A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Козівська громада
Тернопільська область

Порядок денний

Порядок денний п’ятого засідання третьої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 27 квітня 2021 року

 1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2020 року № 48  «Про комплексну Програму соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2021-2023 роки».
 2. Про внесення змін в рішення селищної ради від 22 грудня 2020 року №55 «Про Програму благоустрою населених пунктів Козівської селищної ради на 2021-2025 роки».
 3. Про внесення змін в рішення селищної ради від 22 грудня 2020 року № 53 «Про Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Козова комунсервіс» на 2021 рік».
 4. Про програму розвитку футболу в Козівській селищній територіальній громаді на 2021-2025 роки.
 5. Про  комплексну програму «Здоров’я населення Козівщини на 2021-2024 роки».
 6. Про виконання селищного бюджету за І квартал 2021 року.
 7. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2021 рік (19560000000).
 8. Про внесення змін в додаток до рішення селищної ради від 22.12.2020 року №58 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Козівської селищної ради в новій редакції».
 9. Про внесення змін в додаток 2 до рішення Козівської селищної ради від 23.03.2021 року №251 «Про створення Служби у справах дітей Козівської селищної ради та затвердження Положення, структури та штатної чисельності Служби у справах дітей Козівської селищної ради».
 10. Про зміну юридичної адреси та затвердження  Статуту (в новій редакції)  комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Козівської селищної ради».
 11. Про зміну юридичної адреси та затвердження Положення (в новій редакції)  відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради.
 12. Про закріплення майна на праві оперативного управління частини приміщення по вулиці Дорошенка, будинок 3, смт Козова.
 13. Про закріплення майна на праві оперативного управління приміщення по вулиці Грушевського, будинок 32, смт Козова.
 14. Про надання згоди на створення органу самоорганізації населення комітету «Будилівського» в селі Будилів.
 15. Про затвердження актів приймання-передачі комунального майна із спільної власності територіальних громад сіл і селища Козівського району, що перебувало на балансі Козівської районної ради, господарської групи та централізованої бухгалтерії відділу освіти та спорту Козівської районної державної адміністрації та визнання балансоутримувачем переданого майна відділ освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради.
 16. Про передачу шкільних автобусів та легкового автомобіля.
 17. Про реорганізацію, шляхом приєднання Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Козівської селищної ради до Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Козівської селищної ради.
 18. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Козівський інклюзивно – ресурсний центр» Козівської селищної ради.
 19. Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 29.01.2021 року №108 «Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту, структури та штатної чисельності комунального закладу «Центральна публічна бібліотека» Козівської селищної ради».
 20. Про призначення директора комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Козівської селищної ради.
 21. Про впровадження конкурсу громадських проектів та затвердження Положення.
 22. Про погодження організації ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Козівська липа» площею 0,01 гр.

Порядок денний четвертого засідання третьої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 23 березня 2021 року

