Педагоги Козівської громади пройшли атестацію

Дата: 02.04.2021 15:21

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради проведено засідання атестаційної комісії, яка визначила відповідні категорії вчителів, підтвердила звання. Засідання відбулося згідно карантинних вимог.

Як зазначила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька, 32 педагогічних працівники успішно пройшли педагогічну атестацію, підтвердили свої знання.

«Я радію з того, що Козівська громада має двох вчителів-методистів, які своєю працею довели, що вони справді можуть навчати інших. Ми вітаємо зі званням вчителя-методиста Оксану Володимирівну Захарків та з підтвердженням звання "вчитель-методист" Федіра Зеновійовича Куціля!», - акцентувала Марія Іваніцька.

Звання «старший вчитель» вже мають 12 педагогічних працівників, 18 педагогів - звання «спеціаліст вищої категорії».

7 квітня запланована атестація керівників навчальних закладів.