До уваги працівників закладів освіти Козівської селищної ради!

Дата: 05.08.2021 16:40

Постановою КМУ від 28 липня 2021 р. № 787 внесено зміни до постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", згідно з якими у разі встановлення «жовтого», «помаранчевого», «червоного» рівня епідемічної небезпеки забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти та проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти мінімум 80% персоналу закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Постанова від 28 липня 2021 року № 787 набирає чинності з 5 серпня 2021 року.

Вакцинація залишається найважливішим інструментом запобігання нових захворювань і смертей, а також боротьби з пандемією. Тільки так працівники освіти громади знову зможуть повернутись до звичного життя і навчання.

Тому необхідно виконати всі кроки для повноцінної вакцинації!