Підсумок наради з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти

З ініціативи селищного голови 23 лютого 2022 року в Козівській спеціалізованій школі мистецтв відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти громади за участі Центру професійного розвитку педагогічних працівників. У роботі наради взяв участь заступник селищного голови Роман Солтис.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька привітала учасників, побажала всім мирного неба та витримки.

Було оголошено подяку Ганні Романівні Даньків. Марія Іваніцька подякувала директору Козівського закладу дошкільної освіти «Сонечко» за багаторічну діяльність, значний вклад в розвиток дошкільної освіти Козівщини, та повідомила про її рішення завершити свою діяльність на керівній посаді за власним бажанням.

Згідно плану роботи наради, обговорено такі питання:

• Проведення ЗНО/2022;
  • Ведення атестаційної документації у закладах освіти, ліцензування освітньої діяльності;
  • Організація та здійснення заходів цивільного захисту, дотримання правил пожежно-техногенної безпеки у ЗЗСО;
  • Організація роботи в інклюзивних класах;
  • Раціональне використання енергоносіїв у закладах освіти;
  • Інше.

По усіх пунктах наради досягнуто конструктивних рішень.

Наголошено на важливості та об’єктивності атестації педагогічних працівників.

Заступник селищного голови Роман Солтис розповів про фінансування та розвиток освітньої галузі у 2022 році.

Учасникам наради наголошено на забезпеченні ефективного освітнього процесу, співпрацю з батьками та учнями, проведення консультаційних заходів з цивільної оборони.

Відбулася конструктивна робоча зустріч.