Проведено змагання першості Козівської територіальної громади з волейболу  серед школярів 2008-2008 р.н.

• Переглядів: 237

9 лютого 2023 року в спортивному залі Козівської ДЮСШ відбулися змагання першості Козівської територіальної громади з волейболу  серед школярів 2008-2008 р.н. У них взяли участь команди п’яти закладів освіти:

Підсумки змагань  з волейболу серед школярів 2006-2007 р.н.

Підсумки змагань з волейболу серед школярів 2006-2007 р.н.

• Переглядів: 239

02 лютого 2023 року в спортивному залі Козівської ДЮСШ відбулися змагання першості Козівської територіальної громади з волейболу серед школярів 2006-2007 р.н.  У них взяли участь п’ять закладів освіти: - Козівський ліцей №1; - Козівський ліцей №2; - Козівський ліцей ім. В.Герети;   - Городищенський ліцей;  - Конюхівський ліцеї.

• Переглядів: 212

Благодійний фонд "Покрова" спільно з артистами-доброчинцями організував благодійний тур Тернопільщиною на підтримку 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола. Збирали кошти на ТРИ безпілотники «Валькірія». Цієї неділі у КЗ "Центр культури і дозвілля"Козівської селищної ради відбувся концерт «Сила народу». Благодійний фонд "Покрова" спільно з артистами-доброчинцями організував благодійний тур Тернопільщиною на підтримку 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола. Збирали кошти на ТРИ безпілотники «Валькірія».

Нарада з нагоди Міжнародного Дня освіти

• Переглядів: 281

З нагоди Міжнародного  Дня освіти відділом освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради проведено  нараду з керівниками закладів ЗСО, заступниками з навчально-виховної та виховної роботи, педагогами-організаторами, головами профспілкових організацій, головами зборів трудових колективів. Через небезпеку ракетних обстрілів нараду провели в укритті.

У новому році з новими перемогами!

• Переглядів: 285

1.    14 січня 2023 р. у  СК «Політехнік» відбувся 6-й тур у першій лізі Тернопільської футзальної ліги сезону-2022/23. В цей день наша команда ФК «Козова» зустрічалась з командою ФК «Озерна» і без особливих зусиль перемогла суперника з рахунком 9:2.       В цьому поєдинку Тарас Шимонович відзначився двома забитими голами і сьогодні очолює список бомбардирів (13 голів).

Стань частиною Збройних Сил України!

• Переглядів: 712

4-й відділ Тернопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки запрошує на військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

Безпековий Форум на Тернопільщині

• Переглядів: 283

Вперше в Тернопільській області відбувся Безпековий Форум, в роботі якого взяли участь представники Козівської громади.