A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Козівська громада
Тернопільська область

Порядок денний

Порядок денний дванадцятої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 13 жовтня 2021 року

 1. Про створення та затвердження Положення про цільовий фонд Козівської селищної територіальної громади.
 2. Про зміни до бюджету Козівської селищної ради  на 2021 рік (19560000000).
 3. Про надання дозволу на видачу технічних умов для надання доступу до об’єкта інфраструктури, за адресою: Тернопільська область Тернопільський район с. Конюхи вулиця Центральна будинок 139, ТОВ «лайфселл».
 4. Про затвердження Положення про уповноважену особу Козівської селищної ради.
 5. Про утворення старостинських округів у Козівській територіальній громаді.
 6. Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Козівської селищної територіальної громади.
 7. Про внесення змін в додаток до рішення Козівської селищної ради від 23 липня 2021 року №808 «Про затвердження структури та штатної чисельності комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Козівської селищної ради».
 8. Про затвердження актів приймання-передачі комунального майна (земельні ділянки) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Тернопільського району до комунальної власності Козівської селищної територіальної громади (в особі Козівської селищної ради).
 9. Про затвердження актів приймання-передачі комунального майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Тернопільського району до комунальної власності Козівської селищної територіальної громади (в особі Козівської селищної ради).
 10. Про тимчасову зміну режиму роботи закладів дошкільної освіти Козівської селищної ради.
 11. Про звернення  депутатів  Козівської селищної ради  до Тернопільських обласної державної адміністрації та обласної ради щодо ремонту доріг.
 12. Про звернення депутатів Козівської селищної ради до Верховної Ради України щодо необхідності прийняття Закону про визнання примусового переселення українців з території Польщі у 1944-1951 рр. депортацією.
 13. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Миру в с.Золота Слобода.
 14. Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування об’єкта телекомунікації (баштової споруди) ПрАТ «ВФ Україна» в с.Будилів Тернопільського району Тернопільської області.
 15. Про затвердження детального плану території зі зміною цільового призначення земельної ділянки по вулиці Тернопільська в селищі Козова Тернопільської області.
 16. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Грушевського в селищі Козова.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Бабію Степану Павловичу.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Чипіжаку Мар’яну Володимировичу.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Солтису Олександру Євгеновичу.
 20. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Михайлечку Оресту Володимировичу.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Войтовичу Петру Йосиповичу.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Пелешку Івану Мирославовичу.
 23. Різне.

Порядок денний позачергового засідання одинадцятої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 29 вересня 2021 року

1. Про зміни до бюджету Козівської селищної ради  на 2021 рік (19560000000)
 


Порядок денний позачергового засідання десятої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 10 вересня 2021 року
1.    Про погодження кандидатури на посаду директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Козівської селищної ради
2.    Про погодження кандидатури на посаду директора Комунального закладу позашкільної освіти Козівський будинок дитячої та юнацької творчості «Юність» Козівської селищної ради
3.    Про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти Козівської територіальної громади на 2021-2022 навчальний рік
4.    Про перезатвердження проектно-кошторисної документації «Енергозберігаючі заходи в Козівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (капітальний ремонт частини перекриття; опорядження приміщень; капітальний ремонт системи опалення, водопостачання і водовідведення; утеплення фасадів) по вул.Гвардійська, 9 в смт Козова (корпус старших класів)
5.    Про затвердження робочого проекту «Поточно-середній ремонт вул.Павла Думки, в смт. Козова Тернопільської області»
6.    Про надання дозволу на розроблення Схеми санітарного очищення населених пунктів Козівської територіальної громади

 


Порядок денний дев’ятої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 27 серпня 2021 року

 1. Про погодження вартості батьківської плати за навчання у Козівській початковій спеціалізованій школі мистецтв Козівської селищної ради на 2021-2022 навчальний рік.
 2. Про прийняття документів відділу освіти та спорту, відділу культури, сім’ї та молоді  Козівської районної державної адміністрації та відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради на зберігання.
 3. Про передачу документів з комунальної установи «Трудовий архів» Козівської селищної ради .
 4. Про припинення діяльності закладу дошкільної освіти «Віночок» с. Вікторівка Козівської селищної ради шляхом його ліквідації.
 5. Про перепрофілювання ліжкового фонду КНП «Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради».
 6. Про введення ставок асистентів вихователя в ЗДО (ясла-садок) «Ромашка» смт Козова Козівської селищної ради.
 7. Про введення ставки водія шкільного автобуса в штатний розпис Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Козівської селищної ради.
 8. Про погодження кандидатури на посаду директора Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Козівської селищної ради.
 9. Про виконання бюджету Козівської селищної ради за І півріччя 2021 року.
 10. Про зміни до бюджету Козівської селищної ради  на 2021 рік (19560000000).
 11. Про прогноз бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки (19560000000).
 12. Про затвердження Положення про Фонд охорони навколишнього природного середовища Козівської селищної ради.
 13. Про Програму перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах автомобільним транспортом та відшкодування витрат за здійснені перевезення по Козівській територіальній громаді на 2021-2023 роки.
 14. Про прийняття у комунальну власність гідротехнічної споруди (дамби).
 15. Про присвоєння рангів старостам.
 16. Про втрату чинності рішення третьої сесії Козівської селищної ради від 23 березня 2021 року № 347 «Про передачу в оренду земельної ділянки по                   вул. Б.Хмельницького, 34 Козівському райСТ».
 17. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки.
 18. Про припинення права оренди земельної ділянки.
 19. Про втрату чинності рішень сесій Козівської селищної ради.
 20. Про продаж на земельних торгах права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 5,0000 га в межах населеного пункту села Олесине на території Козівської селищної ради.
 21.  Про надання згоди на розроблення технічної документації щодо поділу земельної ділянки на території смт Козови.
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації.
 23.  Про розгляд клопотань громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
 24.  Про вилучення земельних ділянок Борейка В.П. та надання дозволу гр.Борейко Галині Олексіївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
 25. Про вилучення земельної ділянки Ждан М.Й. та надання дозволу гр.Паволотскій Катерині на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
 26. Про вилучення земельних ділянок Ремінника Б.З. та надання дозволу гр.Ремінник Надії Степанівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
 27. Про вилучення земельних ділянок Колодій О.А. та надання дозволу гр.Сидор Лідії Петрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
 28. Про розгляд клопотання гр.Боднар Ліси Іванівни.
 29.  Про розгляд клопотання гр.Сахнюка Павла Ігоровича.
 30.  Про розгляд клопотання гр.Возняк Ольги Зеновіївни.
 31.  Про розгляд клопотання гр.Саєцького Ігоря Брониславовича.
 32.  Про розгляд клопотання гр.Шестерняк Ганни Миколаївни.
 33.  Про розгляд клопотання гр.Кучи Миколи Григоровича.
 34.  Про розгляд клопотання гр.Мельник Ольги Іванівни
 35.  Про розгляд клопотання гр.Стасишин Марії Григорівни
 36.  Про розгляд клопотання гр.Мельник Галини Степанівни
 37.  Про розгляд клопотання гр.Денис Наталії Богданівни
 38.  Про розгляд клопотання гр.Гливи Ярослави Михайлівни
 39.  Про розгляд клопотання гр.Бабія Степана Павловича
 40.  Про розгляд клопотання гр.Ляховича Михайла Андрійовича.
 41.  Про розгляд клопотання гр.Скірака Миколи Івановича.
 42.  Про розгляд клопотання гр.Волошиновича Анатолія Васильовича
 43.  Про розгляд клопотання гр.Файфурки Богдана Євгеновича
 44.  Про розгляд клопотання гр.Руснак Марії Теодозіївни
 45.  Про розгляд клопотання гр.Качерай Ольги Іванівни
 46.  Про розгляд клопотання гр.Гориня Тараса Петрович
 47.  Про розгляд клопотання гр.Музики Ігоря Федоровича
 48.  Про розгляд клопотання гр.Чипіжака Мар’яна Володимирович
 49.  Про розгляд клопотання гр.Юськіва Івана Васильовича
 50.  Про розгляд клопотання гр.Скобляка Ігоря Романовича
 51.  Про розгляд клопотання гр.Груб’яка Степана Андрійовича
 52.  Про розгляд клопотання гр.Стасишин Мар’яни Ігорівни
 53.  Про розгляд клопотання гр.Гач Тетяни Іванівни
 54. Про розгляд клопотання гр.Кіналь Тетяни Володимирівни
 55.  Про розгляд клопотання гр.Прийдуна Ігоря Мироновича
 56.  Про розгляд клопотання гр.Колісник Анастасії Василівни
 57.  Про розгляд клопотань громадян, які просять надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в селі Теофіпілка
 58.  Про вилучення земельних ділянок гр.Згоди Віри Григорівни та надання дозволу гр.Бабин Ользі Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
 59.  Про вилучення земельної ділянки гр.Тимчак Степанії Степанівни та надання дозволу гр.Тимчаку Ігорю Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
 60.  Про вилучення земельних ділянок гр.Липної Любові Іванівни та надання дозволу гр.Липному Леву Богдановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
 61.  Про вилучення земельної ділянки гр.Перцака Ігоря Володимировича та надання дозволу гр.Перцаку Володимиру Ігоровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
 62.  Про вилучення земельної ділянки гр.Вовка Богдана Михайловича та надання дозволу гр.Лучці Ользі Богданівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
 63.  Про вилучення земельних ділянок гр.Тимчишина Богдана Володимировича та надання дозволу гр.Робутку Андрію Андрійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
 64.  Про вилучення земельної ділянки гр.Цяпути Василя Тарасовича та надання дозволу гр.Цяпуті Назарію Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
 65.  Про вилучення земельної ділянки гр.Фіняка Ярослава Івановича та надання дозволу гр.Сенишин Анні Йосифівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
 66.  Про вилучення земельної ділянки гр.Гладчука Йосифа Левковича та надання дозволу гр.Петришин Ірині Йосифівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
 67.  Про вилучення земельної ділянки гр.Дзік Олени Романівни та надання дозволу гр.Ковалю Роману Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
 68.  Про вилучення земельної ділянки гр.Грицишина Івана Васильовича та надання дозволу гр.Гладчук Ліді Володимирівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
 69.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Гудовському Сергію Миколайовичу
 70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Двібородчину Юрку Васильовичу.
 71.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Кусень Надії Михайлівні.
 72.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Окуню Михайлу Степановичу.
 73.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Реві Парасковії Михайлівні.
 74.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність гр.Урбану Василю Васильовичу.
 75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Коліснику Богдану Михайловичу.
 76.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Мариновській Оксані Миколаївні.
 77.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Обертайлу Ігорю Михайловичу.
 78.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва гр.Трісці Оксані Миколаївні.
 79.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Єрміхіній Оксані Ярославівні.
 80.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кривко Тетяні Іванівні.
 81.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Дідунику Андрію Мироновичу.
 82.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Стецині Мирославу Ярославовичу.
 83.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Возьному Дмитру Олеговичу.
 84.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Олійник Наталії Олександрівні.
 85.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Богатко Ользі Степанівні.
 86.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Присяжнюк Ганні Михайлівні.
 87.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Зарудному Юрію Володимировичу.
 88.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Солодкому Олегу Богдановичу.
 89.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Горохівському Андрію Сергійовичу.
 90.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Беднарському Павлу Романовичу.
 91.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Пеляку Олександру Петровичу.
 92.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Сломі-Пеляк Нелі Миколаївні.
 93.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва гр.Василику Стефану Володимировичу.
 94.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Шаповалу Микиті Сергійовичу.
 95.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Яхван Марії Степанівні.
 96.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Атаманчук Надії Любомирівні.
 97.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кузику Ігорю Івановичу.
 98.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Бучинському Олегу Олеговичу.
 99. Про надання дозволу гр.Мукевичу Ігорю Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 100. Про надання дозволу гр.Хавтур Парасковії Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 101. Про затвердження гр.Сеник Любові Йосипівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 102. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1109 га в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, розташованої за межами населеного пункту с.Конюхи, Козівського району, Тернопільської області.
 103. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту с.Конюхи, Козівського району, Тернопільської області
 104. Про внесення змін в рішення Козівківської сільської ради від 16.09.2020 року №149 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі її у власність гр.Рудюк С.М. на підставі свідоцтва про право на спадщину за законом»
 105. Про припинення права постійного користування земельними ділянками
 106. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ Тернопільобленерго Козівського РЕМ
 107. Про створення громадських пасовищ на території  Козівської селищної ради.
 108. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Грушевського в селищі Козова гр.Огнистому Сергію Ярославович.
 109. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Грушевського в селищі Козова гр.Гетті Лілії Ігорівні.
 110. Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 23 липня 2021 року № 900 «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул. Центральна в с. Конюхи».
 111. Про затвердження актів приймання – передачі майна комунальних закладів Козівський дитячий парк «Лісова пісня» Козівської селищної ради та Будинок дитячої та юнацької творчості Козівської селищної ради
 112. Про затвердження актів приймання – передачі майна комунальних закладів, установ культури Козівської селищної ради
 113. РІЗНЕ.                                                                