 1. Про дострокове припинення повноважень депутата Козівської селищної ради Шкільного І.Б.
 2. Про початок  повноважень депутата Козівської селищної ради Лучки З.С. 
 3. Про затвердження старости с. Вівся. 
 4. Про внесення доповнень в персональний склад виконавчого комітету Козівської селищної ради. 
 5. Про печатки Козівської селищної ради.
 6. Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника закладу культури.
 7. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Козівської селищної ради.
 8. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції)  Закладу дошкільної освіти "Берізка" с. Вівся Козівської селищної ради.
 9. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Віночок"с. Вікторівка Козівської селищної ради.
 10. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Веселка" с. Геленки Козівської селищної ради.
 11. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Пізнайко" с. Городище Козівської селищної ради.
 12. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Лісова казка" с. Дибще Козівської селищної ради.
 13. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Веселка" с. З. Слобода Козівської селищної ради.
 14. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Пролісок" с. Кальне Козівської селищної ради.
 15. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Калинка" с. Козівка Козівської селищної ради.
 16. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Калинка" с. Конюхи Козівської селищної ради.
 17. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Ластівка" с. Криве Козівської селищної ради.
 18. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Росинка" с. Плотича Козівської селищної ради.
 19. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Пролісок" с. Олесине Козівської селищної ради.
 20. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Калинка" с. Потік Козівської селищної ради.
 21. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Барвінок" с. Теофіпілка Козівської селищної ради.
 22. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Колосочок" с. Ценів Козівської селищної ради.
 23. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту(у новій редакції) Закладу дошкільної освіти "Промінчик" с. Щепанів Козівської селищної ради.
 24. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (у новій редакції) Вибудівського закладу загальної середньої освіти І ступеня- закладу дошкільної освіти Козівської селищної ради.
 25. Про зміну назви, затвердження Статуту (в новій редакції) Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Ромашка» Козівської селищної ради.
 26. Про зміну назви, затвердження Статуту (в новій редакції) Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Козівської селищної ради.
 27. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (в новій редакції), структури та штатної чисельності Будинку дитячої та юнацької творчості Козівської селищної ради.
 28. Про  зміну засновника,  назви  та затвердження  Статуту   (в  новій редакції),   структури та  штатної чисельності  Козівського дитячого парку «Лісова пісня» Козівської  селищної   ради.
 29. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту (в новій редакції), структури та штатної чисельності комунального закладу «Козівський  краєзнавчий музей» Козівської селищної ради.  
 30. Про викладення додатку 3 рішення Козівської селищної ради від  22.12.2020 року №59 «Про затвердження Положення, регламенту, переліку адміністративних послуг та графіку роботи Центру надання адміністративних послуг Козівської селищної ради» в новій редакції.
 31. Про затвердження інформаційних та технологічних карток з надання адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг Козівської селищної ради.
 32. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації, що надаються відділом державної реєстрації Козівської селищної ради.
 33. Про внесення зміни до рішення селищної ради від 29.01.2021 року №114 «Про структуру і штатну чисельність відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради та структурних підрозділів».
 34. Про введення в штатний розпис Козівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 штатної посади сестри медичної з дієтичного харчування.
 35. Про внесення змін до додатку до рішення селищної ради від 22.12.2020 року № 58 «Про затвердження структури та загальної  чисельності апарату Козівської селищної ради в новій редакції».
 36. Про призначення директора комунального підприємства «Козовапроект» Козівської селищної ради.
 37. Про звільнення начальника комунального підприємства «Козова комунсервіс» Козівської селищної ради.
 38. Про призначення начальника комунального підприємства «Козова комунсервіс» Козівської селищної ради.
 39. Про надання згоди на створення органу самоорганізації населення комітету «Добра вода» в селі Щепанів.
 40. Про затвердження передавальних актів. 
 41. Про затвердження передавальних актів та визнання балансоутримувачами комунального майна Козівської територіальної громади, комунальні установи, організації та заклади, засновниками яких є Козівська селищна рада.
 42. Про припинення дії Договору оренди нежитлового приміщення по вул. Дорошенка,3 з управлінням соціального захисту населення Козівської РДА.
 43. Про припинення дії Договору оренди нежитлового приміщення по вул. Грушевського,56 А з ФСТ «Колос».
 44. Про затвердження рішення виконавчого комітету Козівської селищної ради
 45. Про Програму сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Козівської територіальної громади Тернопільської області на 2021-2023 роки.
 46. Про Програму розвитку сільських територій Козівської територіальної громади на 2021-2025 роки.
 47. Про створення Служби у справах дітей Козівської селищної ради та затвердження Положення, структури та штатної чисельності Служби у справах дітей Козівської селищної ради.
 48. Про діяльності КП «КОЗОВА – ТЕПЛО» Козівської селищної ради.
 49. Про впровадження конкурсу громадських проектів та затвердження Положення.
 50. Про зміни до бюджету Козівської селищної ради  на 2021 рік (19560000000).
 51. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Привітна в селищі Козова. 
 52. Про надання погодження на отримання спеціального дозволу на видобування Дибщенського родовища вапняків мергелястих приватному підприємству «Агромеліорація».  
 53. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 54. Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок  в натурі  та передачу у власність.
 55. Про вилучення земельної ділянки Джуган С.М. та надання дозволу гр. Джугану М.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на  місцевості) для безоплатної приватизації
 56. Про вилучення земельної ділянки Джуган С.М. та надання дозволу гр. Бурдаш Г.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на  місцевості) для безоплатної приватизації
 57. Про вилучення земельної ділянки гр. Качковської Н. С. для ведення особистого селянського господарства.  
 58. Про вилучення земельних ділянок Андрусишина П.В. та надання дозволу гр. Лисюк М.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації.
 59. Про надання дозволу гр. Назар М.А., гр. Назар М.А., Назар А.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). 
 60. Про надання дозволу гр. Стасишин З.І., гр. Стець С.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
 61. Про вилучення земельних ділянок Барабаш І.Д. та надання дозволу гр. Барабашу П.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації
 62. Про вилучення земельних ділянок Ковалишин І.П. та надання дозволу гр. Ковалишину В.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації
