Ставки місцевих податків

РІШЕННЯ сесії Козівської селищної ради № 690 "Про встановлення місцевих податків та зборів на території Козівської селищної ради на 2022 рік"

РІШЕННЯ сесії Козівської селищної ради № 689 "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Козівської селищної ради на 2022 рік"

РІШЕННЯ сесії Козівської селищної ради № 688 "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Козівської селищної ради на 2022 рік"

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Козівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Козівської територіальної громади на 2022 рік»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Козівської селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Козівської територіальної громади на 2022 рік»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Козівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Козівської територіальної громади на 2022 рік»

ВИСНОВОК 12 травня 2021 року № 1 Про пропозиції щодо початку процедури розгляду та прийняття рішень сесії селищної ради, як проектів регуляторних актів про місцеві податки і збори на території Козівської селищної територіальної громади

Рішення сесії Козівської селищної ради від 12.05.2021р. № 526 "Про початок процедури розгляду та прийняття рішень сесії селищної ради, як проектів регуляторних актів про місцеві податки і збори на території Козівської селищної територіальної громади"