Консультування громадян в Конюхівському старостинському окрузі БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Консультування громадян в Конюхівському старостинському окрузі

• Переглядів: 17

В приміщені Конюхівської сільської ради відбулось консультування громадян завідувачем сектору «Козівське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги.

Встановлення факту народження дитини.

• Переглядів: 9

Війна в Україні вплинула на всі сфери життя, включаючи правову, у тому числі сферу державної реєстрації актів цивільного стану.

Прийняття рішення про зміну адреси об’єкта нерухомого майна БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Прийняття рішення про зміну адреси об’єкта нерухомого майна

• Переглядів: 18

Якщо власниками (співвласниками) об'єкта нерухомості, якому присвоєно адресу, вирішено здійснити об’єднання, поділ об’єкта нерухомого майна або виділення частки з об’єкта нерухомого майна, потрібно змінити адресу такого об'єкта нерухомого майна. Для цього необхідно звернутись до суб'єкта надання адміністративної послуги з пакетом документів.

Фахівцями сектору «Козівське бюро правової допомоги»  проведено робочу зустріч

Фахівцями сектору «Козівське бюро правової допомоги» проведено робочу зустріч

• Переглядів: 37

У відділі організаційно-виконавчої роботи та  відділі земельних ресурсів  Козівської селищної ради говорили про продовження строку дії договору оренди земельної ділянки на період воєнного стану для трудового колективу.

Заміна сторін у договорі оренди землі: підстави, порядок, наслідки. БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Заміна сторін у договорі оренди землі: підстави, порядок, наслідки.

• Переглядів: 40

Договір оренди землі - це договір, за яким орендодавець зобов’язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов’язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законодавства.

Адміністративна відповідальність за порушення трудового законодавства та оплати праці БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

• Переглядів: 46

Адміністративна відповідальність накладається на підставі рішення суду на посадових осіб підприємства. Підставою для рішення суду є направлений в суд протокол постанови про накладання адмінштрафу, який виписує інспектор з органу Держпраці під час перевірки роботодавців.

Медичне обслуговування внутрішньо переміщених осіб БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Медичне обслуговування внутрішньо переміщених осіб

• Переглядів: 41

Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно.

Умови, за яких обмін жилими приміщеннями не допускається БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Умови, за яких обмін жилими приміщеннями не допускається

• Переглядів: 71

Відносини щодо обміну житловими приміщеннями регулюються ЖК та Правилами обміну житлових приміщень. Обмін житлового приміщення є угодою між наймачами цих приміщень про взаємну передачу прав та обов'язків, пов'язаних із користуванням цим приміщенням. Обмін житлових приміщень зумовлює припинення одних правовідносин і виникнення інших. Право на обмін житлового приміщення надано лише особам, яким належить самостійне і постійне право користування житловим приміщенням.

Дії громадянина у разі втрати паспорта для виїзду за кордон під час перебування за межами України. БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

• Переглядів: 55

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт) — документ, що посвідчує особу громадянина України під час перетинання державного кордону України та перебування за кордоном.