A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Козівська громада
Тернопільська область

Апарат селищної ради

№ п/п Прізвище, ім'я, по-батькові Посада
1. Добалюк Сергій Володимирович Селищний голова
2. Щеглов Вадим Григорович Перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
3. Простяк Михайло Ярославович Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
4. Солтис Роман Володимирович Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
5. Барилко Дмитро Леонідович Секретар селищної ради
6. Смерека Світлана Василівна Керуюча справами виконавчого комітету селищної ради
7. Олійник Наталія Михайлівна Начальник відділу бухгалтерського обліку
8. Оснік Ольга Володимирівна Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку
9. Пітка Марія Володимирівна Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку
10. Сапсай Надія Петрівна Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку
11. Гох Марія Петрівна Інспектор відділу бухгалтерського обліку
12. Солтис Микола Іванович Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку
13. Бень Надія Степанівна Начальник відділу організаційно-виконавчої роботи
14. Віннічук Руслана Миколаївна Заступник начальника відділу організаційно-виконавчої роботи
15. Бичко Марія Тимофіївна Інспектор відділу організаційно-виконавчої роботи
16. Височан Мар'яна Степанівна Інспектор відділу організаційно-виконавчої роботи
17. Біла Зоряна Романівна Головний спеціаліст відділу організаційно-виконавчої роботи
18. Іваник Ірина Йосипівна Головний спеціаліст відділу організаційно-виконавчої роботи
19. Медвідь Наталія Василівна Головний спеціаліст відділу організаційно-виконавчої роботи
20. Табаркевич Ірина Михайлівна Головний спеціаліст відділу організаційно-виконавчої роботи
21. Коваль Світлана Ярославівна Головний спеціаліст відділу організаційно-виконавчої роботи
22. Шміло Галина Петрівна Діловод відділу організаційно-виконавчої роботи
23. Болотницька Галина Михайлівна Начальник відділу персоналу
24. Гноєва Наталія Ігорівна Головний спеціаліст відділу персоналу
25. Пташник Надія Миколаївна Діловод військово-облікового столу відділу персоналу
26. Гладчук Катерина Василівна Діловод-діловодства відділу персоналу
27. Чабан Василь Вікторович Начальник відділу   юридичного забезпечення та комунальної власності
28. Кутнів Людмила Євгенівна Головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та комунальної власності
29. Прийдун Оксана Іванівна Головний спеціаліст відділ юридичного забезпечення та комунальної власності
30. Козіцка Леся Петрівна Начальник відділу земельних ресурсів і просторового планування
31. Мельник Тетяна Василівна Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів і просторового планування
32. Миц Олег Тарасович Інспектор  відділу земельних ресурсів і просторового планування
33. Юськів Галина Степанівна Інспектор  відділу земельних ресурсів і просторового планування
34. Адамів Ярослав Богданович Начальник відділу містобудування та  архітектури
35. Пильнюк Василь Євгенович Головний спеціаліст відділу містобудування та  архітектури
36. Сваток Василь Володимирович Головний спеціаліст відділу містобудування та  архітектури
37. Турчин Оксана Амброзіївна Інспектор  відділу містобудування та  архітектури
38. Ферц Інна Володимирівна Головний спеціаліст  відділу містобудування та  архітектури
39. Ременець Ірина Тарасівна Завідувач сектору інформації та комунікацій з громадськістю
40. Руснак Марія Теодозіївна Прес-секретар у секторі інформації та комунікації з громадськістю
41. Цапко Наталія Миколаївна Начальник відділу - адміністратор Центру надання адміністративних послуг
42. Білик Наталія Василівна Адміністратор Центру надання адміністративних послуг
43. Грамяк Наталія Миколаївна Адміністратор Центру надання адміністративних послуг
44. Гуменюк Зіновія Василівна Адміністратор Центру надання адміністративних послуг
45. Корвач Надія Ігорівна Адміністратор Центру надання адміністративних послуг
46. Рогів Надія Володимирівна Адміністратор Центру надання адміністративних послуг
47. Перцак Ігор Васильович Начальник відділу державної реєстрації
48. Гром'як Світлана Петрівна Державний реєстратор відділу державної реєстрації
49. Кучерук Ірина Ігорівна Державний реєстратор відділу державної реєстрації
50. Барська Степанія Мар'янівна Прибиральник
51. Манащук Зоя Петрівна Прибиральник

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь