За результатами громадських обговорень у селах громади

Дата: 26.04.2021 16:54

Сьогодні відбулися громадські обговорення щодо проектів рішень «Про реорганізацію, шляхом приєднання Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Козівської селищної ради до Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Козівської селищної ради», «Про зміну типу та назви Медівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Козівської селищної ради на Медівську початкову школу Козівської селищної ради і затвердження Статуту (в новій редакції)», «Про зміну типу та назви Будилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти Козівської селищної ради на Будилівську початкову школу Козівської селищної ради» в селах Будилів, Медова, Конюхи.

В обговоренні взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Солтис, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька, завідувач сектору освіти Галина Петько, депутати Козівської селищної ради Надія Бень, Ігор Скобляк, Петро Репела, Орест Стасишин та Лілія Садівник, старости сіл Будилів та Медова Євген Стасишин та села Конюхи Тарас Рак, представники громади сіл, батьки діток, які навчаються у школах.

Представники батьківської групи неоднозначно відреагували на дані проекти рішень. Батьки стурбовані питанням майбутнього довозу дітей, особливо в зимовий період. Проте є ряд причин, з огляду на які ці проекти мають раціональну основу.

Громадські обговорення відбулися згідно чинних законодавчих приписів, на усіх засіданнях винесені ухвали шляхом голосування.