Підсумки спартакіади з силових видів спорту серед територіальних громад Тернопільського району

Дата: 11.10.2021 12:48

У неділю, 10 жовтня,  в селі Озерна відбулася спартакіада з силових видів спорту серед територіальних громад Тернопільського району, приурочена Дню захисників та захисниць України та Дню українського козацтва.

В програмі змагань - армспорт, гирьовий спорт, перетягування линви, метання гирі (16 кг) на дальність.

Козівську громаду представили Петро Запотічний (с.Золота Слобода) та Василь Козіцкий (с.Плотича). Спортсмени показали хороші результати – в армспорті у ваговій категорії до 80 кг у Петра Запотічного ІІ місце в особистому заліку, у категорії 80+ - І місце у Василя Козіцкого.

Загальнокомандний результат:  І місце у змаганнях з армспорту та ІІ у метанні гирі.

Вітаємо спорстменів Козівської громади з хорошими результататами.