Козівська селищна рада просить вжити заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки у період святкування «Великодня». Важливо!

Козівська селищна рада просить вжити заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки у період святкування «Великодня».

  • Переглядів: 13

Наближається одне з найбільших релігійних свят — Світле Христове Воскресіння (Великдень). Великдень – свято традиційно пов'язане не тільки з освяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок. За традицією, у цей день проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей. Не дивлячись на те, що на сьогодні не відомо про те, як саме буде відбуватись святкування, але всеодно не зайвим є нагадати, що важливим є дотримання правил пожежної безпеки. За статистикою, випадки виникнення пожеж частішають саме у вихідні та святкові дні. Багаторічний аналіз пожеж дає підстави стверджувати, що основною причиною їх виникнення є людська необережність.

Четвертий відділ Тернопільського РТЦК та СП запрошує бажаючих на військову службу за контрактом до Збройних Сил України!

Четвертий відділ Тернопільського РТЦК та СП запрошує бажаючих на військову службу за контрактом до Збройних Сил України!

  • Переглядів: 5740

         Військова служба за контрактом сьогодні - це гідна професія, стабільне грошове забезпечення та повний соціальний пакет.

До уваги мешканців громади.

До уваги мешканців громади.

  • Переглядів: 496

     З 1 січня 2022 року в Україні формуються бригади та батальйони територіальної оборони, що передбачено Законом України «Про основи національного спротиву». Тому, кожен хто виявить бажання проходити військову службу у межах місця проживання, може підписати контракт та стати військовослужбовцем Збройних Сил України.