Порядок денний восьмої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 23 липня 2021 року

 1. Про внесення змін та доповнень в рішення Козівської селищної ради від 31.05.2021 року №530 «Про передачу майна з балансу КП «Козова – тепло» Козівської селищної ради на баланс КП «Козова комунсервіс» Козівської селищної ради»».
 2. Про включення майна до Переліку другого типу та передачу майна в оренду без проведення аукціону.
 3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2020р. № 45 «Про Програму збереження архівних фондів Козівським комунальним трудовим архівом на 2021-2025 роки».
 4. Про внесення зміни в рішення селищної ради від 23.03.2021р. № 198  « Про Програму «Молодь Козівщини на 2021-2025 роки».
 5. Про внесення зміни в рішення селищної ради від 22.12.2020р. № 47 «Про Програму основних  культурно-мистецьких заходів на 2021 рік».
 6. Про затвердження Статуту (в новій редакції) Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Козівської селищної ради.
 7. Про затвердження передавального акту Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Козівської селищної ради.
 8. Про затвердження структури та штатної чисельності комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Козівської селищної ради.
 9. Про  погодження кандидатури на посаду директора Плотичанського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Козівської селищної ради.
 10. Про погодження кандидатури на посаду директора  Городищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Козівської селищної ради.
 11. Про погодження кандидатури на посаду директора Козівського закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів «Українська гімназія ім. В.Герети» Козівської селищної ради.
 12. Про  погодження кандидатури на посаду директора Теофіпільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Козівської селищної ради.
 13. Про погодження кандидатури на посаду директора Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Козівської селищної ради.
 14. Про проведення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти.
 15. Про  затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в межах Козівської територіальної громади.
 16. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради  на 2021 рік (19560000000).
 17. Про підтримку звернень депутатів Тернопільської районної ради щодо встановлення історичної справедливості у питанні незалежності України та щодо недопущення знищення української мови на телебаченні, в пресі, рекламі та політичній агітації.
 18. Про розгляд клопотання гр.Бубенчика Богдана Михайловича.
 19. Про розгляд клопотання гр.Мудрого Олега Богдановича.
 20. Про розгляд клопотання гр.Хоми Івана Степановича.
 21. Про продаж на земельних торгах права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,4110 га за межами населеного пункту села Вівся на території Козівської територіальної громади Тернопільського району (колишнього Козівського району) Тернопільської області.
 22. Про продаж на земельних торгах права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,2334 га за межами населеного пункту села Вівся на території Козівської територіальної громади Тернопільського району (колишнього Козівського району) Тернопільської області.
 23. Про передачу в оренду земельної ділянки гр.Шаванову Олександру Борисовичу по вул.Бережанська,2 в с.Дибще.
 24. Про передачу в оренду земельної ділянки гр.Раєвському Андрію Богдановичу по вул.І.Франка,19в в смт Козова.
 25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду з правом викупу ТзОВ «Козова шляховик».
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації.
 27. Про розгляд клопотань громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність.
 28. Про вилучення земельних ділянок Курилова В.Г. та надання дозволу гр.Бачинській Галині Василівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
 29. Про вилучення земельної ділянки Купчак М.І. та надання дозволу гр.Бідун Надії Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
 30. Про вилучення земельних ділянок Бойка М.П. та надання дозволу гр.Бойку Петру Мироновичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
 31.  Про вилучення земельних ділянок Реви С.С. та надання дозволу гр.Гладчук Ганні Миронівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
 32. Про вилучення земельних ділянок Барилка М.Ф. та надання дозволу гр.Гоменюку Андрію Віталійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
 33. Про вилучення земельних ділянок Карепіня М.А. та надання дозволу гр.Карепіню Дмитру Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
 34. Про вилучення земельних ділянок Крупи В.Є. та надання дозволу гр.Крупі Надії Григорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
 35. Про вилучення земельної ділянки Стецько Д.Г. та надання дозволу гр.Майструк Вірі Степанівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
 36. Про вилучення земельної ділянки Реги О.М. та надання дозволу гр.Резі Олені Петрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
 37. Про вилучення земельних ділянок Антоляка Г.С. та надання дозволу гр.Сидору Івану Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
 38. Про вилучення земельних ділянок Слободяна В.О. та надання дозволу гр.Слободян Софії Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
 39. Про вилучення земельних ділянок Габуди О.Л. та надання дозволу гр.Суті Олені Степанівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
 40. Про вилучення земельних ділянок Підсадовського М.І., Дині І.Д. та надання дозволу гр.Франків Марії Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
 41. Про вилучення земельних ділянок Ціцюри В.М., Зборовської Й.І., та надання дозволу гр.Ціцюрі Марії Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
 42. Про вилучення земельних ділянок гр.Вишневської Ганни Михайлівни, гр.Вишньовської Любов Миколаївни та надання дозволу гр.Зімброз Аллі Василівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
 43. Про вилучення земельної ділянки гр.Івашкова Івана Васильовича та надання дозволу гр.Івашкову Тарасу Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
 44. Про вилучення земельних ділянок гр.Михайлюка Антона Станіславовича, гр.Смигори Михайла Васильовича та надання дозволу гр.Смигорі Любов Антонівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
 45. Про надання дозволу гр. Голяшу Роману Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 46. Про внесення змін в додаток до рішення Козівської селищної ради від 31.05.2021 року № 562 «Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі у власність».
 47. Про відміну рішення Конюхівської сільської ради від 06 вересня 2019року № 941 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».
 48. Про надання дозволу гр.Древницькій Надії Андріївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
 49. Про розгляд клопотання гр.Кобрина Володимира Омеляновича.
 50. Про розгляд клопотання гр. Набережної Галини Євгенівни.
 51. Про розгляд заяви гр. Дубика Михайла Богдановича.
 52. Про розгляд клопотання гр.Пелешка Івана Мирославовича.
 53. Про розгляд клопотання гр. Войтовича Петра Йосиповича.
 54. Про розгляд клопотання гр. Грицюк Алли Тарасівни.
 55. Про розгляд клопотання гр. Стажецького Степана Михайловича.
 56. Про розгляд клопотання гр. Віннічука Віталія Руслановича.
 57. Про розгляд клопотання гр. Рогів Надії Володимирівни.
 58. Про розгляд заяви гр. Гльомби Івана Івановича.
 59. Про розгляд клопотання гр. Жмуд Марії Ізидорівни.
 60. Про розгляд клопотання гр. Голубовича Тараса Миколайовича.
 61. Про розгляд клопотання гр.Жураківської Зінаїди Федорівни.
 62. Про затвердження гр. Миколів Світлані Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража у власність гр.Андрусишину Олегу Володимировичу.
 64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів у власність гр.Гладчук Людмилі Володимирівні.
 65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність р.Білій Зоряні Романівні.
 66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність гр.Мандзій Мирославі Олександрівні.
 67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність гр.Назаркову Степану Богдановичу.
 68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність гр.Олійнику Володимиру Ярославовичу.
 69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Качераю Андрію Ярославовичу.
 70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Качераю Андрію Андрійовичу.
 71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Антонович Оксані Михайлівні.
 72. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Граматиці Марії Олексіївні.
 73. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Данькову Василю Михайловичу.
 74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Дупляку Богдану Ярославовичу.
 75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Дупляк Марії Володимирівні.
 76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Мандзій Світлані Петрівні.
 77. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Марущак Галині Петрівні.
 78. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Павлишину Роману Володимировичу.
 79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Псуй Надії Вікторівні.
 80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Рибію Василю Васильовичу.
 81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Романчак Тетяні Володимирівні.
 82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Рудій Софії Микитівні.
 83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Тиркалу Владиславу Олеговичу.
 84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Шурхай Ользі Володимирівні.
 85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Юрчак Ганні Денисівні.
 86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Бабію Володимиру Ігоровичу.
 87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Бойку Олександру Віталійовичу.
 88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Валяшу Степану Михайловичу.
 89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Веремку Юрію Анатолійовичу.
 90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Подоляну Тарасу Ігоровичу.
 91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Судомиру Тарасу Дмитровичу.
 92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Титуса Романа Леонтійовича.
 93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Федишину Михайлу Петровичу.
 94. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Шишковському Олегу Леонідовичу.
 95. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Школьному Миколі Павловичу.
 96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Мотиці Святославу Ігоровичу.
 97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Мельничку Миколі Богдановичу.
 98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Чорному Сергію Віталійовичу.
 99. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Пікулицькому Віктору Несторовичу.
 100. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Привітна, 22 в смт Козова.
 101. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Центральна в с.Конюхи.
 102. Різне.

