ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ   ДЛЯ БУДІВНИЦТВА  ОБ’ЄКТІВ РИБОГОСПОДАРСЬКИХ ПОТРЕБ В СЕЛІ БИШКИ , ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ОБ’ЄКТІВ РИБОГОСПОДАРСЬКИХ ПОТРЕБ В СЕЛІ БИШКИ , ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

• Переглядів: 33

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова повідомляємо, що відповідно до рішення Козівської селищної ради від  29 січня   2024 року № 2418 розроблено  детальний план території для будівництва об’єктів рибогосподарських потреб в селі Бишки  , Тернопільського району, Тернопільської області  з метою: визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки, зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0.2876 га  із земель для ведення особистого селянського господарства (01.03) на землі для рибогосподарських потреб (10.07)  (власник – забудовник: Волошин Ю.І., Волошин А.І.)       Склад та зміст містобудівної документації : ДБН Б.1.1.14-2012       Основні техніко-економічні показники: загальна орієнтовна площа земельної ділянки – 1.600га.       Замовник : Козівська селищна рада.       Розробник : ФОП ШКАРУПА С.П.       Місце, де можна ознайомитись з проектом містобудівної документації:   в  приміщенні адмінбудинку Козівської селищної ради по вул. Грушевського,38, ( під час військового стану)         Строки ознайомлення з проектом містобудівної документації : 23.04.2024р. – 23.05.2024р.       Місце прийому та реєстрації пропозицій : адмінбудинок Козівської селищної ради по вул.Грушевського,38.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ  ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ  РОЗМІЩЕННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОСНОВНИХ, ОСНОВНИХ , ПІДСОБНИХ І ДОПОМІЖНИХ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕРОБНОЇ, МАШИНОБУДІВНОЇ ТА ІНШОЇ ПРОМИСЛО

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОСНОВНИХ, ОСНОВНИХ , ПІДСОБНИХ І ДОПОМІЖНИХ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕРОБНОЇ, МАШИНОБУДІВНОЇ ТА ІНШОЇ ПРОМИСЛО

• Переглядів: 71

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова повідомляємо, що відповідно до рішення Козівської селищної ради від  27 жовтня  2023 року № 2331 розроблено  «Детальний план території   земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних , підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної. Машинобудівної та іншої промисловості  по вул. Богуна І., 6,в смт. Козова,  Тернопільського району, Тернопільської області»  з метою: визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки. (замовник : ВК Козівської селищної ради)

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ  ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ НОВОГО БУДІВНИЦТВА ОВОЩЕСХОВИЩА  ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ СЕЛА ДИБЩЕ,   ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ НОВОГО БУДІВНИЦТВА ОВОЩЕСХОВИЩА ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ СЕЛА ДИБЩЕ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

• Переглядів: 64

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова повідомляємо, що відповідно до рішення Козівської селищної ради від  27 жовтня  2023 року № 2332 розроблено  «Детальний план території   земельної ділянки для нового будівництва овочесховища за межами населеного пункту села Дибще, Тернопільського району , Тернопільської області»  з метою: визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки. (замовник : ВК Козівської селищної ради)

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ  ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ІНДИВІДУАЛЬНИХ ГАРАЖІВ ПО ВУЛ.ГЕРЕТИ, 3, В СМТ. КОЗОВА ,  ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ІНДИВІДУАЛЬНИХ ГАРАЖІВ ПО ВУЛ.ГЕРЕТИ, 3, В СМТ. КОЗОВА , ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

• Переглядів: 51

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова повідомляємо, що відповідно до рішення Козівської селищної ради від  29  червня  2023 року № 2220  розроблено  «Детальний план території   земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Герети в смт. Козова, Тернопільського району, Тернопільської області»  з метою: визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки. (замовник : ВК Козівської селищної ради)