В громаді атестуватимуть педагогів

За ініціативи селищного голови відбувся виїзд атестаційної комісії у заклади загальної середньої освіти громади.

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради спільно з Центром професійного розвитку здійснено візити з метою вивчення передового педагогічного досвіду (відповідно до Положення про атестацію).

В роботі комісії взяв участь заступник селищного голови Роман Солтис, як представник засновника. Саме він братиме участь в засіданні атестаційної комісії І рівня.

Під час вивчення передового педагогічного досвіду керівного складу, який атестується у 2022 році, надано методичні рекомендації, вказано на недоліки.

Як зазначила голова атестаційної комісії ІІ рівня, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька: «Козівська громада заслуговує на найкращих педагогів, діти – на здібних вчителів. Атестація педагога – це його престиж, соціальні гарантії».