Порядок денний сьомої позачергової сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 30 червня 2021 року

1.    Про Програму розвитку фізичної культури та спорту Козівської селищної ради на 2021-2025 роки.
2.    Про Молодіжну раду.
3.    Про Програму соціально-правового захисту дітей на 2021-2025 роки.
4.    Про внесення змін до додатку до рішення селищної ради від 22.12.2020 року № 58 «Про затвердження структури та загальної  чисельності апарату Козівської селищної ради в новій редакції».
5.    Про Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Козова-тепло» Козівської  селищної ради Тернопільської області.
6.    Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт тротуару ділянки від вул. Герети №45 до вул. Б. Хмельницького №8 в смт. Козова Тернопільського р-н. Тернопільської обл.».
7.    Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт алеї по вулиці Суворова в смт Козова Тернопільського р-н. Тернопільської обл.».
8.    Про внесення змін до рішення селищної ради від 27.04.2021 року №372 «Про зміну юридичної адреси, затвердження Статуту ( в новій редакції) та структури комунальної організації ( установи, закладу) «Центр надання соціальних послуг Козівської селищної ради».
9.    Про перезатвердження проектно-кошторисної документації «Енергозберігаючі заходи в Козівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ( капітальний ремонт частини перекриття; опорядження приміщень; капітальний ремонт системи опалення, водопостачання і водовідведення; утеплення фасадів) по вул.Гвардійська, 9 в смт Козова (корпус старших класів)».
10.    Про зміну  типу та назви Вівсянського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Козівської селищної ради та затвердження Статуту (в новій редакції).
11.    Про зміну  типу та назви Золотослобідського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів  Козівської селищної ради та затвердження Статуту (в новій редакції).
12.    Про реорганізацію шляхом злиття комунальних закладів Козівський дитячий парк «Лісова пісня» Козівської селищної ради та Будинок дитячої та юнацької творчості Козівської селищної ради.
13.    Про реорганізацію шляхом злиття комунальних закладів, установ культури Козівської селищної ради та створення комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Козівської селищної ради.
14.    Про звернення депутатів Козівської селищної ради до Верховної Ради України щодо необхідності прийняття законопроекту №5599 «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)».
15.    Про зміни до бюджету Козівської селищної ради  на 2021 рік (19560000000).
16.    Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Козівської селищної ради на 2022 рік.
17.    Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Козівської селищної ради на 2022 рік.
18.    Про встановлення місцевих податків та зборів на території Козівської селищної ради на 2022 рік.
19.    Про затвердження порядку і нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, засновником яких є Козівська селищна  рада.
20.    Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації.
21.    Про продаж на земельних торгах права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 10,0000 га. в межах населеного пункту села Вікторівка, на території Козівської селищної ради. 
22.    Про продаж на земельних торгах права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 18,2000 га в межах населеного пункту села Золота Слобода, на території Козівської селищної ради.

23.     Про продаж на земельних торгах права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 5,0000 га в межах населеного пункту села Олесине, на території Козівської селищної ради 
24.     Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки,  площею 0,0099 га в смт Козова по вул.Гвардійська та про її продаж на земельних торгах у формі аукціону.
25.    Про надання дозволу ТзОВ «Оператору ГТС України» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
26.     Про надання релігійній організації «Парафія Святого Архистратига Михаїла с.Глинна Козівського району Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії Українсько греко-католицької церкви» дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (парафіяльний дім) в межах населеного пункту с.Глинна. 
27.    Про надання релігійній організації «Парафія Святого Архистратига Михаїла с.Глинна Козівського району Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії Українсько греко-католицької церкви» дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в межах населеного пункту с.Глинна.
28.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Мала Плавуча Козівського району Тернопільської області.
29.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Олесине Козівського району Тернопільської області.
30.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Плотича Козівського району Тернопільської області.
31.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Ценів Козівського району Тернопільської області.
32.    Про надання дозволу гр.Касіяну Віктору Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в с.Городище.
33.    Про передачу ПП «Качан-07» в оренду земельної ділянки по вул.Стефаника,1 в смт Козова.
34.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо (поділу) об’єднання земельних ділянок. 
35.    Про надання погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення ділянки піску Козівська-2 в смт Козова.
36.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності під польовими дорогами на території Козівської територіальної громади Тернопільської області.
37.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації.
38.    Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність.
39.    Про вилучення земельної ділянки Баглай В.Д. та надання дозволу гр.Баглай Лідії Степанівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
40.    Про вилучення земельної ділянки гр.Василик Богдани Федорівни.
41.    Про надання дозволу гр.Василику Вадиму Богдановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність.
42.    Про вилучення земельної ділянки Калінського І.М. та надання дозволу гр.Кравець Людмилі Зіновіївні, гр.Калінській Ганні Олексіївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
43.    Про вилучення земельних ділянок Варениці Г.Ф. та надання дозволу гр.Варениці Євгену Григоровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
44.    Про вилучення земельних ділянок гр.Дячишин Марії Василівни та надання дозволу гр.Дячишину Олександру Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
45.    Про вилучення земельних ділянок Кльоца В.П. та надання дозволу гр.Кльоц Ганні Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
46.    Про вилучення земельних ділянок Матейко І.І. та надання дозволу гр.Коваль Галині Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
47.    Про вилучення земельних ділянок Калінського І.М. та надання дозволу гр.Кравець Людмилі Зіновіївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
48.    Про надання дозволу гр.Павлусик Марії Романівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
49.    Про вилучення земельних ділянок Радачинської А.І. та надання дозволу гр.Радачинській Вірі Вікторівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
50.    Про вилучення земельної ділянки гр.Сачика Михайла Богдановича та надання дозволу гр.Сачику Богдану Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. 
51.    Про вилучення земельної ділянки Радуш Ю.А. та надання дозволу гр.Тучапській Ірині Григорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
52.    Про вилучення земельних ділянок Чупиля В.Т. та надання дозволу гр.Чупиль Антоніні Володимирівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
53.    Про вилучення земельної ділянки Здеб О.М. та надання дозволу гр.Шевчук Ганні Ярославівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
54.    Про вилучення земельної ділянки Халупи П.І. та надання дозволу гр.Корольковій Людмилі Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
55.    Про вилучення земельної ділянки Москви В.С. та надання дозволу гр.Радій Галині Василівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
56.    Про вилучення земельної ділянки Чабан Т.І. та надання дозволу гр.Солтису Миколі Юліановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
57.    Про вилучення земельних ділянок Ціцюри М.Ф. та надання дозволу гр.Цицюрі Оресту Євгеновичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
58.    Про розгляд клопотання гр.Пеляка Олександра Петровича. 
59.    Про розгляд клопотання гр.Сломи- Пеляк Нелі Миколаївни. 
60.    Про розгляд заяви гр.Бучко Ганни Михайлівни.
61.    Про розгляд клопотання гр. гр.Качерай Ганни Андріївни.
62.    Про розгляд клопотання гр. Кобеля Богдана Івановича.
63.    Про розгляд клопотання гр. Марцишин Оксани Омелянівни.
64.    Про розгляд заяви гр. Пончка Ігоря Володимировича.
65.    Про розгляд заяви гр. Пуціля Івана Михайловича.
66.    Про розгляд клопотання гр. Сенківської – Клюхи Уляни Ігорівни.
67.    Про розгляд заяви гр. Яреми Артура Васильовича.
68.    Про розгляд заяви гр. Гуменної Мирослави Мирославівни.
69.    Про розгляд клопотання гр. Гомес Довбуш Сергея Міхаіла.
70.    Про розгляд клопотання гр. Бобка Івана Ігоровича.
71.    Про розгляд клопотання гр. Бубенчик Наталії Леонідівни.
72.    Про розгляд клопотання гр. Люсьо Лариси Володимирівни.
73.    Про розгляд клопотання гр. Кузика Ігоря Івановича.
74.    Про розгляд клопотання гр. Куцого Анатолія Васильовича.
75.    Про розгляд заяви гр. Лаврика Віталія Миколайовича.
76.    Про розгляд заяви гр. Нечаєва Олександра Миколайовича.
77.    Про розгляд клопотання гр. Бабія Стефана Ярославовича.
78.    Про розгляд клопотання гр. Дяківської Оксани Володимирівни.
79.    Про розгляд клопотання гр. Ліщак Мирослави Іванівни.
80.    Про розгляд клопотання гр. Сачик Лесі Йосипівни.
81.    Про розгляд клопотання гр. Цяпути Михайла Степановича.
82.    Про розгляд клопотання гр. Мамонова Андрія Богдановича.
83.    Про розгляд клопотання гр. Василика Стефана Володимировича.
84.    Про розгляд клопотання гр. Бабія Володимира Ігоровича. 
85.    Про розгляд заяви гр. Турчин Ольги Михайлівни. 
86.    Про розгляд клопотання гр. Ясінського Володимира Зеновійовича.
87.    Про розгляд клопотання гр. Обертайла Ігоря Михайловича.
88.    Про розгляд клопотання гр. Барабана Богдана Петровича. 
89.    Про розгляд клопотання гр. Матиборка Володимира Степановича.
90.    Про розгляд клопотання гр.Мирончика Олега Костянтиновича. 
91.    Про розгляд клопотання гр.Гетьмана Ігоря Богдановича.
92.    Про розгляд клопотання гр.Кіняка Анатолія Павловича.
93.    Про розгляд клопотання гр.Павлишина Романа Володимировича.
94.    Про розгляд заяви гр.Карнас Марії Миколаївни.
95.    Про розгляд клопотання гр.Мізерної Ольги Андріївни.
96.    Про розгляд клопотання гр.Щепакіна Василя Григоровича.
97.    Про розгляд клопотання гр.Ковальського Анатолія Михайловича.
98.    Про розгляд клопотання гр.Лотоцького Назарія Володимировича.
99.    Про розгляд клопотання гр.Барилко Ольги Богданівни.
100.    Про розгляд заяв та клопотань громадян, які просять надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в селі Теофіпілка.
101.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Демкову Роману Омеляновичу.
102.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Мандзію Ярославу Романовичу.
103.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Охотницькому Максиму Володимировичу.
104.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Гудовській Ользі Богданівні.
105.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Охотницькому Юрію Володимировичу.
106.    Про затвердження землевпорядної документації гр.Дубас Марії Михайлівні. 
107.    Про затвердження землевпорядної документації гр.Горохівському Андрію Тарасовичу.
108.    Про затвердження землевпорядної документації гр.Засєдку Василю Степановичу  
109.    Про затвердження землевпорядної документації гр.Панасу Володимиру Ярославовичу.
110.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність гр.Пархуцю Володимиру Дмитровичу.
111.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража у власність гр.Карпі Юрію Михайловичу.
112.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Кушпінській Оксані Степанівні.
113.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Стецині Наталії Богданівні для ведення особистого селянського господарства.  
114.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Стецині Оксані Володимирівні.
115.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Сушку Дмитру Михайловичу.
116.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Табаці Василю Володимировичу.
117.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Андрушків Галині Миколаївні.
118.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Бойку Роману Ігоровичу.
119.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Клубкову Віталію Анатолійовичу. 
120.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Процику Павлу Володимировичу.  
121.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Рафалюку Павлу Івановичу.
122.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Хомі Галині Михайлівні.
123.    Про затвердження гр.Джулі Оксані Михайлівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 
124.    Про затвердження гр.Ухман Ганні Миколаївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 
125.    Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в с.Козівка.
126.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Огнистому Богдану Семеновичу.
127.    Про надання дозволу гр.Кривокульському Богдану Олеговичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0.250 га з подальшою передачею в оренду.
128.    Про передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр.Андрусишин Світлані Любомирівні.
129.    Про передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр.Головацькій Світлані Михайлівні.
130.    Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Привітна в селищі Козова.
131.    Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Привітна в селищі Козова.
132.    Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Привітна в селищі Козова.
133.    Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Привітна в селищі Козова
134.    Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Франка І. в селищі Козова.
135.     РІЗНЕ ( розгляд заяви депутата селищної ради Миколи Михайліва).


