ГРАФІК

Ярема Петро Михайлович

Фаль Леся Василівна

П'ятниця

з 08.00 до 12.00 год., з 13.00 до 16.45 год.

Оперативний черговий Бережанської

Субота

з 09.00 до 13.00 год.

Бережанська окружна прокуратура інформує: результати діяльності Бережанської окружної прокуратури щодо зміцнення законності та правопорядку упродовж 2021 року

• Переглядів: 160

Згідно положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» від 10.09.2019, наказів Генерального прокурора №39 від 17.02.2021 та №40 від 17.02.2021, з 15.03.2021 розпочала роботу Бережанська окружна прокуратура.

На Бережанщині правоохоронці викрили місцевого жителя, що незаконно рубав ліс

• Переглядів: 220

24 листопада 2021 року на території Бережанського лісництва прокурорами Бережанської окружної прокуратури спільно із працівниками Тернопільського РВ (з дислокацією у м. Теребовля) УСБУ в Тернопільській області було викрито жителя м. Бережани, який здійснив незаконну порубку дерев та завантажив їх у кузов власного автомобіля «ЗІЛ 131».

Шахрайство в інтернеті

• Переглядів: 311

Бережанська окружна прокуратура  інформує: останнім часом активізували свою діяльність шахраї, які  ведуть свою незаконну діяльність в мережі Інтернет.

Відбулося правопорушення у вигляді надання неправомірної вигоди поліцейському, щоб уникнути відповідальності за порушення Правил дорожнього руху України

• Переглядів: 242

Бережанською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо пропозиції, обіцянки або надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 1 ст. 369 КК України).

За фактом самовільного зайняття земельної ділянки відкрито кримінальне провадження

• Переглядів: 404

Бережанською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом самовільного зайняття земельної ділянки (ч.1 ст.197-1КК України).

За втручання прокуратури земельні ділянки передано Козівській селищній раді

• Переглядів: 339

Козівським районним судом задоволено заяви прокуратури про визнання відумерлою спадщини на земельні ділянки площею 6,99 га. на суму 194 550 грн та передачу їх у власність Козівській селищній раді.

Про розгляд звернень та особистий прийом в органах прокуратури

• Переглядів: 384

Розгляд звернень та особистий прийом в органах прокуратури здійснюється відповідно до Конституції України, Законів України «Про звернення громадян», «Про прокуратуру», «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», «Про статус народного депутата України», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про Регламент Верховної Ради України», «Про комітети Верховної Ради України», інших законодавчих актів України.

Діяльність органів прокуратури в сфері дотримання закону України «Про доступ до публічної інформації»

• Переглядів: 290

Згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Електронні  та телефонні звернення

Електронні та телефонні звернення

• Переглядів: 383

Наказом Генерального прокурора від 17.02.2021 № 39 «Про окремі питання забезпечення початку роботи окружних прокуратур» затверджено перелік і територіальну юрисдикцію шести окружних прокуратур Тернопільської області, серед них Бережанська окружна прокуратура з місцезнаходженням у місті Бережани Тернопільської області за адресою: вул. Пирогова, 5а., тел. (03548) 2-13-43.