Урочистості до Дня Матері відбулися в Козівській школі мистецтв

Дата: 07.05.2021 12:04

З нагоди відзначення свята Матері начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька запросила багатодітних матерів Козівської громади. Серед гостей – жінки, які народили та виховали від 5 до 11 дітей. Складно уявити силу духу, витримку та безмежну любов, з якою багатодітні матері дарують життя та гідно виховують молоде покоління.

З вітальним словом до присутніх звернулися Козівський селищний голова Сергій Добалюк, перший заступник селищного голови Вадим Щеглов, заступник селищного голови з питань роботи виконавчих органів ради Роман Солтис. Керівники подякували за неоціненний материнський внесок в розвиток української громади, побажали міцного здоров’я, тепла, благополуччя для матерів та їх сімей.

Після музичного вітання керівники громади вручили матерям квіти та подарунки.