Порядок денний шостої позачергової сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 04 червня 2021 року

 1. Про внесення змін та доповнень до рішень Козівської селищної ради від 23.03.2021 року № 233 “Про зміни до бюджету Козівської селищної ради на 2021 рік (19560000000)” та від 31.05.2021 року №543 “Про зміни до бюджету Козівської селищної ради на 2021 рік (19560000000) ”.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її цільового призначення гр.Турчина Сергія Васильовича для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код згідно КВЦПЗ – 11.02) за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, смт. Козова.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її цільового призначення гр.Турчин Крістіни Михайлівни для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код згідно КВЦПЗ – 11.02) за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, смт. Козова.
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Олійнику Назарію Петровичу.
 5. Про затвердження робочого проекту «Реконструкція електромереж вуличного освітлення та мереж живлення камер відеоспостереження у смт Козова вул. Тернопільська Тернопільської області».

 


Порядок денний п’ятої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 31 травня 2021 року

1.    Про затвердження передавальних актів щодо передачі майна сільських рад, які припиняють свою діяльність в результаті реорганізації  шляхом приєднання до Козівської селищної ради.
2.    Про надання дозволу на здійснення публічної закупівлі послуг.
3.    Про затвердження штатного розпису КП «Козова комунсервіс».
4.    Про передачу майна з балансу КП «Козова – тепло» Козівської селищної ради на баланс КП «Козова комунсервіс» Козівської селищної ради.
5.    Про програму поводження з твердими побутовими відходами на території Козівської територіальної громади на 2021-2025 рр.
6.    Про звільнення директора комунального підприємства «Козова-тепло» Козівської селищної ради.
7.    Про затвердження робочого проекту «Реконструкція електромереж вуличного освітлення та живлення камер відеоспостереження у смт Козова  вул. Тернопільська Тернопільського району Тернопільської обл.».
8.    Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 27.04.2021 року №377 «Про закріплення майна на праві оперативного управління частини приміщення по вулиці Дорошенка, будинок 3,                                                                  смт Козова».
9.    Про надання КНП «Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради» дозволу на створення відділення паліативної допомоги.
10.    Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 29.01.2021 року №110 «Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту, структури та штатної чисельності Комунальної установи «Центр культури та дозвілля» Козівської селищної ради».
11.    Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 23.03.2021 р.№232 « Про Програму розвитку сільських територій Козівської територіальної громади на 2021-2025 роки».
12.    Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 29.01.2021 року №125 «Про встановлення середньоденної вартості харчування дітей з 01 січня 2021 року».
13.    Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність Козівської селищної територіальної громади об’єктів окремого індивідуально визначеного майна.
14.    Про втрату чинності рішення Козівської селищної ради від 12.05.2021 року   № 522 «Про надання згоди на прийняття державного майна».
15.    Про затвердження Положення про оренду комунального майна Козівської селищної ради та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна.
16.    Про затвердження типової угоди про соціальне партнерство.
17.    Про зміни до бюджету Козівської селищної ради  на 2021 рік (19560000000).
18.    Про присвоєння назви вулиці в селі Щепанів.
19.    Про звернення депутатів Козівської селищної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності скасування змін в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України.
20.    Про звернення депутатів Козівської селищної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо.
21.    Про передачу ПАП «Агропродсервіс» в оренду земельної ділянки по вул.Заводська будинок 1-У смт Козова.
22.    Про передачу ПАП «Агропродсервіс» в оренду земельної ділянки по вул.Заводська будинок 1-Ч смт Козова.
23.    Про резервування земельних ділянок для учасників АТО та членів їх сімей  які проживають на території Козівської селищної ради.
24.    Про прийняття в комунальну власність відумерлої спадщини Здеб Т.Г.
25.    Про прийняття в комунальну власність відумерлої спадщини Ліско І.В.
26.    Про прийняття в комунальну власність відумерлої спадщини Романко М.Я.
27.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Маковисько. 
28.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Будова. 
29.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Кальне. 
30.    Про внесення змін в рішення Кривенської сільської ради від 09.10.2020 року № 909 «Про Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) релігійної організації «Парафія Покрови Пресвятої Богородиці с.Криве Козівського району Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ». 
31.    Про надання дозволу  ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
32.    Про надання згоди на розроблення технічної документації щодо поділу земельної ділянки в смт Козова.
33.    Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації.
34.    Про передачу гр.Горпиняку Р.С. в оренду земельної ділянки по вул. Нова будинок 1а с.Дибще.
35.    Про підготовку документів  для продажу у формі аукціону земельної ділянки по вул. Гвардійська в смт Козова.
36.     Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення земельної ділянки гр.Турчину Сергію Васильовичу.
37.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення земельної ділянки гр.Турчин Крістіни Михайлівни.
38.     Про надання дозволу на  виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж  земельних ділянок в натурі ( на місцевості) для безоплатної приватизації.
39.    Про розгляд звернень громадян  щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі   ( на місцевості)  та передачу у власність.
40.    Про вилучення земельної ділянки Гнатюк Я.Д. та надання дозволу гр.Баб’як Галині Ярославівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
41.    Про вилучення земельних ділянок Кошовського О.С. та надання дозволу гр.Кошовському Віталію Ярославовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
42.    Про вилучення земельних ділянок Кошовського О.С. та надання дозволу гр.Кошовському Олегу Ярославовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
43.    Про вилучення земельної ділянки Пагутяк М.Г. та надання дозволу гр.Пагутяк Марії Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
44.    Про вилучення земельних ділянок Салітицького В.Д. та надання дозволу гр.Салітицькому Михайлу Володимировичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
45.    Про вилучення земельних ділянок Смереки Ю.О. та надання дозволу гр.Смереці Івану Омеляновичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
46.    Про вилучення земельної ділянки Урбанської Г.І. та надання дозволу гр. Урбанському Василю Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
47.    Про вилучення земельних ділянок Хмиз А.П. та надання дозволу гр. Хмиз Катерині Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
48.    Про вилучення земельних ділянок Шуст А.І. та надання дозволу гр. Шуст Ігорю Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність. 
49.    Про надання дозволу гр. Вічко Антоніні Степанівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) пай.
50.    Про вилучення земельних ділянок Лішнянського М.П., гр. Пеляка Івана Степановича, гр. Мироненко Вікторії Іванівни та надання дозволу гр. Чорному Сергію Віталійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства
51.    Про вилучення земельної ділянки гр. Возьного Олега Григоровича та надання дозволу гр.  Возьному Дмитру Олеговичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. 
52.    Про вилучення земельної ділянки гр.Кравчук Надії Іванівни та надання дозволу гр. Кравчуку Василю Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. 
53.     Про вилучення земельної ділянки гр. Кравчун Марії Пилипівни та надання дозволу гр. Кравчуну Сергію Макаровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. 
54.     Про вилучення земельної ділянки гр. Мартиніва Богдана Васильовича та надання дозволу гр. Тимчаку Ігорю Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства. 
55.    Про вилучення земельних ділянок гр. Осташі Світлани Іванівни та надання дозволу гр. Осташі Наталії Володимирівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. 
56.    Про вилучення земельної ділянки гр. Подільчук Оксани Володимирівни та надання дозволу гр. Пижицькій Марії Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. 
57.    Про вилучення земельної ділянки гр. Солтис Надії Олександрівни та надання дозволу гр. Солтису Миколі Євгеновичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. 
58.    Про вилучення земельної ділянки гр. Солтис Надії Олександрівни  та надання дозволу гр. Солтису Олександру Євгеновичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. 
59.    Про вилучення земельної  ділянки гр. Тимчишина Ореста Григоровича та надання дозволу гр. Стрижак Уляні Віталіївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. 
60.     Про вилучення земельної ділянки гр. Яцуся Михайла Івановича та надання дозволу гр. Яцусь Галині Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. 
61.    Про в несення змін в рішення Козівської селищної ради від 27.04.2021 року № 395 «Про вилучення земельних ділянок Пирога І.Ф. та надання дозволу гр. Матвіюк Марії Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність».
62.     Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 27.04.2021 року № 404 «Про вилучення земельних ділянок Літвінського Д.Й. та надання дозволу гр.Літвінському Володимиру Дмитровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність».
63.    Про в несення змін в рішення Козівської селищної ради від 27.04.2021 року № 405 «Про вилучення земельної ділянки гр.Присяжнюк Ганни Михайлівни та надання дозволу гр. Панчук Анжелі Іванівні на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність».
64.    Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 26.06.2020 року №2208 «Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність». 
65.    Про внесення змін в рішення від 11.03.2020року  № 134 « Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на (місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність».
66.    Про надання дозволу гр.Марцишин Роксолані Павлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
67.    Про відміну рішення від 23.02.2021року № 216 «Про надання дозволу гр.Рудавській Н.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність».
68.    Про надання дозволу гр. Сироті Степану Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
69.    Про відміну рішення від 27.04.2021року  № 440 «Про розгляд заяви гр.Лаврика Анатолія Миколайовича».
70.    Про в несення змін в рішення Козівської селищної ради від  27.04.2021 року  № 429 «Про розгляд заяви гр.Зарудного Юрія Володимировича».
71.    Про розгляд заяви гр.Намісника Олега Орестовича.  
72.    Про розгляд заяви гр.Тріско Оксани Миколаївни.
73.    Про розгляд заяви гр.Атаманчук Надії Любомирівни.
74.    Про розгляд заяви гр.Гетта Лілії Ігорівни.
75.    Про розгляд заяви гр.Кекляка Павла Петровича. 
76.    Про розгляд заяви гр.Скавінського Андрія Михайловича. 
77.    Про розгляд заяви гр.Ціцюри Оксани Віталіївни.
78.    Про розгляд заяви гр.Яхван Марії Степанівни.
79.    Про розгляд заяви гр.Боднарчук Ольги Михайлівни.
80.    Про розгляд заяви гр.Рогів Надії Володимирівни. 
81.    Про розгляд заяви гр.Романенко Олександра Володимировича.
82.    Про розгляд заяви гр.Тиркало Владислава Олеговича.
83.    Про розгляд заяви гр.Мандзій Світлани Петрівни.
84.    Про розгляд заяви гр.Сеня Арсена Олеговича.  
85.    Про розгляд заяви гр.Лаврик Галини Ярославівни.
86.    Про розгляд заяви гр.Лаврика Петра Михайловича.
87.    Про розгляд заяви гр. Павлентія Андрія Тадейовича.
88.    Про розгляд заяви гр.Мацишина Ярослава Володимировича.
89.    Про розгляд заяви гр.Михайлів Марії Миронівни.
90.    Про розгляд заяви гр.Мариновської Оксани Миколаївни.  
91.    Про розгляд заяви гр.Рибія Василя Васильовича.
92.    Про розгляд заяви гр.Шарик Наталії Володимирівни.
93.    Про розгляд заяви гр. Кривко Людмили Орестівни.
94.    Про розгляд заяви гр.Бідуна Василя Петровича.
95.    Про розгляд заяви гр.Букало Наталі Степанівни.
96.    Про розгляд заяви гр.Лихолат Світлани Львівни.
97.    Про розгляд заяви гр.Лясоти Тетяни Володимирівни.
98.    Про розгляд заяви гр.Мальчука Андрія Валерійовича.
99.    Про розгляд заяви гр.Пасічника Ольги Василівни.
100.    Про розгляд заяви гр.Попик Володимира Івановича.
101.    Про розгляд заяви гр. Питель Наталії Ігорівни.
102.    Про розгляд заяви гр.Дремова Василя Петровича. 
103.    Про розгляд заяви гр.Титуса Романа Леонтійовича. 
104.    Про розгляд заяви гр.Солодкого Олега Богдановича. 
105.    Про розгляд заяви гр. Подоляка Тараса Ігоровича. 
106.    1Про розгляд заяви гр. Школьного Миколи Павловича. 
107.    Про розгляд заяви гр. Бойка Олександра Віталійовича. 
108.    Про розгляд заяви гр. Валяша Степана Михайловича. 
109.    Про розгляд заяви гр. Шишковського Олега Леонідовича. 
110.    Про розгляд заяви гр.Горохівського Андрія Сергійовича. 
111.    Про розгляд заяви гр.Веремка Юрія Анатолійовича.
112.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Боснак Галині Василівні.
113.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Варчаку Петру Васильовичу.
114.    Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Вовку Павлу Андрійовичу.
115.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Галюку Григорію Володимировичу.
116.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Галюк Лесі Володимирівні.
117.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Костіву Павлу Олеговичу.
118.    Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Кошовській Марії Петрівні.
119.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Мельнику Петру Ярославовичу.
120.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Олійнику Назару Петровичу.
121.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Переняк Ользі Семенівні.
122.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Резі Галині Михайлівні.
123.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Гірняк Вірі Романівні.
124.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Вархолі Роману Івановичу.
125.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Гнатейку Івану Миколайовичу.
126.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Горуцу Ігорю Андрійовичу.
127.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Кидоню Віктору Юлійовичу. 
128.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Кордіяці Юрію Миколайовичу. 
129.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Романцову Олександру Степановичу. 
130.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Статкевичу Богдану Ярославовичу. 
131.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Ткачуку Степану Івановичу. 
132.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Бородайку Олександру Петровичу.
133.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Гарасимчуку Юрію Богдановичу.
134.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Івашківу Андрію Романовичу.
135.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Івашківу Олегу Романовичу.
136.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Перцак Галині Едуардівні.
137.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Перцаку Ігорю Володимировичу.
138.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Хавалко Наталії Ігорівні.
139.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Хавалку Василю Івановичу. 
140.    Про затвердження гр.Мойсею Михайлу Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
141.    Про затвердження гр.Огірчук Марії Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 
142.    Про затвердження землевпорядної документації для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Сидоровичу Олегу Миколайовичу. 
143.    Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по в межах с.Будилів
144.    Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул.Привітній в смт Козова
145.    Про затвердження детального плану території земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вулиці Колійова, 40А в смт Козова
146.    Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул.Тернопільська в смт Козова.
147.    Різне.


Порядок денний четвертої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 12 травня 2021 року

 1. Про затвердження детального плану частини території по зміні цільового призначення земельних ділянок в смт Козова для будівництва комплексу мобільних бетонного, асфальтобетонного заводів та будівель для забезпечення їх функціонування.
 2. Про затвердження старости сіл Конюхи, Заберізки, Залісся.
 3. Про внесення доповнень в персональний склад виконавчого комітету Козівської селищної ради.
 4. Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт тротуару ділянка від вул. Герети №46 до вул. Б.Хмельницького №42 в           смт Козова Тернопільського р-ну, Тернопільської обл.».
 5. Про затвердження робочого проекту «Поточно середній ремонт вул. М.Грушевського ( ділянка від будинку №26 до будинку №16) в               смт Козова Тернопільського р-ну, Тернопільської обл.».
 6. Про надання згоди на прийняття державного майна.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації частини земель Козівської селищної ради в межах вулиці Подільська.
 8. Про розгляд звернення ТзОВ «Тернопільавтотранс 16100».
 9. Про передачу в оренду гр. Бойко Іванні Андріївні  та гр. Зарембі Олегу Ярославовичу земельної ділянки по вул. Грушевського,12 в смт Козова.
 10. Про початок процедури розгляду та прийняття рішень сесії селищної ради, як проектів регуляторних актів про місцеві податки і збори на території Козівської селищної територіальної громади.
 11. РІЗНЕ

Порядок денний п’ятого засідання третьої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 27 квітня 2021 року

