Відбулося засідання оргкомітету з питань проведення заходів щодо відзначення Міжнародного дня захисту дітей на території Козівської громади.

Дата: 27.05.2021 15:44

У засіданні взяли участь заступник селищного голови Роман Солтис, начальник служби у справах дітей Іван Гладчук, головний спеціаліст служби у справах дітей Надія Хміль, завідувач сектору культури відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька, завідувач сектору освіти та спорту Галина Петько, директор Центру культури та дозвілля Світлана Андрушків, керівник Центру надання соціальних послуг Ігор Скобляк, керівник Козівського будинку дитячої та юнацької творчості Галина Стасишин, інспектор ювенальної превенції Тернопільського районного управління поліції Мирослав Мілян, ініціативні мешканці Козівської громади.

Учасники організаційного комітету обговорили та схвалили план заходів щодо відзначення Міжнародного дня захисту дітей у Козівській громаді.