Шевченкове слово - вічно живе

В Козівській громаді відбулися святкові заходи з нагоди 207-мої річниці з дня народження Великого Кобзаря.
В програмі святкування – покладання квітів до пам’ятника, святковий концерт, виставка, конкурси-огляди читців та інші заходи.
   В центрі культури та дозвілля відбувся широкомасштабний концерт «Провіснику волі, великий Титане». Козівська школа мистецтв – справжні професіонали своєї справи, зачарували глядачів своїм виконанням.
   Як зазначила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька: «Директор Козівської школи мистецтв запропонував виконувати всі номери без фонограми. Я дуже рада, що аматори сцени розуміють, що таке справжнє мистецтво, і як недобре, коли звучить фальшива нота. Вона тоді буде і в життті. А це недопустимо».
   Концертна програма відбулася на одному диханні. Зал аплодував аматорам сцени за щирість почуттів та якісне виконання.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису  Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису