Завершився ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва.

  • 207

З метою пошуку,  підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді 05 листопада 2021 року працівниками КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Козівської селищної ради на базі Козівського ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 Козівської селищної ради проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва.

У ІІ етапі взяли участь 23 учні (8-11 класи)  закладів освіти Козівської селищної ради та Купчинецької сільської ради, а саме: Козівський заклад  загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів «Українська гімназія ім. В.Герети» Козівської селищної ради, Козівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №1 Козівської селищної ради, Козівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №2 Козівської селищної ради, Городищенський  заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Козівської селищної ради, Кривенський заклад загальної середньої освіти I-II ступенів Козівської селищної ради, Купчинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Купчинецької сільської ради, Денисівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Купчинецької сільської ради.

За результатами спільного засідання оргкомітету та журі переможцями ІІ етапу олімпіади визнано:

І місце

8 клас -  Вікторія Лемеха, Козівський заклад  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Козівської селищної ради (вчитель Вишневська Л.З.);

9 клас -  Юлія Чикота, Козівський заклад  загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів «Українська гімназія ім. В.Герети» Козівської селищної ради (вчитель Шептак І.Я.);

10 клас – Надія Шкільна, Козівський заклад  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Козівської селищної ради (вчитель Бурдаш С.М.);

11 клас – Олеся Кругляк , Козівський заклад  загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів «Українська гімназія ім. В.Герети» Козівської селищної ради (вчитель Шептак І.Я.);

ІІ місце

8 клас: Христина Боднарчук, Козівський заклад  загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів «Українська гімназія ім. В.Герети» Козівської селищної ради (вчитель Шептак І.Я.);

             Анастасія Панчак, Козівський заклад  загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів «Українська гімназія ім. В.Герети» Козівської селищної ради (вчитель Шептак І.Я.);

9 клас: Іван Кругляк, Купчинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Купчинецької сільської ради (вчитель Струхманчук В.П.);

                Марія Бурдаш, Козівський заклад  загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів «Українська гімназія ім. В.Герети» Козівської селищної ради (вчитель Шептак І.Я.);

  10 клас – Віра Шкільна, Козівський заклад  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Козівської селищної ради (вчитель Бурдаш С.М.);

11 клас -  Ірина Бача,  Козівський заклад  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Козівської селищної ради (вчитель Вишневська Л.З.);

ІІІ місце

8 клас: Марта Дубельт, Денисівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Купчинецької сільської ради (вчитель Бурин М.Я.);

              Юліана Крушевська, Купчинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Купчинецької сільської ради (вчитель Струхманчук В.П.);

9 клас: Марія Деркач,  Денисівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Купчинецької сільської ради (вчитель Бурин М.Я.);

             Анна Кутнів, Козівський заклад  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Козівської селищної ради (вчитель Бурдаш С.М.);

        10 клас: Роман Головач, Козівський заклад  загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів «Українська гімназія ім. В.Герети» Козівської селищної ради (вчитель Шептак І.Я.);

        11клас: Наталія Фетько, Козівський заклад  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Козівської селищної ради (вчитель Бурдаш С.М.);