1.    Про печатку Козівської селищної ради.
2.    Про звільнення Рака Т.В. з посади старости сіл Конюхи, Заберізки, Залісся.
3.    Про внесення змін в персональний склад виконавчого комітету Козівської селищної ради.
4.    Про внесення змін в додаток до рішення селищної ради від 22.12.2020 року №58 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Козівської селищної ради в новій редакції».
5.    Про впровадження конкурсу громадських проектів та затвердження Положення.
6.    Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2020 року № 48 «Про комплексну Програму соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2021-2023 роки».
7.    Про внесення змін в рішення селищної ради від 22 грудня 2020 року №55 «Про Програму благоустрою населених пунктів Козівської селищної ради на 2021-2025 роки».
8.    Про внесення змін в рішення селищної ради від 22 грудня 2020 року № 53 «Про Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Козова комунсервіс» на 2021 рік».
9.    Про програму розвитку футболу в Козівській селищній територіальній громаді на 2021-2025 роки.
10.    Про комплексну програму «Здоров’я населення Козівщини на 2021-2024 роки».
11.    Про селищну цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2021 рік.
12.    Про виконання  бюджету Козівської селищної ради за І квартал 2021 року.
13.    Про зміни до бюджету Козівської селищної ради на 2021 рік (19560000000).
14.    Про надання згоди на створення органу самоорганізації населення комітету «Будилівського» в селі Будилів.
15.    Про зміну юридичної адреси, затвердження Статуту (в новій редакції) та структури комунальної організації (установи, закладу) «Центр надання соціальних послуг Козівської селищної ради».
16.    Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 29.01.2021 року №108 «Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту, структури та штатної чисельності комунального закладу «Центральна публічна бібліотека» Козівської селищної ради».
17.    Про зміну юридичної адреси та затвердження Положення (в новій редакції) відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради.
18.    Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Козівський інклюзивно – ресурсний центр» Козівської селищної ради.
19.    Про внесення змін в додаток 2 до рішення Козівської селищної ради від 23.03.2021 року №251 «Про створення Служби у справах дітей Козівської селищної ради та затвердження Положення, структури та штатної чисельності Служби у справах дітей Козівської селищної ради».
20.    Про закріплення майна на праві оперативного управління частини приміщення по вулиці Дорошенка, будинок 3, смт Козова.
21.    Про закріплення майна на праві оперативного управління приміщення по вулиці Грушевського, будинок 32, смт Козова.
22.    Про затвердження актів приймання-передачі комунального майна із спільної власності територіальних громад сіл і селища Козівського району, що перебувало на балансі Козівської районної ради, господарської групи та централізованої бухгалтерії відділу освіти та спорту Козівської районної державної адміністрації та визнання балансоутримувачем переданого майна відділ освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради.
23.    Про затвердження актів приймання-передачі комунального майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Тернопільського району до комунальної власності Козівської селищної територіальної громади (в особі Козівської селищної ради).
24.    Про закріплення майна на праві господарського відання нежитлову будівлю по вулиці Герети, будинок 17б смт Козова.
25.    Про закріплення майна на праві оперативного управління житловий будинок по вулиці Ушинського, будинок 9а смт Козова.
26.    Про закріплення майна на праві оперативного управління нежитлову будівлю по вулиці Пушкіна, будинок 1 смт Козова.
27.    Про передачу шкільних автобусів та легкового автомобіля.
28.    Про призначення директора комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Козівської селищної ради.
29.    Про погодження організації ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Козівська липа» площею 0,01 га.
30.    Про ліквідацію Козівківської філії Козівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Козівської селищної ради.
31.    Про реорганізацію, шляхом приєднання Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Козівської селищної ради до Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Козівської селищної ради.
32.    Про зміну типу та назви Медівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Козівської селищної ради на Медівську початкову школу Козівської селищної ради і затвердження Статуту ( в новій редакції).
33.    Про зміни типу та назви Будилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти Козівської селищної ради на Будилівську початкову школу Козівської селищної ради і затвердження Статуту ( в новій редакції).
34.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації.
35.    Про розгляд звернень громадян  щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості)  для передачі у власність.
36.    Про вилучення земельних ділянок Костур Т.Д. та дання дозволу гр.Костур Антоніні Антонівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
37.    Про вилучення земельних ділянок Мельник І.І. та надання дозволу гр. Мельнику Михайлу Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
38.    Про вилучення земельних ділянок Пирога І.Ф. та надання дозволу гр.Матвіюк Марії Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
39.    Про вилучення земельних ділянок Стеліги І.М. та надання дозволу гр.Стелізі Надії Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
40.    Про вилучення земельних ділянок Денис М.М. та надання дозволу гр.Денис Олександрі Степанівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
41.    Про вилучення земельних ділянок Куціля З.Д. та надання дозволу гр.Баглай Марії Зіновіївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
42.    Про вилучення земельних ділянок Олійник Г.П. та надання дозволу гр.Бутрину Ігорю Мирославовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
43.    Про вилучення земельних ділянок Ліщишина І.П. та надання дозволу гр. Ліщишин Марії Андріївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.      
44.    Про вилучення земельних ділянок Дзюри М.І. та надання дозволу гр.Дзюрі Ганні Тимофіївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
45.    Про вилучення земельної ділянки Стеліги І.М. та надання дозволу гр.Стелізі Миколі Івановичу, гр.Стелізі Володимиру Івановичу, гр.Стелізі Олегу Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
46.    Про вилучення земельних ділянок Литвин Д.П. та надання дозволу гр.Литвин Вірі Дольківні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
47.    Про вилучення земельних ділянок Літвінського Д.Й. та надання дозволу гр.Літвінському Володимиру Дмитровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
48.    Про вилучення земельної ділянки гр.Присяжнюк Ганни Михайлівни та надання дозволу гр.Панчук Анджелі Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
49.    Про вилучення земельної  ділянки гр.Петелі Марії Євгенівни та надання дозволу гр.Петелі Володимиру Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
50.    Про вилучення земельної ділянки гр.Дубаса Василя Ярославовича та надання дозволу гр. Питель Наталії Василівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
51.    Про вилучення земельної ділянки Бурдаш Г.П. та надання дозволу гр.Бурдашу Петру Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
52.    Про вилучення земельних ділянок Бурдаш Г.П. та надання дозволу гр.Ковалишину Ігорю Володимировичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.
53.    Про вилучення земельних ділянок гр.Корбак Світлани Романівни та надання дозволу гр.Богатко Ользі Степанівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства. 
54.    Про вилучення земельної ділянки гр.Полиняк Тетяни Павлівни та надання дозволу гр.Полиняк Наталії Іванівни на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
55.    Про вилучення земельної ділянки гр.Ільчишин Любов Андріївни та надання дозволу гр.Сверлюк Ірині Зеновіївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
56.    Про надання дозволу гр. Гладчук Людмилі Володимирівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Гвардійська, смт Козова у власність.
57.    Про розгляд заяви гр. Присажнюк Ганни Михайлівни.
58.    Про розгляд заяви гр. Солодкого Євгена Миколайовича.
59.    Про розгляд заяви гр. Ковалишин Надії Василівни.
60.    Про розгляд заяви гр. Петровця Миколи Логвиновича.
61.    Про розгляд заяви гр. Мартинюк Марії Михайлівни.
62.    Про розгляд заяви гр. Сташків Любов Василівни.
63.    Про розгляд заяви гр. Данькова Василя Михайловича.
64.    Про розгляд заяви гр. Гудова Миколи Івановича.
65.    Про розгляд заяви гр.Ліщишина Сергія Івановича.
66.    Про розгляд заяви гр. Псуй Надії Вікторівни.
67.    Про розгляд заяви гр. Питель Галини Ігорівни.
68.    Про розгляд заяви гр. Охотницького Максима Володимировича.
69.    Про розгляд заяви  гр. Рудавської Ганни Андріївни.
70.    Про розгляд заяв гр. Хоми Галини Михайлівни.
71.    Про розгляд заяви гр. Рафалюка Павла Івановича. 
72.    Про розгляд заяви гр. Зарудного Юрія Володимировича.
73.    Про розгляд заяви гр. Двібородчина Юрка Васильовича.
74.    Про розгляд заяви гр. Мотики Святослава Ігоровича.
75.    Про розгляд заяви гр. Шпаковського Андрія Івановича. 
76.    Про розгляд заяви гр.Андрушків Галини Миколаївни.
77.    Про розгляд заяви гр. Клубкова Віталія Анатолійовича.
78.    Про розгляд заяви гр. Дремова Василя Петровича.
79.    Про розгляд заяви гр. Кривко Людмили Орестівни.
80.    Про розгляд заяви гр. Олійника Назарія Петровича.
81.    Про розгляд заяви гр. Кривко Тетяни Іванівни.
82.    Про розгляд заяви гр. Єрміхіної Оксани Ярославівни.
83.    Про розгляд заяви гр. Шаповал Микити Сергійовича.
84.    Про розгляд заяви гр. Табаки Василя Володимировича.
85.    Про розгляд заяви гр. Лаврика Анатолія Миколайолвича.
86.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Романенко Марії Зеновіївни.
87.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Карповій Ользі Миколаївні.
88.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Дупляк Людмилі Михайлівні.
89.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Стадарському Роману Володимировичу.
90.    Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Туцькому Ігорю Омеляновичу.
91.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів у власність гр. Коцур Галині Михайлівні.
92.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів у власність гр. Бурило Михайлу Юрійовичу.
93.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів у власність гр.Стадарському Володимиру Романовичу.
94.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів у власність гр.Стадарському Роману Володимировичу.
95.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Коваль Надії Іванівні.
96.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр. Рогову Олексію Васильовичу.
97.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Мартусяку Ігорю Степановичу у власність.
98.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Масирі Наталії Ярославівні.
99.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Рубашевській Ользі Михайлівні..
100.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Засєдко Ігорю Васильовичу.
101.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність  гр.Зимак Лесі Степанівні.
102.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Кашубі Ользі Миронівні.
103.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у власність гр.Боснак Галині Василівні.
104.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність  гр. Пікулицькій Олені Вікторівні.
105.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Баб’як Наталії Павлівні.
106.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Древницькій Іванні Михайлівні.
107.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Бордун Оксані Йосипівні.
108.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Фіньк Парасковії Василівні.
109.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Палеги Євдокії Михайлівни.
110.    Про затвердження землевпорядної документації для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Федорів Зоряни Степанівни.
111.    Про затвердження землевпорядної документації для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Йордовській Марії Богданівні.
112.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Марків Наталії Володимирівні.
113.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її цільового призначення для будівництва індивідуальних гаражів гр.Михайлечку Михайлу Івановичу.
114.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Шаршонь Мар’яні Михайлівні. 
115.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Атаманчуку Михайлу Едуардовичу.
116.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Атаманчук Галині Степанівні.
117.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність гр.Івашків Вікторії Олександрівні.
118.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Могильській Ірині Володимирівні.
119.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Мороз Людмилі Євгенівні.
120.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Ласковій Галині Євгенівні.
121.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Дупляку Богдану Михайловичу.
122.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Грам’як Вірі Богданівні.
123.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Баб’яку Ігорю Степановичу.
124.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Батюку Михайлу Івановичу.
125.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Богаю Любомиру Івановичу.
126.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Кіндзеревич Наталії Степанівні.
127.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Мартим’янову Василю Анатолійовичу.
128.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Павицькому Олександру Івановичу.
129.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Питель Олексію Івановичу.
130.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Смолярській Марії Степанівні.
131.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Швецю Назарію Васильовичу.
132.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Штогуну Сергію Івановичу.
133.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр.Солонинці Роману Івановичу.
134.    Про розгляд заяви гр.Колісника Богдана Михайловича.
135.    Про розгляд заяви гр.Барилка Володимира Богдановича. 
136.    Про розгляд заяви гр.Дунай Надії Петрівни.
137.    Про розгляд заяви гр.Лесіва Ростислава Богдановича.
138.    Про розгляд заяви гр. Рудої Софії Микитівні.
139.    Про розгляд заяви гр.Новоринської Ганни Йосипівни, яка діє по дорученню гр.Новоринського Ярослава Петровича.
140.    Про розгляд заяви гр.Кусень Надії Михайлівни.
141.    Про розгляд заяви гр.Бородайко Олександра Петровича.
142.    Про розгляд заяви гр.Процика Павла Володимировича.
143.    Про вилучення земельних ділянок гр.Ядчишин Ольги Олександрівни та надання дозволу гр. Олійник Наталії Олександрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
144.    Про вилучення земельної ділянки гр.Стецини Ярослава Онуфрійовича та надання дозволу гр. Стецині Мирославу Ярославовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
145.    Про розгляд заяви гр.Пікулицького Віктора Несторовича. 
146.    Про розгляд заяви гр.Лихолата Ігоря Васильовича.
147.    Про розгляд заяви гр.Бабія Володимира Ігоровича.
148.    Про розгляд заяви гр.Прийдуна Ігоря Степановича. 
149.    Про розгляд заяви гр.Павлишина Романа Володимировича.
150.    Про розгляд заяви гр. Лаврика Віталія Миколайовича «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 4,0 га для городництва з подальшою передачею в оренду».
151.    Про розгляд звернення релігійної громади «Парафії Успіння Пресвятої Богородиці в смт Козова Козівського району Тернопільсько – Зборівської єпархії Української Греко — Католицької церкви».
152.    Про розгляд звернення релігійної громади ««Парафія святих Верховних апостолів Петра і Павла» смт Козова Козівського району Тернопільсько-Зборівської єпархії Української Греко-Католицької Церкви».
153.    Про передачу гр.Круцю Петру Миколайовичу в оренду земельну ділянку по вул.Промислова смт Козова.
154.    Про передачу ПАП «Агроінвест»  в оренду земельної ділянки по вул.В.Вишиваного.
155.     Про передачу в оренду земельної ділянки ПАП «Агроінвест» по вул.Заводська.
156.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (для обслуговування нежитлової будівлі) Бишківського закладу загальної середньої освіти I-II ступенів - закладу дошкільної освіти Козівської селищної ради у селі Бишки з метою передачі в постійне користування.
157.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності в межах населеного пункту с.Конюхи, Тернопільської області.
158.    Про надання дозволу гр. гр. Бойко Іванні Андріївні, Зарембі Олегу Ярославовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) в межах населеного пункту смт Козова по вул. Грушевського.
159.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в смт Козова, вулиця Б.Хмельницького.
160.    Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Шкільна,9 в селі Кальне, Козівського району Тернопільської області.
161.    Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вулиці Гвардійська в селищі Козова, Козівського району Тернопільської області.
162.    Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул. Привітна в селищі Козова.
163.    РІЗНЕ.


