ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Відділ освіти, культури, молоді та спорту інформує

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради Марія Іваніцька провела засідання оргкомітету з підготовки до вшанування пам’яті Чорнобильської трагедії.

15:41:00 12.04.2021

Обстеження закладу дошкільної освіти

Спеціальна комісія відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради здійснила виїзд в заклад дошкільної освіти села Кальне.

16:35:21 02.04.2021

Педагоги Козівської громади пройшли атестацію

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради проведено засідання атестаційної комісії, яка визначила відповідні категорії вчителів, підтвердила звання. Засідання відбулося згідно карантинних вимог.

15:21:33 02.04.2021

Співбесіда щодо освітньої сфери

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька взяла участь у співбесіді із заступником голови Тернопільської обласної державної адміністрації Володимиром Важинським та начальником управління освіти та науки Тернопільської ОДА Ольгою Хомою.

11:17:30 05.03.2021

Звання «Мати-героїня» отримали матері з Козівської громади

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради Марія Іваніцька взяла участь в урочистостях в Тернопільському драматичному театрі з нагоди відзначення матерів-героїнь.

10:05:28 05.03.2021

Планову нараду провела Марія Іваніцька

Перший заступник селищного голови Вадим Щеглов, заступник селищного голови Роман Солтис взяли участь у плановій нараді з працівниками відділу освіти, культури, молоді та спорту, яку провела начальник відділу Марія Іваніцька.    Обговорили робочі питання функціонування відділу, проаналізували виконання завдань централізованою бухгалтерією, господарською групою. Накреслено чіткі завдання по виплаті заробітної плати освітянам, працівникам культури.

14:25:10 26.02.2021