Нарада з питань освіти в Козівській громаді

Дата: 25.02.2021 15:49

За дорученням Козівського селищного голови Сергія Добалюка перший заступник Вадим Щеглов провів робочу нараду за участі начальника фінансового відділу Євгена Зарічного, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Марії Іваніцької, головного бухгалтера селищної ради Наталі Олійник, головного бухгалтера та заступника головного бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту Оксани Смачило та Наталі Пуківської.
   Говорили про фінансування освітньої галузі у 2021 році, про стан виплат, проведення тендерних закупівель.
Вадим Щеглов наголосив, що освіта та культура – пріоритетні галузі для Козівської громади. Тому важливим є економне та ефективне споживання енергоносіїв, придбання шкільних автобусів, розвиток інклюзії на території громади.
Знайдено вирішення всіх питань