Тернопільська область, Тернопільський район

Громадські слухання (ДПТ)

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПО ДЕТАЛЬНОМУ ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ІНДИВІДУАЛЬНОГО ГАРАЖА ПО ВУЛИЦІ ПРИВІТНА В СЕЛИЩІ КОЗОВА КОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова повідомляємо, що відповідно до рішення Козівської селищної ради від  06 листопада 2020 року № 2427 розроблено детальний план території для будівництва індивідуального гаража по вулиці Привітна в селищі Козова Козівського району Тернопільської області з метою: обгрунтування потреби формування земельної ділянки.

Склад та зміст містобудівної документації : ДБН Б.1.1.14-2012

Основні техніко-економічні показники: загальна площа земельної ділянки - 0,01га

Замовник : Козівська селищна рада.

Розробник : ФОП Дрожджак А.П.

Місце, де можна ознайомитись з проектом містобудівної документації : дошка оголошень в адмінбудинку Козівської селищної ради по вул.Грушевського,32, та на офіційному веб-сайті Козівської селищної ради -  kozova-rada.gov.ua.

Строки ознайомлення з проектом містобудівної документації : 22.12.2020р. – 22.01.2021р.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій : спеціаліст селищної ради з розгляду звернень громадян.

Місце прийому та реєстрації пропозицій : адмінбудинок Козівської селищної ради по вул.Грушевського,32.

Строк початку подання пропозицій : 22.12.2020року

Строк завершення розгляду пропозицій :22.01.2021 року.