 63. Про вилучення земельної ділянки Мандзій Р.І. та надання дозволу гр. Мандзій Є.Р. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації
 64. Про вилучення земельних ділянок Баглай Р.П. та надання дозволу гр. Баглай В.Р. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації
 65. Про вилучення земельних ділянок Дяк В.Л. та надання дозволу гр. Дяк З.Л. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації
 66. Про надання дозволу гр. Ухман Г.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 
 67. Про надання дозволу гр. Лоїк І.А. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність 
 68. Про вилучення земельних ділянок Безкоровайної Е.В. та надання дозволу гр. Днесь М.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості)  для безоплатної приватизації
 69. Про надання дозволу гр. Джулі О.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного виробництва 
 70. Про надання дозволу гр. Беднарському П.Р. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 71. Про надання дозволу гр. Карпі Ю.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Привітна для безоплатної приватизації
 72. Про надання дозволу гр. Засєдко І.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 73. Про надання дозволу гр. Дупляк Л.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
 74. Про надання дозволу р.. Гетьману І.Б. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
 75. Про надання дозволу гр. Мельничку М.Б. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
 76. Про надання дозволу гр. Гудову М.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 77. Про надання дозволу гр. Шаршонь С.Б.  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 78. Про надання дозволу гр.  Мартусяку І.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 79. Про надання дозволу гр. Ліщишину С.І.  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 80. Про надання дозволу гр. Сташків Л.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 81. Про надання дозволу гр. Даньків В.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 82. Про надання дозволу гр. Купчак С.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність 
 83. Про надання дозволу гр. Федорів М.А.  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 84. Про надання дозволу гр. Мацишин Н.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність. 
 85. Про надання дозволу гр. Шурхай О.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність 
 86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення по вул. Центральна,55
 87. Про затвердження гр. Галасу В.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 88. Про затвердження гр. Гнатишину О.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу у власність
 89. Про затвердження гр. Іваник Х.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва для безоплатної приватизації.  
 90. Про затвердження гр. Коваль О.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність  
 91. Про затвердження гр. Павелко І.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 92. Про затвердження гр. Мартинюк Ю.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   у власність
 93. Про затвердження гр. Дубовій Г.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 94. Про затвердження гр. Кавка Г.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   у власність
 95. Про затвердження гр. Пасемку П.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 96. Про затвердження гр. Пасемку Д.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 97. Про затвердження гр. Пасемко Г.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 98. Про затвердження гр. Пасемко Г.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 99. Про затвердження гр. Пасемко В.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 100. Про затвердження гр. Сеньківській Н.Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
 101. Про затвердження гр. Вальйону В.Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність
 102. Про затвердження гр. Капустяник Ю.Л. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 103. Про затвердження гр. Капустянику І.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 104. Про затвердження гр. Коваль А.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 105. Про затвердження гр. Коваль М.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 106. Про затвердження гр. Коваль К.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 107. Про затвердження гр. Барилко Л.С.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 108. Про затвердження гр. Барилко А.Б.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 109. Про затвердження гр. Самолевич О.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу у власність
 110. Про затвердження гр. Сверлюк Я.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
 111. Про затвердження гр. Пиріг М.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 112. Про затвердження гр. Атаманчук Л.Е. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 113. Про затвердження гр. Атаманчук Ю.Л.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 114. Про затвердження гр. Атаманчук І.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 115. Про затвердження гр. Бариш І.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 116. Про затвердження гр. Вигінному М.З. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність
 117. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення для індивідуального садівництва
 118. Про в несення змін в рішення Козівської селищної ради від 23.02.2021 року № 215 «Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» 
 119. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул.Бонковського в селі Золота Слобода   
 120. Про укладення з гр.Мілян О.І. договору оренди земельної ділянки по вул.Тернопільська в селі  Городище 
 121. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Грушевського в селищі Козова
 122. Про передачу ТзОВ “Радехівський цукор” в оренду земельної ділянки по вул. Заводська
 123. Про розірвання з ТзОВ «Спецавтоінвест» договору оренди земельної ділянки по вулиці І.Богуна,3 в смт Козова  
 124. Про передачу ТзОВ “ПАРТНЕР-АВТО-ПРОМ” в оренду земельної ділянки по вул. І.Богуна в смт Козова
 125. Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 23 лютого 2021 року №222 «Про укладення договору оренди земельної ділянки по вул.І.Франка,11»
 126. Про передачу в оренду земельної ділянки по вул. Б.Хмельницького, 34 Козівському райСТ
 127. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки по вулиці Грушевського,48  
 128. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності під польовими   дорогами на території Козівської селищної ради Тернопільської області
 129. Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації
 130. Про надання пільг зі сплати земельного податку на 2021рік.
 131. Про надання дозволу на проведення робіт по виготовленню технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Плотича
 132. Про надання дозволу на проведення робіт по виготовленню технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Ценів
 133. Про надання дозволу на проведення робіт по виготовленню технічної      документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села М.Плавуча
 134. Про надання дозволу на проведення робіт по виготовленню технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Олесине
 135. Про проведення інвентаризації земель (надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель   

