Козівське бюро безоплатної правової допомоги Тернопільського МЦ з надання БВПД

Як змінити прізвище та ім’я за бажанням

Державна реєстрація зміни імені (прізвища, власного ім’я та по батькові) проводиться лише стосовно громадян України. По досягненню 16 років, ви маєте право на власний розсуд змінити своє прізвище та ім'я. З 14 років, ви можете змінити своє ім'я лише за згодою батьків.

16:40:14 27.04.2021

Компенсація за невикористані дні щорічної відпустки

Відповідно до частини третьої статті 2 Закону «Про відпустки»  право на відпустки забезпечується гарантованим наданням відпустки визначеної тривалості із збереженням на її період місця роботи (посади), заробітної плати (допомоги).

08:20:52 23.04.2021

Заборгованість за комунальні послуги

Бувають ситуації коли у споживачів житлово-комунальних послуг, в силу життєвих обставин, накопичуються борги за квартиру, які наслідки можуть чекати на них, роз’яснимо детально.

10:10:14 15.04.2021

Як внести зміни у актовий запис цивільного стану?

Є випадки коли помилка в одній літері у паспорті, свідоцтві про народження, інших документах у написанні імені, прізвища, дати чи місця народження призводить до величезних труднощів під час оформлення наприклад, спадщини, укладанні угод та в інших життєвих ситуаціях. Що потрібно робити у таких випадках?

16:55:10 13.04.2021

Безоплатне отримання земельної ділянки дитиною

Доволі часто у жителів України виникає питання, чи має право дитина отримати у власність земельну ділянку?  Можемо з впевненістю сказати так, може, відповідно до Конституції та законів України діти з моменту народження також мають певні права, в тому числі і право на безоплатну передачу їм земельних ділянок.

16:27:06 31.03.2021

Чи можна розділити кредит після розлучення

Розлучення – складний і болючий процес для колишнього подружжя. Особливо, коли справа доходить до поділу майна. Однак, при розлученні подружжя ділить не лише спільно нажите майно, а й борги.

16:40:23 22.03.2021