У Вікіпедії пройде конкурс статей про культурну спадщину і видатних постатей України

• Переглядів: 565

Із 5 жовтня до 5 листопада ГО «Вікімедіа Україна» та БФ «Бібліотечна країна» запрошують долучатися до конкурсу з наповнення україномовного розділу Вікіпедії статтями про об'єкти культурної спадщини та видатних людей України. Конкурс проводимо для бібліотекарів та бібліотекарок, однак долучитися можуть усі охочі. У межах підготовки до конкурсу ми проведемо два вебінари, реєстрація на них уже відкрита.

Підсумки спартакіади з силових видів спорту серед територіальних громад Тернопільського району

• Переглядів: 565

У неділю, 10 жовтня,  в селі Озерна відбулася спартакіада з силових видів спорту серед територіальних громад Тернопільського району, приурочена Дню захисників та захисниць України та Дню українського козацтва.

Урочистості з нагоди Дня вчителя відбулись в Тернопільському обласному драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка за участю представників Козівської громади

• Переглядів: 557

Грамотою голови обласної ради нагороджено вчителя Ценівського ЗЗСО І-ІІІ ст Ігоря Попика за вагомий внесок у розвиток національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

В Козівській громаді відбулись урочистості з нагоди Дня вчителя

• Переглядів: 519

Заступник селищного голови Роман Солтис привітав освітян громади із професійним святом, побажав міцного здоров'я, натхнення, успіхів у роботі.   Кращим педагогічним працівникам вручено грамоти.

В громаді триває підготовка до Дня Захисника України

• Переглядів: 749

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради проведено засідання оргкомітету з питань відзначення Дня Захисника України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Повідомлення про оголошення конкурсу

• Переглядів: 533

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про освіту», Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання пункту 41 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545, Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу освіти (дошкільної, загальної середньої, позашкільної та інклюзивної) Козівської селищної ради, затвердженого рішенням сесії Козівської селищної ради від  23 березня 2021 року №253, у зв’язку з  наявністю вакантної посади директора комунальної  установи «Козівський інклюзивно – ресурсний центр» Козівської селищної ради

Повідомлення про оголошення конкурсу

• Переглядів: 602

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу освіти (дошкільної, загальної середньої, позашкільної та інклюзивної) Козівської селищної ради, затвердженого рішенням сесії Козівської селищної ради від  23 березня 2021 року №253, у зв’язку з  наявністю вакантної посади директора закладу дошкільної освіти «Калинка» с. Конюхи Козівської селищної   ради

У Козівській громаді відбулося засідання педагогічних студій

• Переглядів: 653

З метою організації якісного освітнього процесу, підвищення рівня готовності педагогічних працівників до викладання навчальних дисциплін у 2021/2022 навчальному році  працівники КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Козівської селищної ради 27 серпня 2021 року на базі Козівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №1  провели  засідання педагогічних студій з теми «Нові орієнтири в організації науково-методичного супроводу освітнього процесу з базових предметів відповідно до Нової української школи».