Гра "Сокіл"("Джура") у Козівській громаді

• Переглядів: 569

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради провів засідання організаційного комітету з відкриття Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

Оздоровча кампанія стартувала

• Переглядів: 856

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради забезпечено супровід 35 дітей Тернопільської області на оздоровлення в МДЦ «АРТЕК» (Пуща-Водиця, м. Київ).

Урочистості до Дня Матері відбулися в Козівській школі мистецтв

• Переглядів: 2268

З нагоди відзначення свята Матері начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька запросила багатодітних матерів Козівської громади. Серед гостей – жінки, які народили та виховали від 5 до 11 дітей. Складно уявити силу духу, витримку та безмежну любов, з якою багатодітні матері дарують життя та гідно виховують молоде покоління.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту інформує

• Переглядів: 486

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька провела прийом громадян, де вирішуються різноманітні питання: видача посвідчень багатодітним сім’ям, оздоровлення дітей та інші

Результати засідання конкурсної комісії

• Переглядів: 478

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька 30 квітня 2021 року о 9.00 провела засідання конкурсної комісії для конкурсного відбору на посаду директора комунальної установи «Козівський інклюзивно-ресурсний центр» Козівської селищної ради.

Нарада з директорами закладів загальної середньої освіти

• Переглядів: 515

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради провів нараду з керівниками ЗЗСО, на якій обговорено такі питання: проведення ЗНО та відміна ДПА, організаційні моменти щодо продовження контрактів, ведення військового обліку в установах, графік відпусток, ведення особових справ, булінг, безпечне середовище, організація навчального процесу, матеріально-технічне забезпечення закладів освіти.

Обстеження навчальних закладів

• Переглядів: 471

Відділом освіти, культури, молоді та спорту проведено обстеження роботи групи продовженого дня Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Окрім цього, перевірено роботу Плотичанської загальноосвітньої школи та графік роботи Теофіпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Організація патріотичної гри «Сокіл Джура»

• Переглядів: 933

Начальник відділу освіти, культури,молоді та спорту Марія Іваніцька провела засідання робочої групи щодо організації в Козівській громаді патріотичної гри «Сокіл Джура». Обговорили всі робочі моменти, створення штабу, організаційного комітету, правил гри.

За результатами громадських обговорень у селах громади

• Переглядів: 593

Сьогодні відбулися громадські обговорення щодо проектів рішень «Про реорганізацію, шляхом приєднання Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Козівської селищної ради до Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Козівської селищної ради», «Про зміну типу та назви Медівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Козівської селищної ради на Медівську початкову школу Козівської селищної ради і затвердження Статуту (в новій редакції)», «Про зміну типу та назви Будилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти Козівської селищної ради на Будилівську початкову школу Козівської селищної ради» в селах Будилів, Медова, Конюхи.