ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

У понеділок, 26 квітня 2021 року відбудуться громадські обговорення щодо проектів рішень Козівської селищної ради «Про реорганізацію, шляхом приєднання Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Козівської селищної ради до Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Козівської селищної ради», «Про зміну типу та назви Медівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Козівської селищної ради на Медівську початкову школу Козівської селищної ради і затвердження Статуту (в новій редакції)», «Про зміну типу та назви Будилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти Козівської селищної ради на Будилівську початкову школу Козівської селищної ради і затвердження Статуту (в новій редакції)» згідно ст.32 Закону України «Про повну загальну середню освіту».

В селі Будилів громадські обговорення розпочнуться о 10 годині біля школи(якщо дозволять погодні умови). В селі Медова – в 11 год. 30 хв. У селі Конюхи обговорення розпочнуться в 13.00 в приміщенні колишньої сільської ради.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова повідомляємо, що прийнято до рішення Козівської селищної ради від               29  січня 2021 року № 105 Про надання дозволу на виготовлення детального плану території  по зміні цільового призначення земельних ділянок в смт Козова

Мета :   зміна цільового призначення .

Основні техніко-економічні показники:   площа земельних ділянок – 1,9425га, 1,95га.

Замовник : Козівська селищна рада.

Місце, де можна ознайомитись з  рішенням селищної ради від 29 січня 2021 року № 105: дошка оголошень в адмінбудинку Козівської селищної ради по вул.Грушевського,32, та офіційний веб-сайті Козівської селищної ради -  info@kozova-rada.gov.ua

Місце прийому та реєстрації пропозицій : адмінбудинок Козівської селищної ради по вул.Грушевського,32.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова повідомляємо, що прийнято до рішення Козівської селищної ради від               29  січня 2021 року № 128 Про надання дозволу на виготовлення детального плану території  по зміні цільового призначення земельної ділянки в смт Козова

Мета :   зміна цільового призначення .

Основні техніко-економічні показники:   площа земельної ділянки – 0,1587га.

Замовник : Козівська селищна рада.

Місце, де можна ознайомитись з  рішенням селищної ради від 29 січня 2021 року № 128: дошка оголошень в адмінбудинку Козівської селищної ради по вул.Грушевського,32, та офіційний веб-сайті Козівської селищної ради -  info@kozova-rada.gov.ua

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про прийняте рішення Козівської  селищної ради від 29 січня 2021 року № 126 « Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної  ділянки на території Козівської селищної ради »

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова повідомляємо, що прийнято до рішення Козівської селищної ради від  29  січня 2021 року № 126 Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної  ділянки  на території Козівської селищної ради

Мета :  потреби формування земельної ділянки.

Основні техніко-економічні показники:  орієнтовна площа земельної ділянки – 2,2662га.

Замовник : Козівська селищна рада.

Місце, де можна ознайомитись з  рішенням селищної ради від 29 січня 2021 року № 127: дошка оголошень в адмінбудинку Козівської селищної ради по вул.Грушевського,32, та офіційний веб-сайті Козівської селищної ради -  info@kozova-rada.gov.ua

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про прийняте рішення Козівської  селищної ради від 29 січня 2021 року № 127 « Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної  ділянки по вул. Гвардійська в селищі Козова»

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова повідомляємо, що прийнято до рішення Козівської селищної ради від  29  січня 2021 року № 127 Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної  ділянки по вул. Гвардійська в селищі Козова

Мета : обгрунтування потреби формування земельної ділянки.

Основні техніко-економічні показники:  орієнтовна площа земельної ділянки – 0,001га.

Виконавчий комітет Козівської селищної ради.

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення в селі Городище

• Переглядів: 48

Відповідно до РОЗПОРЯДЖЕННЯ селищного голови від 05.02.2024 року №32 «Про проведення громадського обговорення щодо кандидатури старости Городищенського старостинського округу», в четвер, 22 лютого 2024 року, відбудуться громадські обговорення кандидатури Кучерявої Галини Ігорівни на посаду старости Городищенського округу Козівської територіальної громади.

• Переглядів: 609

У п'ятницю, 20 серпня 2021 року, відбудуться громадські обговорення щодо ліквідації закладу дошкільної освіти «Віночок» с.Вікторівка Козівської селищної ради. Обговорення розпочнеться о 09:00 в приміщені ЗДО «Віночок» с.Вікторівка.