Консультування громадян в Конюхівському старостинському окрузі БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Консультування громадян в Конюхівському старостинському окрузі

  • Переглядів: 17

       В приміщені Конюхівської сільської ради відбулось консультування громадян завідувачем сектору «Козівське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги.

Встановлення факту народження дитини.

Встановлення факту народження дитини.

  • Переглядів: 9

       Війна в Україні вплинула на всі сфери життя, включаючи правову, у тому числі сферу державної реєстрації актів цивільного стану.

Прийняття рішення про зміну адреси об’єкта нерухомого майна БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Прийняття рішення про зміну адреси об’єкта нерухомого майна

  • Переглядів: 18

     Якщо власниками (співвласниками) об'єкта нерухомості, якому присвоєно адресу, вирішено здійснити об’єднання, поділ об’єкта нерухомого майна або виділення частки з об’єкта нерухомого майна, потрібно змінити адресу такого об'єкта нерухомого майна. Для цього необхідно звернутись до суб'єкта надання адміністративної послуги з пакетом документів.

Фахівцями сектору «Козівське бюро правової допомоги»  проведено робочу зустріч

Фахівцями сектору «Козівське бюро правової допомоги» проведено робочу зустріч

  • Переглядів: 37

    У відділі організаційно-виконавчої роботи та  відділі земельних ресурсів  Козівської селищної ради говорили про продовження строку дії договору оренди земельної ділянки на період воєнного стану для трудового колективу.

Заміна сторін у договорі оренди землі: підстави, порядок, наслідки. БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Заміна сторін у договорі оренди землі: підстави, порядок, наслідки.

  • Переглядів: 40

    Договір оренди землі - це договір, за яким орендодавець зобов’язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов’язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законодавства.

Адміністративна відповідальність за порушення трудового законодавства та оплати праці БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Адміністративна відповідальність за порушення трудового законодавства та оплати праці

  • Переглядів: 46

      Адміністративна відповідальність накладається на підставі рішення суду на посадових осіб підприємства. Підставою для рішення суду є направлений в суд протокол постанови про накладання адмінштрафу, який виписує інспектор з органу Держпраці під час перевірки роботодавців.

Медичне обслуговування внутрішньо переміщених осіб БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Медичне обслуговування внутрішньо переміщених осіб

  • Переглядів: 41

      Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно.

Умови, за яких обмін жилими приміщеннями не допускається БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Умови, за яких обмін жилими приміщеннями не допускається

  • Переглядів: 71

      Відносини щодо обміну житловими приміщеннями регулюються ЖК та Правилами обміну житлових приміщень. Обмін житлового приміщення є угодою між наймачами цих приміщень про взаємну передачу прав та обов'язків, пов'язаних із користуванням цим приміщенням. Обмін житлових приміщень зумовлює припинення одних правовідносин і виникнення інших. Право на обмін житлового приміщення надано лише особам, яким належить самостійне і постійне право користування житловим приміщенням.

Дії громадянина у разі втрати паспорта для виїзду за кордон під час перебування за межами України. БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Дії громадянина у разі втрати паспорта для виїзду за кордон під час перебування за межами України.

  • Переглядів: 55

     Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт) — документ, що посвідчує особу громадянина України під час перетинання державного кордону України та перебування за кордоном.