ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ПОВІДОМЛЕННЯ про результати проходження перевірки відповідно до Закону України “Про очищення влади”

Повідомлення про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального закладу позашкільної освіти Козівський будинок дитячої та юнацької творчості «Юність» Козівської селищної ради

Повідомлення про оголошення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Козівської селищної ради

ПРОТОКОЛ № 3 засідання комісії з проведення конкурсного відбору на посади керівників комунальних закладів освіти Козівської селищної ради

ПРОТОКОЛ № 4 засідання комісії з проведення конкурсного відбору на посади керівників комунальних закладів освіти Козівської селищної ради

ПРОТОКОЛ № 5 засідання комісії з проведення конкурсного відбору на посади керівників комунальних закладів освіти Козівської селищної ради

ПРОТОКОЛ № 6 засідання комісії з проведення конкурсного відбору на посади керівників комунальних закладів освіти Козівської селищної ради

ПРОТОКОЛ № 7 засідання комісії з проведення конкурсного відбору на посади керівників комунальних закладів освіти Козівської селищної ради

Діти Козівської громади вирушили на оздоровлення в оздоровчий комплекс «Скоморохи»

За ініціативи Козівського селищного голови Сергія Добалюка на сесії Козівської селищної ради прийнято програму «Про оздоровлення та відпочинок дітей Козівської громади на 2021 рік».

10:18:50 22.07.2021

У другому турі чемпіонату Тернопільського району з волейболу команда Козівської громади здобула три перемоги

18 липня у селі Великі Гаї відбувся другий тур чемпіонату Тернопільського району з волейболу серед чоловічих аматорських команд територіальних громад 2021 року.

15:19:57 19.07.2021

Підсумки конкурсного відбору на посади керівників комунальних закладів освіти

У відділі освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради 12-15 липня відбулися засідання комісій з конкурсного відбору на посади керівників комунальних закладів освіти Козівської громади.

11:50:27 19.07.2021

Розпочато організаційну роботу з підготовки святкування 30-тої річниці Дня Незалежності України

Засідання оргкомітету провів Козівський селищний голова Сергій Добалюк. У зустрічі взяли участь перший заступник селищного голови Вадим Щеглов, заступники селищного голови Роман Солтис та Михайло Простяк, керівники структурних підрозділів селищної ради, керівники закладів культури, бібліотечної мережі, представники громадських організацій.

11:42:08 09.07.2021

Представники Козівської громади відвідали Вінничину

Заступник селищного голови Роман Солтис, керівник Центру культури та дозвілля Козівської селищної ради Світлана Андрушків на запрошення міського голови Сергія Моргунова відвідали Вінницьку громаду.

14:08:57 05.07.2021

Відбулися зустрічі педагогів із кандидатами на посади директорів

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради проведено зустрічі трудових колективів закладів загальної середньої освіти Козівської громади із кандидатами на посади директорів.

10:42:16 05.07.2021

Урочистості з нагоди Дня молоді у Козівській громаді

Напередодні Дня молоді Козівський селищний голова Сергій Добалюк, заступник селищного голови Роман Солтис, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька привітали творчу, талановиту молодь Козівської громади.

11:09:32 23.06.2021

Персональна виставка Ніни Рибіцької "Світ навколо тебе" у Тернопільському обласному художньому музеї

Заступник селищного голови Роман Солтис, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради Марія Іваніцька, директор Козівської початкової спеціалізованої школи мистецтв Володимир Гнатейко привітали завідуючу відділом образотворчого мистецтва Козівської спеціалізованої школи мистецтв Ніну Рибіцьку з відкриттям першої персональної виставки «Світ навколо тебе».

16:50:16 10.06.2021