Інформаційне повідомлення про громадське обговорення в селі Городище

Відповідно до РОЗПОРЯДЖЕННЯ селищного голови від 05.02.2024 року №32 «Про проведення громадського обговорення щодо кандидатури старости Городищенського старостинського округу», в четвер, 22 лютого 2024 року, відбудуться громадські обговорення кандидатури Кучерявої Галини Ігорівни на посаду старости Городищенського округу Козівської територіальної громади.

Обговорення розпочнеться в 11:00, за адресою: с.Городище, вул. Тернопільська, 1б (у приміщенні адмінбудинку).

Даним розпорядженням також створено та затверджено склад організаційного комітету щодо проведення обговорення, та затверджено форми підписних листів, які збираються на підтримку кандидатури старости.

Форма підписних листів які збираються на підтримку кандидатури старости

Склад організаційного комітету щодо проведення обговорення кандидатури старости у старостинському окрузі Городищенський