Організація патріотичної гри «Сокіл Джура»

• Переглядів: 955

Начальник відділу освіти, культури,молоді та спорту Марія Іваніцька провела засідання робочої групи щодо організації в Козівській громаді патріотичної гри «Сокіл Джура». Обговорили всі робочі моменти, створення штабу, організаційного комітету, правил гри.

За результатами громадських обговорень у селах громади

• Переглядів: 619

Сьогодні відбулися громадські обговорення щодо проектів рішень «Про реорганізацію, шляхом приєднання Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Козівської селищної ради до Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Козівської селищної ради», «Про зміну типу та назви Медівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Козівської селищної ради на Медівську початкову школу Козівської селищної ради і затвердження Статуту (в новій редакції)», «Про зміну типу та назви Будилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти Козівської селищної ради на Будилівську початкову школу Козівської селищної ради» в селах Будилів, Медова, Конюхи.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту інформує

• Переглядів: 725

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради Марія Іваніцька провела засідання оргкомітету з підготовки до вшанування пам’яті Чорнобильської трагедії.

Обстеження закладу дошкільної освіти

• Переглядів: 547

Спеціальна комісія відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради здійснила виїзд в заклад дошкільної освіти села Кальне.

Педагоги Козівської громади пройшли атестацію

• Переглядів: 747

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради проведено засідання атестаційної комісії, яка визначила відповідні категорії вчителів, підтвердила звання. Засідання відбулося згідно карантинних вимог.

Співбесіда щодо освітньої сфери

• Переглядів: 677

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька взяла участь у співбесіді із заступником голови Тернопільської обласної державної адміністрації Володимиром Важинським та начальником управління освіти та науки Тернопільської ОДА Ольгою Хомою.

Звання «Мати-героїня» отримали матері з Козівської громади

• Переглядів: 834

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради Марія Іваніцька взяла участь в урочистостях в Тернопільському драматичному театрі з нагоди відзначення матерів-героїнь.

Планову нараду провела Марія Іваніцька

• Переглядів: 525

Перший заступник селищного голови Вадим Щеглов, заступник селищного голови Роман Солтис взяли участь у плановій нараді з працівниками відділу освіти, культури, молоді та спорту, яку провела начальник відділу Марія Іваніцька.    Обговорили робочі питання функціонування відділу, проаналізували виконання завдань централізованою бухгалтерією, господарською групою. Накреслено чіткі завдання по виплаті заробітної плати освітянам, працівникам культури.