Відділ освіти, культури, молоді та спорту інформує

Дата: 12.04.2021 15:41

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради Марія Іваніцька провела засідання оргкомітету з підготовки до вшанування пам’яті Чорнобильської трагедії.

Попередньо заплановано тематичні заходи в навчальних закладах, онлайн-заходи в бібліотечних закладах, покладання квітів керівництвом Козівської громади, участь в панахиді, зустріч з ветеранами Чорнобильської трагедії. Проведення заходів з вшанування пам’яті залежатиме від санітарно-епідеміологічної ситуації в Козівській громаді та відбудеться згідно карантинних вимог.

Точна дата, час та графік проведення заходів будуть опубліковані на сайті Козівської селищної ради.