СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Відбулося засідання оргкомітету з питань проведення заходів щодо відзначення Міжнародного дня захисту дітей на території Козівської громади.

У засіданні взяли участь заступник селищного голови Роман Солтис, начальник служби у справах дітей Іван Гладчук, головний спеціаліст служби у справах дітей Надія Хміль, завідувач сектору культури відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька, завідувач сектору освіти та спорту Галина Петько, директор Центру культури та дозвілля Світлана Андрушків, керівник Центру надання соціальних послуг Ігор Скобляк, керівник Козівського будинку дитячої та юнацької творчості Галина Стасишин, інспектор ювенальної превенції Тернопільського районного управління поліції Мирослав Мілян, ініціативні мешканці Козівської громади.

15:44:35 27.05.2021

На комісії з питань захисту прав дитини розглянули питання доцільності позбавлення батьківських прав матері щодо малолітнього сина

Засідання комісії провів начальник служби у справах дітейт Козівської селищної ради Іван Гладчук. У роботі засідання взяли участь члени комісії Марія Озерянська, Дмитро Барилко, Ірина Іваник, Марія Іваніцька, Василь Чабан, Оксана Марцишин, Ігор Скобляк, Наталя Вітрова, представник служби у справах дітей Козівської селищної ради Олена Сута, представник служби у справах дітей Тернопільської РДА Наталія Клюха, староста села Плотича Іван Грицюк.

10:30:38 25.05.2021

Представники служби у справах дітей Козівської селищної ради привітали вихованку будинку сімейного типу Діану Пришляк з днем народження.

Начальник служби у справах дітей Іван Гладчук, представники служби Олена Сута, Надія Хміль, представник відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Наталія Стрижак завітали у школу, де начається дівчинка. Діані днями виповнилося 14 років. До привітань долучилася директор закладу освіти Людмила Ліщишин.

12:31:18 24.05.2021

Представники селищної ради привітали вихованців будинку сімейного типу

Заступник селищного голови Козівської селищної ради Роман Солтис, представники служби у справах дітей Козівської селищної ради Іван Гладчук, Марія Озерянська та Надія Хміль завітали у будинок сімейного типу в Козові.

16:15:07 11.05.2021