Порядок денний четвертого засідання третьої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 23 березня 2021 року

 1. Про дострокове припинення повноважень депутата Козівської селищної ради Шкільного І.Б.
 2. Про початок  повноважень депутата Козівської селищної ради Лучки З.С. 
 3. Про затвердження старости с. Вівся. 
 4. Про внесення доповнень в персональний склад виконавчого комітету Козівської селищної ради. 
 5. Про печатки Козівської селищної ради.
 6. Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника закладу культури.
 7. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Козівської селищної ради.
 8. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції)  Закладу дошкільної освіти "Берізка" с. Вівся Козівської селищної ради.
 9. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Віночок"с. Вікторівка Козівської селищної ради.
 10. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Веселка" с. Геленки Козівської селищної ради.
 11. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Пізнайко" с. Городище Козівської селищної ради.
 12. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Лісова казка" с. Дибще Козівської селищної ради.
 13. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Веселка" с. З. Слобода Козівської селищної ради.
 14. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Пролісок" с. Кальне Козівської селищної ради.
 15. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Калинка" с. Козівка Козівської селищної ради.
 16. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Калинка" с. Конюхи Козівської селищної ради.
 17. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Ластівка" с. Криве Козівської селищної ради.
 18. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Росинка" с. Плотича Козівської селищної ради.
 19. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Пролісок" с. Олесине Козівської селищної ради.
 20. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Калинка" с. Потік Козівської селищної ради.
 21. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Барвінок" с. Теофіпілка Козівської селищної ради.
 22. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Колосочок" с. Ценів Козівської селищної ради.
 23. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту(у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Промінчик" с. Щепанів Козівської селищної ради.
 24. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Вибудівського закладу загальної середньої освіти І ступеня- закладу дошкільної освіти Козівської селищної ради.
 25. Про зміну назви, затвердження Статуту (в новій редакції) Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Ромашка» Козівської селищної ради.
 26. Про зміну назви, затвердження Статуту (в новій редакції) Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Козівської селищної ради.
 27. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (в новій редакції), структури та штатної чисельності Будинку дитячої та юнацької творчості Козівської селищної ради.
 28. Про  зміну засновника,  назви  та затвердження  Статуту   (в  новій редакції),   структури та  штатної чисельності  Козівського дитячого парку «Лісова пісня» Козівської  селищної   ради.
 29. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (в новій редакції), структури та штатної чисельності комунального закладу «Козівський  краєзнавчий музей» Козівської селищної ради.  
 30. Про викладення додатку 3 рішення Козівської селищної ради від  22.12.2020 року №59 «Про затвердження Положення, регламенту, переліку адміністративних послуг та графіку роботи Центру надання адміністративних послуг Козівської селищної ради» в новій редакції.
 31. Про затвердження інформаційних та технологічних карток з надання адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг Козівської селищної ради.
 32. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації, що надаються відділом державної реєстрації Козівської селищної ради.
 33. Про внесення зміни до рішення селищної ради від 29.01.2021 року №114 «Про структуру і штатну чисельність відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради та структурних підрозділів».
 34. Про введення в штатний розпис Козівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 штатної посади сестри медичної з дієтичного харчування.
 35. Про внесення змін до додатку до рішення селищної ради від 22.12.2020 року № 58 «Про затвердження структури та загальної  чисельності апарату Козівської селищної ради в новій редакції».
 36. Про призначення директора комунального підприємства «Козовапроект» Козівської селищної ради.
 37. Про звільнення начальника комунального підприємства «Козова комунсервіс» Козівської селищної ради.
 38. Про призначення начальника комунального підприємства «Козова комунсервіс» Козівської селищної ради.
 39. Про надання згоди на створення органу самоорганізації населення комітету «Добра вода» в селі Щепанів.
 40. Про затвердження передавальних актів. 
 41. Про затвердження передавальних актів та визнання балансоутримувачами комунального майна Козівської територіальної громади, комунальні установи, організації та заклади, засновниками яких є Козівська селищна рада.
 42. Про припинення дії Договору оренди нежитлового приміщення по вул. Дорошенка,3 з управлінням соціального захисту населення Козівської РДА.
 43. Про припинення дії Договору оренди нежитлового приміщення по вул. Грушевського,56 А з ФСТ «Колос».
 44. Про затвердження рішення виконавчого комітету Козівської селищної ради
 45. Про Програму сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Козівської територіальної громади Тернопільської області на 2021-2023 роки.
 46. Про Програму розвитку сільських територій Козівської територіальної громади на 2021-2025 роки.
 47. Про створення Служби у справах дітей Козівської селищної ради та затвердження Положення, структури та штатної чисельності Служби у справах дітей Козівської селищної ради.
 48. Про діяльності КП «КОЗОВА – ТЕПЛО» Козівської селищної ради.
 49. Про впровадження конкурсу громадських проектів та затвердження Положення.
 50. Про зміни до бюджету Козівської селищної ради  на 2021 рік (19560000000).
 51. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Привітна в селищі Козова. 
 52. Про надання погодження на отримання спеціального дозволу на видобування Дибщенського родовища вапняків мергелястих приватному підприємству «Агромеліорація».  
 53. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 54. Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок  в натурі  та передачу у власність.
 55. Про вилучення земельної ділянки Джуган С.М. та надання дозволу гр. Джугану М.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на  місцевості) для безоплатної приватизації
 56. Про вилучення земельної ділянки Джуган С.М. та надання дозволу гр. Бурдаш Г.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на  місцевості) для безоплатної приватизації
 57. Про вилучення земельної ділянки гр. Качковської Н. С. для ведення особистого селянського господарства.  
 58. Про вилучення земельних ділянок Андрусишина П.В. та надання дозволу гр. Лисюк М.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації.
 59. Про надання дозволу гр. Назар М.А., гр. Назар М.А., Назар А.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). 
 60. Про надання дозволу гр. Стасишин З.І., гр. Стець С.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
 61. Про вилучення земельних ділянок Барабаш І.Д. та надання дозволу гр. Барабашу П.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації
 62. Про вилучення земельних ділянок Ковалишин І.П. та надання дозволу гр. Ковалишину В.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації
 63. Про вилучення земельної ділянки Мандзій Р.І. та надання дозволу гр. Мандзій Є.Р. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації
 64. Про вилучення земельних ділянок Баглай Р.П. та надання дозволу гр. Баглай В.Р. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації
 65. Про вилучення земельних ділянок Дяк В.Л. та надання дозволу гр. Дяк З.Л. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації
 66. Про надання дозволу гр. Ухман Г.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 
 67. Про надання дозволу гр. Лоїк І.А. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність 
 68. Про вилучення земельних ділянок Безкоровайної Е.В. та надання дозволу гр. Днесь М.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості)  для безоплатної приватизації
 69. Про надання дозволу гр. Джулі О.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного виробництва 
 70. Про надання дозволу гр. Беднарському П.Р. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 71. Про надання дозволу гр. Карпі Ю.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Привітна для безоплатної приватизації
 72. Про надання дозволу гр. Засєдко І.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 73. Про надання дозволу гр. Дупляк Л.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
 74. Про надання дозволу р.. Гетьману І.Б. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
 75. Про надання дозволу гр. Мельничку М.Б. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
 76. Про надання дозволу гр. Гудову М.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 77. Про надання дозволу гр. Шаршонь С.Б.  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 78. Про надання дозволу гр.  Мартусяку І.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 79. Про надання дозволу гр. Ліщишину С.І.  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 80. Про надання дозволу гр. Сташків Л.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 81. Про надання дозволу гр. Даньків В.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 82. Про надання дозволу гр. Купчак С.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність 
 83. Про надання дозволу гр. Федорів М.А.  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 84. Про надання дозволу гр. Мацишин Н.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність. 
 85. Про надання дозволу гр. Шурхай О.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність 
 86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення по вул. Центральна,55
 87. Про затвердження гр. Галасу В.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 88. Про затвердження гр. Гнатишину О.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу у власність
 89. Про затвердження гр. Іваник Х.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва для безоплатної приватизації.  
 90. Про затвердження гр. Коваль О.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність  
 91. Про затвердження гр. Павелко І.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 92. Про затвердження гр. Мартинюк Ю.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   у власність
 93. Про затвердження гр. Дубовій Г.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 94. Про затвердження гр. Кавка Г.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   у власність
 95. Про затвердження гр. Пасемку П.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 96. Про затвердження гр. Пасемку Д.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 97. Про затвердження гр. Пасемко Г.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 98. Про затвердження гр. Пасемко Г.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 99. Про затвердження гр. Пасемко В.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 100. Про затвердження гр. Сеньківській Н.Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
 101. Про затвердження гр. Вальйону В.Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 102. Про затвердження гр. Капустяник Ю.Л. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 103. Про затвердження гр. Капустянику І.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 104. Про затвердження гр. Коваль А.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 105. Про затвердження гр. Коваль М.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 106. Про затвердження гр. Коваль К.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 107. Про затвердження гр. Барилко Л.С.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 108. Про затвердження гр. Барилко А.Б.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 109. Про затвердження гр. Самолевич О.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу у власність
 110. Про затвердження гр. Сверлюк Я.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
 111. Про затвердження гр. Пиріг М.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 112. Про затвердження гр. Атаманчук Л.Е. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 113. Про затвердження гр. Атаманчук Ю.Л.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 114. Про затвердження гр. Атаманчук І.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 115. Про затвердження гр. Бариш І.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 116. Про затвердження гр. Вигінному М.З. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 117. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення для індивідуального садівництва
 118. Про в несення змін в рішення Козівської селищної ради від 23.02.2021 року № 215 «Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» 
 119. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул.Бонковського в селі Золота Слобода   
 120. Про укладення з гр.Мілян О.І. договору оренди земельної ділянки по вул.Тернопільська в селі  Городище 
 121. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Грушевського в селищі Козова
 122. Про передачу ТзОВ “Радехівський цукор” в оренду земельної ділянки по вул. Заводська
 123. Про розірвання з ТзОВ «Спецавтоінвест» договору оренди земельної ділянки по вулиці І.Богуна,3 в смт Козова  
 124. Про передачу ТзОВ “ПАРТНЕР-АВТО-ПРОМ” в оренду земельної ділянки по вул. І.Богуна в смт Козова
 125. Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 23 лютого 2021 року №222 «Про укладення договору оренди земельної ділянки по вул.І.Франка,11»
 126. Про передачу в оренду земельної ділянки по вул. Б.Хмельницького, 34 Козівському райСТ
 127. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки по вулиці Грушевського,48  
 128. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності під польовими   дорогами на території Козівської селищної ради Тернопільської області
 129. Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації
 130. Про надання пільг зі сплати земельного податку на 2021рік.
 131. Про надання дозволу на проведення робіт по виготовленню технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Плотича
 132. Про надання дозволу на проведення робіт по виготовленню технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Ценів
 133. Про надання дозволу на проведення робіт по виготовленню технічної      документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села М.Плавуча
 134. Про надання дозволу на проведення робіт по виготовленню технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Олесине
 135. Про проведення інвентаризації земель (надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель   