Порядок денний позачергового засідання третьої  сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 03 лютого 2021 року

 1. Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради
 2. Про зміни до бюджету Козівської селищної ради на 2021 рік
 3. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Будилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти» Козівської селищної ради.
 4. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Глинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 5. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Городищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 6. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Кальненського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 7. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) Козівського закладу загальної середньої освіти ІІ –ІІІ ступенів «Українська гімназія ім. В.Герети» Козівської селищної ради.
 8. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту і положень про філії (в новій редакції) «Козівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1» Козівської селищної ради.
 9. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Козівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2» Козівської селищної ради.
 10. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 11. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Олесинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 12. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Теофіпільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 13. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Ценівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 14. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Бишківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Козівської селищної ради.
 15. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Вівсянського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 16. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Дибщенського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 17. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «З.Слобідського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 18. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 19. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Кривенського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 20. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Медівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 21. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Плотичанського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 22. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) «Щепанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Козівської селищної ради.
 23. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції) і структури «Городищенського міжшкільного навчально-виробничого комбінату» Козівської селищної ради.
 24. Різне.

Порядок денний третьої  сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 29 січня 2021 року

 1. Про  затвердження Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників комунальних підприємств ( установ, закладів) Козівської селищної ради.
 2. Про створення, затвердження Статуту та штатного розпису  комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Козівської селищної ради.
 3. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Центральна публічна бібліотека» Козівської селищної ради.
 4. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунальної установи «Козівський інклюзивно-ресурсний центр» Козівської селищної ради.
 5. Про звільнення директора редакції Козівського селищного комунального радіомовлення Руснак М.Т.
 6. Про структуру і штатну чисельність фінансового відділу.
 7. Про внесення змін до додатку до рішення селищної ради від 22.12.2020 року № 58 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Козівської селищної ради в новій редакції»…………………….……….
 8. Про структуру і штатну чисельність відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради.
 9. Про затвердження штатного розпису КП «Благоустрій».
 10. Про внесення змін в рішення від 07.12.2020р.№26 «Про початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Козівської селищної ради».
 11. Про внесення змін в додаток до рішення від 13.01.2021 р. № 102 «Про ліквідацію сільських та селищної виборчих комісій Козівського району Тернопільської області».
 12. Про внесення змін в рішення від 13.01.2010р.№95  «Про затвердження актів приймання – передачі та передачу, інвентаризацію рухомого та нерухомого майна, архівів, документації та інших цінностей з приміщення адмінбудинку Козівської районної ради смт Козова вул. Грушевського,38 ( всіх цінностей, що знаходяться на рахунках Козівської районної ради 1113,1011,1013,1014,1015,1016,1112, гаражів, нежитлової будівлі, адмінбудинок смт.Козова, вул. Січових Стрільців 4) до комунального майна Козівської селищної ради».
 13. Про впровадження конкурсу громадських проектів та затвердження Положення.
 14. Про Програму висвітлення діяльності Козівської селищної ради в засобах масової інформації на 2021-2025 роки.
 15. Про Програму розвитку та фінансового забезпечення закладів охорони здоров’я комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Козівської селищної ради» на 2021-2025 роки.
 16. Про Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства  «Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради» на 2021 рік.
 17. Про Програму збереження та забезпечення епідемічної (біологічної) безпеки населення  Козівської селищної ради на 2021-2025 роки…..******
 18. Про виконання бюджету Козівської селищної ради за 2020 рік.
 19. Про зміни до бюджету Козівської селищної територіальної громади  на 2021 рік(19560000000).
 20. Про встановлення середньоденної вартості харчування дітей з 01 січня 2021 року.
 21. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки на території Козівської селищної ради.
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації .
 23. Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність.
 24. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул. Гвардійська в селищі Козова.
 25. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки в смт Козова.
 26. Про вилучення земельних ділянок гр. Янчинського М.В. та надання дозволу гр. Янчинській Г.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 27. Про вилучення земельних ділянок Пелешок І.Б. та надання дозволу                  гр. Музиці А.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 28. Про вилучення земельної ділянки Содомори М.М. та надання дозволу           гр. Колясі А.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 29. Про вилучення земельних ділянок Кочака І.П. та надання дозволу гр. Кочак Г.Г. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 30. Про вилучення земельних ділянок гр. Гунько О.Є. та надання дозволу           гр. Сташків М.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 31. Про надання дозволу гр. Віннічук Р.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 32. Про надання дозволу  гр.  Митулі С.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відновлення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
 33. Про надання дозволу гр. Туцькому І.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
 34. Про надання дозволу гр. Олійнику В.Я. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. П.Орлика.
 35. Про надання дозволу гр. Карповій О.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення по вул.Герети,14а.
 37. Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 38. Про надання дозволу ПАП «Агроінвест» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки по вул. В.Вишинаного.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь