільського МЦ з надання БВПД

Особливості оренди житла з викупом

Договір оренди житла з викупом – особливий вид договору найму (оренди) житла, що може передбачати відступлення орендодавцем права вимоги боргу іншій особі – вигодонабувачу .

15:49:16 23.07.2021

Особливості заповідального відказу

Відповідно до статті 1233 Цивільного Кодексу України, заповіт — це особисте розпорядження фізичної особи на випадок своєї смерті.

17:03:29 15.07.2021

Право просвітницький захід «Реєстрація права власності на земельну ділянку у державному реєстрі»

Питання державної реєстрації речових прав на земельні ділянки завжди актуальні для суб’єктів земельних відносин. Проте, на жаль, відповіді на ці питання досить рідко з’являються в офіційних роз’ясненнях уповноважених державних органів 13 липня  2021 року в Козівському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області в Тернопільській області, Тернопільському районі, фахівцем Козівського бюро правової допомоги Оксаною Пекар було проведено правовий захід на тему «Реєстрація права власності на земельну ділянку у державному реєстрі» для трудового колективу служби.

15:50:52 14.07.2021

Правовий захід у геріатричному центрі села Денисів

В рамках проекту Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» у Денисівському геріатричному центрі відбувся правопросвітницький захід за участі провідних працівників Безоплатної правової допомоги на тему «Порядок безоплатного отримання земельної ділянки» для працівників центру, а також для людей похилого віку.

12:17:48 30.06.2021

Правопросвітницький захід «Реєстрація права власності на земельну ділянку у державному реєстрі»

Питання державної реєстрації речових прав на земельні ділянки завжди актуальні для суб’єктів земельних відносин. Проте, на жаль, відповіді на ці питання досить рідко з’являються в офіційних роз’ясненнях уповноважених державних органів.

15:33:30 18.06.2021

Пільги, що надаються донорам крові

Донором крові або плазми крові може бути кожен дієздатний громадянин України віком від 18 років, який має вагу не менше 50 кг та пройшов відповідне медичне обстеження у медзакладі перед здачею крові і немає протипоказань, визначених МОЗ України.

12:01:26 17.06.2021

Семінар на тему соціальних гарантій для безробітних осіб з інвалідністю

16 червня в Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних осіб з інвалідністю за участю в.о. начальника відділу «Козівське бюро правової допомоги» Оксани Пекар.

15:00:16 16.06.2021

Управління майном дитини

У малолітніх дітей право власності на майно може виникнути в результаті купівлі речей за власні кошти, одержання спадщини, укладання договору дарування, у результаті приватизації тощо. Вони можуть бути також власниками речей, створених їх творчою або фізичною працею.

12:36:59 10.06.2021