Головне управління Пенсійного фонду України

вебсайт: https://www.pfu.gov.ua/tr/

Керівництво Головного управління Пенсійного фонду України

в Тернопільській області

Прізвище, ім’я та по батькові

Начальник Головного управління

МОСКАЛИК Ігор Іванович

(0352) 43-06-99

Перший заступник начальника Головного управління

ЯКУБОВСЬКА Алла Всеволодівна

(0352)52-07-59

ІВАХОВ Володимир Васильович

(0352) 23-58-59

СКРЕПЕЦЬКА Галина Романівна

(0352) 23-56-77

ТОЛУБЯК Віталій Семенович

(0352) 43-50-60

Графік

особистого прийому громадян керівництвом

Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області та керівниками структурних підрозділів

Дні тижня

управління контрольно-перевірочної роботи

Глух

Тетяна Григорівна

Начальник управління з питань виплати пенсій

3.

Мацелюх Галина Мирославівна

Начальник фінансово-економічного управління

Томчук Олександр Зіновійович

Начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів

Розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності Пенсійний фонд України

Розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності

• Переглядів: 21

Відповідно до статті 17 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” допомога по тимчасовій непрацездатності виплачується застрахованим особам залежно від страхового стажу в таких розмірах:

Щодо публічного громадського обговорення проєкту  Антикорупційної програми Пенсійного фонду України та його територіальних органів на 2024–2025 роки Пенсійний фонд України

Щодо публічного громадського обговорення проєкту Антикорупційної програми Пенсійного фонду України та його територіальних органів на 2024–2025 роки

• Переглядів: 23

Головне Управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області (далі – Головне управління) повідомляє, що 25.04.2024 о 16 год. 00 хв. відбудеться публічне громадське обговорення за круглим столом в онлайн-форматі проєкту Антикорупційної програми Пенсійного фонду України та його територіальних органів на 2024–2025 роки (далі – проект Антикорупційної програми).

Доплати до пенсії для пенсіонерів, яким виповнилось 70 років і більше Пенсійний фонд України

Доплати до пенсії для пенсіонерів, яким виповнилось 70 років і більше

• Переглядів: 22

Особам, яким виповнилось 70 років і більше, у яких щомісячний розмір пенсійних виплат з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, не досягає розміру середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та яка враховується для обчислення пенсії за 2020 рік (10340,35 грн) встановлюється щомісячна компенсаційна виплата в розмірі:

Чи може особа з інвалідністю з дитинства одночасно отримувати пенсію по втраті годувальника і соціальну допомогу?

• Переглядів: 34

Особа з інвалідністю з дитинства, якій інвалідність встановлено у віці до 18 років та яка отримує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”, може одночасно отримувати пенсію у зв’язку з втратою годувальника, за наявності такого права.

Про пенсійне забезпечення потерпілих від Чорнобильської катастрофи Пенсійний фонд України

Про пенсійне забезпечення потерпілих від Чорнобильської катастрофи

• Переглядів: 45

З 01 липня 2021 року внесено зміни до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, зокрема, відповідно до статті 54 цього Закону у всіх випадках пенсії по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання внаслідок Чорнобильської катастрофи, не можуть бути нижчими:

Розмір щомісячних страхових виплат у 2024 році Пенсійний фонд України

Розмір щомісячних страхових виплат у 2024 році

• Переглядів: 50

Відповідно до статті 36 Закону України “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування”, сума щомісячної страхової виплати встановлюється відповідно до ступеня втрати працездатності (у відсотках) та виходячи із середньомісячної заробітної плати, яку людина одержувала до ушкодження здоров'я.

Індексація щомісячних страхових виплат з 1 березня 2024 року Пенсійний фонд України

Індексація щомісячних страхових виплат з 1 березня 2024 року

• Переглядів: 44

Відповідно до підпункту 8 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2024 року №185 “Про індексацію пенсійний і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році”,  з 1 березня поточного року здійснено перерахунок щомісячних страхових виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності та особам, які мають право на виплати в разі смерті потерпілого внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, на коефіцієнт 1,0796.

Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з 1 квітня 2024 року Пенсійний фонд України

Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з 1 квітня 2024 року

• Переглядів: 42

Порядок проведення перерахунку пенсій пенсіонерам, які продовжують працювати, визначено частиною четвертою статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», постановою Кабінету Міністрів від 23 лютого 2024 року №185 та постановою правління Пенсійного фонду України від 18 травня 2018 року №10-1.