Шевченкове слово - вічно живе

Дата: 09.03.2021 16:30

В Козівській громаді відбулися святкові заходи з нагоди 207-мої річниці з дня народження Великого Кобзаря.
В програмі святкування – покладання квітів до пам’ятника, святковий концерт, виставка, конкурси-огляди читців та інші заходи.
   В центрі культури та дозвілля відбувся широкомасштабний концерт «Провіснику волі, великий Титане». Козівська школа мистецтв – справжні професіонали своєї справи, зачарували глядачів своїм виконанням.
   Як зазначила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька: «Директор Козівської школи мистецтв запропонував виконувати всі номери без фонограми. Я дуже рада, що аматори сцени розуміють, що таке справжнє мистецтво, і як недобре, коли звучить фальшива нота. Вона тоді буде і в життті. А це недопустимо».
   Концертна програма відбулася на одному диханні. Зал аплодував аматорам сцени за щирість почуттів та якісне виконання.