Проведено змагання першості Козівської територіальної громади з волейболу  серед школярів 2008-2008 р.н.

  • 229

     9 лютого 2023 року в спортивному залі Козівської ДЮСШ відбулися змагання першості Козівської територіальної громади з волейболу  серед школярів 2008-2008 р.н. У них взяли участь команди п’яти закладів освіти:

  • Вівсянська гімназія
  • Дибщенська гімназія
  • Кальненська гімназія
  • Теофіпільська гімназія
  • Золотослобідська гімназія

     В цей день всі команди мали можливість помірятися силами на волейбольному майданчику з кожною командою-учасником змагань. Лише команда Дибщенської гімназії в чотирьох зіграних поєдинках не втратила жодного залікового очка і посіла I місце. Команди Вівсянської і Кальненської гімназій набрали однакову кількість очок (по п’ять) і лише завдяки очній зустрічі, II місце було присуджено юним волейболістам  Вівсянської гімназії. Команда Кального посіла III місце. Така ж ситуація скалалася і між командами Теофіпільської та Золотослобідської гімназій, в якій суперники набрали по чотири очки і завдяки очній зустрічі теофіпільські волейболісти здобули IV місце, а золотослобідські – V місце.

    Призери змагань нагороджені грамотами Козівської селищної ради.

     Приємним та несподіваним був чудовий виступ золотослобідських гімназистів «Аеробіка, комбінація базових кроків та черліденг» під керівництвом вчителя фізичної культури Оксани Тимошик, який прикрасив змагання.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису