Підсумки змагань з волейболу серед закладів загальної середньої освіти I-IIІ ст. за програмою 25-тих Спортивних ігор школярів Козівської селищної ради

• Переглядів: 949

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради проведено змагання з волейболу серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ст. за програмою 25-тих Спортивних ігор школярів Козівської селищної ради у 2021-2022 навчальному році. У змаганнях взяли участь 6 навчальних закладів громади.

У Козівській громаді проведено виставку-конкурс “Замість ялинки-зимовий букет”

• Переглядів: 547

З метою формування у школярів національної свідомості, прищеплення шанобливого ставлення до традицій та звичаїв українського народу, здійснення екологічного виховання учнів, формування в юних громадян почуття соціальної відповідальності, небайдужості, прагнення до активних дій з впорядкування й оздоровлення довкілля у відділі освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради 8 грудня 2021 року проведено місцеву виставку-конкурс “Замість ялинки-зимовий букет”.

Результати волейбольних змагань за програмою 25-тих Спортивних ігор школярів Козівської селищної ради у 2021-2022 навчальному році

• Переглядів: 596

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради проведено змагання з волейболу серед закладів загальної середньої освіти I-II ст. за програмою 25-тих Спортивних ігор школярів Козівської селищної ради у 2021-2022 навчальному році. У змаганнях взяли участь 5 навчальних закладів громади.

Відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів по формуванні складу Молодіжної ради при Козівській селищній раді.

• Переглядів: 710

Вирішено провести Установчі збори Молодіжної ради при Козівській селищній раді 24 грудня 2021 року (за адресою: смт.Козова, вул. Грушевського,38).

У роботі форуму  «Реформа системи шкільного харчування» взяли участь представники Козівської громади

У роботі форуму «Реформа системи шкільного харчування» взяли участь представники Козівської громади

• Переглядів: 544

Делегація від Козівської громади у складі заступника селищного голови Романа Солтиса та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Марії Іваніцької взяли участь у роботі регіонального форуму «Реформа системи шкільного харчування», який відбувся у Львові 12-13 листопада.

Завершився ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва.

• Переглядів: 611

З метою пошуку,  підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді 05 листопада 2021 року працівниками КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Козівської селищної ради на базі Козівського ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 Козівської селищної ради проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва.

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у Козівській школі мистецтв відбулися урочистості

• Переглядів: 1252

За дорученням селищного голови Сергія Добалюка заступник Роман Солтис відзначив окремих аматорів культурної галузі грамотами з нагоди професійного свята.

В громаді відзначать річницю створення ЗУНР

• Переглядів: 561

За ініціативи селищного голови Сергія Добалюка проведено засідання організаційного комітету із відзначення 103-ї річниці створення ЗУНР. Обговорено питання плану заходів, в який входить: виставка в загальноосвітніх закладах, бібліотеках, закладах культури.

У Вікіпедії пройде конкурс статей про культурну спадщину і видатних постатей України

• Переглядів: 555

Із 5 жовтня до 5 листопада ГО «Вікімедіа Україна» та БФ «Бібліотечна країна» запрошують долучатися до конкурсу з наповнення україномовного розділу Вікіпедії статтями про об'єкти культурної спадщини та видатних людей України. Конкурс проводимо для бібліотекарів та бібліотекарок, однак долучитися можуть усі охочі. У межах підготовки до конкурсу ми проведемо два вебінари, реєстрація на них уже відкрита.