До уваги громади! Важливо!

До уваги громади!

• Переглядів: 454

22 лютого за поданням Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, президент України Володимир Зеленський підписав Наказ Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України № 2 від 22.02.2022 року про призов резервістів у особливий період на строк, що не перевищує 1 рік.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!!!!

• Переглядів: 441

Постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 року № 921 (зі змінами від 06.02.2019 року №74) визначений порядок ведення військового обліку призовників та військовозобов`язаних.

Четвертий відділ Тернопільського РЦКТ та СП інформує

• Переглядів: 3283

З 1 січня 2022 року в Україні формуються бригади та батальйони територіальної оборони, що передбачено Законом України «Про основи національного спротиву». Кожен, хто виявить бажання проходити військову службу у межах місця проживання, може підписати контракт та стати військовослужбовцем Збройних Сил України.