В Козівській громаді відбувся турнір з міні-футболу, присвячений 30-тій річниці Незалежності України.

Дата: 23.08.2021 09:00

На полі за звання кращих у турнірі боролися команди із восьми старостинських округів:

• Команда сіл Ценів, Бишки, Потік;
  • Команда сіл Дибще, Козівка;
  • Футболісти команди із сіл Вибудів, Вимислівка;
  • Команда села Вівся;
  • Команда гравців з сіл Теофіпілка та Вікторівка;
  • Команда села Городище, Горби, Млинці;
  • Команда сіл Олесине, Геленки, Уритва;
  • Команда сіл Кальне, Щепанів.

Козівський селищний голова Сергій Добалюк привітав команди-учасниці на старті змагань, побажав успіхів та перемог. Головний спеціаліст сектору освіти та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради Ігор Кулька долучився до вітань,  ознайомив учасників із порядком проведення міні-футбольного поєдинку і оголосив про початок турніру.

В результаті цікавої, напруженої гри перше місце здобула команда сіл Вікторівка та Теофіпілка. На другому – гравці команди сіл Ценів, Бишки, Потік. Замикає трійку лідерів команда села Городище.

Селищний голова урочисто нагородив переможців кубками, грамотами, футбольними м’ячами та грошовими преміями. Команди, які не потрапили до трійки лідерів, також нагороджені м‘ячами, грамотами та преміями.

Окремо відзначили кращих гравців турніру. У номінації «Кращий захисник» спортивну статуетку отримав Олег Табака. «Кращим воротарем» став Ярослав Пеляк. Нагороду в номінації «Кращий бомбардир» отримав Роман Павлюс, у номінації «Кращий гравець» – Дем’ян Репела.