В Козівській селищній раді проведено розширену нараду з освітянами громади.

Дата: 30.08.2021 17:31

Із вступним словом до освітян звернулася начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька.

Отець Володимир Наконечний привітав освітян та поблагословив на щасливий 2021-2022 навчальний рік.

З перспективами розвитку освіти до вчителів звернувся заступник селищного голови Роман Солтис.

Марія Іваніцька вручила подяки від Козівського селищного голови та пам’ятні подарунки керівникам закладів, які сумлінно виконували свої обов’язки.

Розширена серпнева нарада відбулася за такими напрямками:

• тенденції розвитку сучасної освіти: підготовка до нового навчального року 2021-2022;
  • інституційний аудит;
  • нова українська школа – новий зміст освіти;
  • роль Центру професійного розвитку педагогічних працівників у впроваджені освітньої реформи;
  • кадрове забезпечення;
  • впровадження системи НАССР;
  • матеріально-технічна база.

«Розвиток освіти сьогодні потребує переходу в «інакшість, несхожість». Я вважаю, що класична модель освіти сьогодні себе вичерпала. Сучасна школа має навчити дітей: жити разом, здобувати знання, навчити працювати, навчити жити.

Удосконалюватися в своїй професії – означає набувати компетентності, що дає можливість правильно діяти в різних ситуаціях», – зазначила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька.