Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради Марія Іваніцька взяла участь в обласній конференції освітян Тернопільщини

• Переглядів: 561

З вітальним словом виступили голова Тернопільської ОДА Володимир Труш, заступник голови Тернопільської ОДА Віктор Устенко, начальник управління освіти та науки Тернопільської ОДА Ольга Хома.

Відбулися громадські слухання у Вікторівці

• Переглядів: 530

Відділом освіти, культури, молоді та спорту, представниками депутатського корпусу Козівської селищної ради проведено громадські слухання щодо обговорення проєкту рішення, яке виноситься на засідання сесії Козівської селищної ради щодо закриття закладу дошкільної освіти «Віночок» с.Вікторівка Козівської селищної ради.

Центральна публічна бібліотека Козови отримала в подарунок книги

• Переглядів: 566

У межах ініціативи «30 добрих справ до 30-річчя ELEKS»  українська інженерна інноваційна компанія ELEKS закупила понад 300 дитячих книжок для дев’яти районних і сільських бібліотек у Львівській і Тернопільській областях. Серед бібліотек Тернопільщини було обрано Центральну публічну бібліотеку Козівської селищної ради.        Книги були відібрані, посортовані волонтерами і передані до бібліотеки. Це література в різних жанрах та напрямках знань — фізика, математика, фінанси, художня та технічна література, — що допоможе молодому поколінню отримати знання з тем, які їм цікаві.

Запрошуємо до велопробігу!

• Переглядів: 1458

Увага! 23 серпня о 9.00 розпочнеться велопробіг «Твоя незалежність», приурочений Дню Державного Прапора України та 30-тій річниці Незалежності.

До уваги працівників закладів освіти Козівської селищної ради!

• Переглядів: 991

Постановою КМУ від 28 липня 2021 р. № 787 внесено зміни до постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", згідно з якими у разі встановлення «жовтого», «помаранчевого», «червоного» рівня епідемічної небезпеки забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти та проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти мінімум 80% персоналу закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

«Вікі любить пам’ятки» запрошує жителів Тернопільської області до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії

• Переглядів: 518

З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте. Мета проєкту – зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.

Діти Козівської громади вирушили на оздоровлення в оздоровчий комплекс «Скоморохи»

• Переглядів: 1163

За ініціативи Козівського селищного голови Сергія Добалюка на сесії Козівської селищної ради прийнято програму «Про оздоровлення та відпочинок дітей Козівської громади на 2021 рік».