Урочистості з нагоди Дня вчителя відбулись в Тернопільському обласному драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка за участю представників Козівської громади

Дата: 01.10.2021 11:40

Грамотою голови обласної ради нагороджено вчителя Ценівського ЗЗСО І-ІІІ ст Ігоря Попика за вагомий внесок у розвиток національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька взяла участь в урочистостях. "Ми завжди будемо підтримувати вчителів, котрі вміють виявляти творчість в будь-якому предметі, креативно мислити, відповідально ставитись до своєї професії" – зазначила Марія Іваніцька.