Комунальне підприємство «Благоустрій» Козівської селищної ради (надалі Підприємство) створено рішенням Козівської селищної ради від 08.12.2011 р. №  342 «Про створення комунальних підприємств Козівської селищної ради». Підприємство засноване на власності територіальної громади смт. Козова. Засновником підприємства є Козівська селищна рада.

Місце знаходження Підприємства, поштова адреса:  47600 смт. Козова Тернопільської області, вул. Грушевського, 56 А.

Підприємство створене з метою:

• ведення господарської діяльності і надання послуг юридичним і фізичним особам у сфері організації та підтримання благоустрою;
  • здійснення заходів, які забезпечують дотримання юридичними та фізичними особами Правил благоустрою у смт. Козова;

Основними напрямками діяльності підприємства є:

1. Проведення благоустрою.
  2. Проведення озеленення територій.
  3. Виконання робіт по забезпеченню санітарної очистки територій.
  4. Експлуатація об”єктів зовнішнього освітлення;
  5. Проведення ремонтно-будівельних робіт, знесення аварійних та інших об’єктів;
  6. Проведення нагляду за технічним станом будівель і споруд виробничої і соціальної інфраструктури комунальної власності;
  7. Обстеження будівель, споруд, їх фрагментів, конструктивних елементів та інженерного обладнання з  усіх технічних питань, що виникають в процесі експлуатації.
  8. Демонтаж, перевезення та зберігання безхазяйного майна (кіосків, павільйонів, гаражів, рекламоносіїв, залишків будівельних матеріалів, автомобілів та ін.) та самовільно розміщених об’єктів, що порушують Правила благоустрою селища.
  9. Реалізація безхазяйного майна відповідно до порядку, встановленого чинним законодавством.
  10. Виготовлення та реалізація продукції власного виробництва.
  11. Надання послуг автотранспортом.
  12. Систематизація, автоматизація, комп’ютерна обробка, зберігання інформації з питань благоустрою;
  13. Надання методичної, консультативної та іншої допомоги підприємствам, установам, організаціям з питань утримання територій, будівель, споруд, інженерних мереж, забезпечення благоустрою.
  14. Проектування та виконання робіт з благоустрою;
  15. Вивіз та переробка сміття і твердих побутових відходів;
  16. Виготовлення та продаж елементів благоустрою.
  17. Всі інші види діяльності, які не суперечать законодавству України.
  18. Надання ритуальних послуг.
  19. Утримання кладовищ.
  20. Поточний ремонт і утримання автодоріг, мостів, тунелів, тощо.
  21. Добування інших корисних копалин і розроблення кар'єрів.
  22. У випадках, передбачених чинним законодавством України підприємство одержує ліцензії на здійснення окремих видів діяльності.

Повідомлення про зміну реквізитів для оплати послуг по вивезенню твердих побутових відходів Інформативно

• Переглядів: 777

КП "Благоустрій" повідомляє, що Рішенням Наглядової ради АТ КБ "ПриватБанк" з 17 вересня 2022 року змінюються банківські реквізити для оплати послуг по вивезенню твердих побутових відходів.