Порядок денний позачергового засідання третьої  сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 03 лютого 2021 року

 1. Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради
 2. Про зміни до бюджету Козівської селищної ради на 2021 рік
 3. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Будилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти» Козівської селищної ради.
 4. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Глинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 5. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Городищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 6. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Кальненського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 7. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) Козівського закладу загальної середньої освіти ІІ –ІІІ ступенів «Українська гімназія ім. В.Герети» Козівської селищної ради.
 8. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту і положень про філії (в новій редакції) «Козівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1» Козівської селищної ради.
 9. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Козівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2» Козівської селищної ради.
 10. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 11. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Олесинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 12. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Теофіпільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 13. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Ценівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 14. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Бишківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Козівської селищної ради.
 15. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Вівсянського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 16. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Дибщенського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 17. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «З.Слобідського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 18. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 19. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Кривенського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 20. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Медівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 21. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Плотичанського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 22. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Щепанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 23. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) і структури «Городищенського міжшкільного навчально-виробничого комбінату» Козівської селищної ради.
 24. Різне.

Порядок денний третьої  сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 29 січня 2021 року

 1. Про  затвердження Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників комунальних підприємств ( установ, закладів) Козівської селищної ради.
 2. Про створення, затвердження Статуту та штатного розпису  комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Козівської селищної ради.
 3. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Центральна публічна бібліотека» Козівської селищної ради.
 4. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунальної установи «Козівський інклюзивно-ресурсний центр» Козівської селищної ради.
 5. Про звільнення директора редакції Козівського селищного комунального радіомовлення Руснак М.Т.
 6. Про структуру і штатну чисельність фінансового відділу.
 7. Про внесення змін до додатку до рішення селищної ради від 22.12.2020 року № 58 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Козівської селищної ради в новій редакції»…………………….……….
 8. Про структуру і штатну чисельність відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради.
 9. Про затвердження штатного розпису КП «Благоустрій».
 10. Про внесення змін в рішення від 07.12.2020р.№26 «Про початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Козівської селищної ради».
 11. Про внесення змін в додаток до рішення від 13.01.2021 р. № 102 «Про ліквідацію сільських та селищної виборчих комісій Козівського району Тернопільської області».
 12. Про внесення змін в рішення від 13.01.2010р.№95  «Про затвердження актів приймання – передачі та передачу, інвентаризацію рухомого та нерухомого майна, архівів, документації та інших цінностей з приміщення адмінбудинку Козівської районної ради смт Козова вул. Грушевського,38 ( всіх цінностей, що знаходяться на рахунках Козівської районної ради 1113,1011,1013,1014,1015,1016,1112, гаражів, нежитлової будівлі, адмінбудинок смт.Козова, вул. Січових Стрільців 4) до комунального майна Козівської селищної ради».
 13. Про впровадження конкурсу громадських проектів та затвердження Положення.
 14. Про Програму висвітлення діяльності Козівської селищної ради в засобах масової інформації на 2021-2025 роки.
 15. Про Програму розвитку та фінансового забезпечення закладів охорони здоров’я комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Козівської селищної ради» на 2021-2025 роки.
 16. Про Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства  «Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради» на 2021 рік.
 17. Про Програму збереження та забезпечення епідемічної (біологічної) безпеки населення  Козівської селищної ради на 2021-2025 роки…..******
 18. Про виконання бюджету Козівської селищної ради за 2020 рік.
 19. Про зміни до бюджету Козівської селищної територіальної громади  на 2021 рік(19560000000).
 20. Про встановлення середньоденної вартості харчування дітей з 01 січня 2021 року.
 21. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки на території Козівської селищної ради.
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації .
 23. Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність.
 24. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул. Гвардійська в селищі Козова.
 25. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки в смт Козова.
 26. Про вилучення земельних ділянок гр. Янчинського М.В. та надання дозволу гр. Янчинській Г.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 27. Про вилучення земельних ділянок Пелешок І.Б. та надання дозволу                  гр. Музиці А.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 28. Про вилучення земельної ділянки Содомори М.М. та надання дозволу           гр. Колясі А.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 29. Про вилучення земельних ділянок Кочака І.П. та надання дозволу гр. Кочак Г.Г. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 30. Про вилучення земельних ділянок гр. Гунько О.Є. та надання дозволу           гр. Сташків М.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 31. Про надання дозволу гр. Віннічук Р.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 32. Про надання дозволу  гр.  Митулі С.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відновлення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
 33. Про надання дозволу гр. Туцькому І.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
 34. Про надання дозволу гр. Олійнику В.Я. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. П.Орлика.
 35. Про надання дозволу гр. Карповій О.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення по вул.Герети,14а.
 37. Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 38. Про надання дозволу ПАП «Агроінвест» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки по вул. В.Вишинаного.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь