Звання «Мати-героїня» отримали матері з Козівської громади

Дата: 05.03.2021 10:05

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради Марія Іваніцька взяла участь в урочистостях в Тернопільському драматичному театрі з нагоди відзначення матерів-героїнь.

Рішенням сесії Козівська селищна рада затвердила програму підтримки сім’ї, значна увага приділяється багатодітним сім’ям громади.

Мати, котра народила і виховала 5 і більше дітей, при досягненні ними всіма 8-річного віку, - має право претендувати на звання «Мати-героїня». Відповідні документи подаються до в Офіс Президента.

Необхідна умова – зразкове виховання дітей. Неналежна участь матері у вихованні не дає їй можливості отримати таке звання.

Понад 210 матерів Козівської громади, які гідно виховують дітей, отримали звання «Мати-героїня».