Відбулися громадські слухання у Вікторівці

Дата: 26.08.2021 11:25

Відділом освіти, культури, молоді та спорту, представниками депутатського корпусу Козівської селищної ради проведено громадські слухання щодо обговорення проєкту рішення, яке виноситься на засідання сесії Козівської селищної ради щодо закриття закладу дошкільної освіти «Віночок» с.Вікторівка Козівської селищної ради.

Начальник відділу Марія Іваніцька провела відверту, щиру розмову з батьками, з працівниками закладу.

Голова депутатської комісії Надія Бень озвучила всю процедуру щодо прийняття даного рішення.

В громадських слуханнях взяли участь заступник селищного голови Роман Солтис та депутат Козівської селищної ради Петро Репела.