У роботі форуму «Реформа системи шкільного харчування» взяли участь представники Козівської громади

Дата: 16.11.2021 10:23

Делегація від Козівської громади у складі заступника селищного голови Романа Солтиса та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Марії Іваніцької взяли участь у роботі регіонального форуму «Реформа системи шкільного харчування», який відбувся у Львові 12-13 листопада.

Форум проведено в рамках Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі, схваленої Указом Президента України 25.05.2020 №195/2020, за участі Олени Зеленської. У роботі форуму взяв участь Міністр охорони здоровя Віктор Ляшко.

Ключова ідея форуму – формування культури здорових харчових звичок у дітей, що є одною із складових міцного здоров’я та довголіття.