Головне управління Пенсійного фонду України

Керівництво Головного управління Пенсійного фонду України

в Тернопільській області

Посада

Прізвище, ім’я та по батькові

Начальник Головного управління

МОСКАЛИК Ігор Іванович

(0352) 43-06-99

Перший заступник начальника Головного управління

ЯКУБОВСЬКА Алла Всеволодівна

(0352)52-07-59

ІВАХОВ Володимир Васильович

(0352) 23-58-59

СКРЕПЕЦЬКА Галина Романівна

(0352) 23-56-77

ТОЛУБЯК Віталій Семенович

(0352) 43-50-60

Графік

особистого прийому громадян керівництвом

Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області та керівниками структурних підрозділів

Дні тижня

управління контрольно-перевірочної роботи

Глух

Тетяна Григорівна

Начальник управління з питань виплати пенсій

3.

Мацелюх Галина Мирославівна

Начальник фінансово-економічного управління

Томчук Олександр Зіновійович

Начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів

м. Тернопіль майдан Волі, 3

Про пенсійне забезпечення потерпілих від Чорнобильської катастрофи Пенсійний фонд України

Про пенсійне забезпечення потерпілих від Чорнобильської катастрофи

• Переглядів: 12

З 01 липня 2021 року внесено зміни до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, зокрема, відповідно до статті 54 цього Закону у всіх випадках пенсії по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання внаслідок Чорнобильської катастрофи, не можуть бути нижчими:

Розмір щомісячних страхових виплат у 2024 році Пенсійний фонд України

Розмір щомісячних страхових виплат у 2024 році

• Переглядів: 32

Відповідно до статті 36 Закону України “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування”, сума щомісячної страхової виплати встановлюється відповідно до ступеня втрати працездатності (у відсотках) та виходячи із середньомісячної заробітної плати, яку людина одержувала до ушкодження здоров'я.

Індексація щомісячних страхових виплат з 1 березня 2024 року Пенсійний фонд України

Індексація щомісячних страхових виплат з 1 березня 2024 року

• Переглядів: 29

Відповідно до підпункту 8 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2024 року №185 “Про індексацію пенсійний і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році”,  з 1 березня поточного року здійснено перерахунок щомісячних страхових виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності та особам, які мають право на виплати в разі смерті потерпілого внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, на коефіцієнт 1,0796.

Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з 1 квітня 2024 року Пенсійний фонд України

Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з 1 квітня 2024 року

• Переглядів: 34

Порядок проведення перерахунку пенсій пенсіонерам, які продовжують працювати, визначено частиною четвертою статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», постановою Кабінету Міністрів від 23 лютого 2024 року №185 та постановою правління Пенсійного фонду України від 18 травня 2018 року №10-1.

CЕРВІС ПОДАЧІ РОБОТОДАВЦЯМИ ЕЛЕКТРОННИХ СКАНОВАНИХ КОПІЙ ТРУДОВИХ КНИЖОК НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЧЕРЕЗ ВЕБПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ Пенсійний фонд України

• Переглядів: 30

Для великих страхувальників, а також для тих в кого є централізовані бухгалтерії (школи, садочки та ін.) реалізовано можливість надання доступу спеціалісту кадрової служби для введення інформації про трудові відносини.

Актуальною проблемою сфери трудових відносин є легалізація  виплати заробітної плати та зайнятості, яка безпосередньо впливає  на здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг, пенсійне забезпечення працівників та наповнення бюджетів усіх Пенсійний фонд України

Актуальною проблемою сфери трудових відносин є легалізація виплати заробітної плати та зайнятості, яка безпосередньо впливає на здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг, пенсійне забезпечення працівників та наповнення бюджетів усіх

• Переглядів: 45

Відповідно до законодавства, розмір пенсії залежить від страхового стажу та заробітку працівника, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду України. У випадку, якщо людина працює нелегально, без офіційного оформлення трудових відносин, для держави вона вважається не працюючою, а період, за який особа отримувала заробітну плату “в конверті”, не зараховується до страхового стажу, необхідного для призначення пенсії.

ОРГАНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ПРАЦІ ПІДПРИЄМСТВА Пенсійний фонд України

ОРГАНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ПРАЦІ ПІДПРИЄМСТВА

• Переглядів: 45

Відповідно до статті 13 Закону України “Про охорону праці” роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці, які будуть відповідати усім правовим актам, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у сфері охорони праці.

Індексація пенсій з 1 березня 2024 року  для колишніх військовослужбовців Пенсійний фонд України

Індексація пенсій з 1 березня 2024 року для колишніх військовослужбовців

• Переглядів: 64

23 лютого 2024 року Уряд ухвалив постанову № 185 "Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році". Разом з проведенням індексації пенсій та щомісячних страхових виплат, підвищення розмірів мінімальних пенсій по інвалідності постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, збільшення рівня мінімальних пенсійних виплат окремим категоріям пенсіонерів, проведена індексація і пенсій громадянам призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб.