Результати засідання конкурсної комісії

Дата: 30.04.2021 12:15

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька 30 квітня 2021 року о 9.00 провела засідання конкурсної комісії для конкурсного відбору на посаду директора комунальної установи «Козівський інклюзивно-ресурсний центр» Козівської селищної ради.

Комісія розглянула документи, подані однією особою (стаж педагогічної роботи якої становить менше 3 років, тому вона не може обіймати посаду керівника комунального закладу освіти), які надійшли у відділ освіти, культури, молоді та спорту.

Комісія вирішила: секретарю комісії Ксенії Садовій на офіційному веб-сайті Козівської селищної ради 30 квітня 2021 року оприлюднити відомості про те, що до конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Козівський інклюзивно-ресурсний центр» Козівської селищної ради допущених осіб немає.

У зв’язку із вищенаведеним, 11 травня 2021 року конкурс на заміщення вакантної посади не відбудеться.