ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ОБ’ЄКТІВ РИБОГОСПОДАРСЬКИХ ПОТРЕБ В СЕЛІ БИШКИ , ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова повідомляємо, що відповідно до рішення Козівської селищної ради від  29 січня   2024 року № 2418 розроблено  детальний план території для будівництва об’єктів рибогосподарських потреб в селі Бишки  , Тернопільського району, Тернопільської області  з метою: визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки, зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0.2876 га  із земель для ведення особистого селянського господарства (01.03) на землі для рибогосподарських потреб (10.07)  (власник – забудовник: Волошин Ю.І., Волошин А.І.)
      Склад та зміст містобудівної документації : ДБН Б.1.1.14-2012
      Основні техніко-економічні показники: загальна орієнтовна площа земельної ділянки – 1.600га.
      Замовник : Козівська селищна рада.
      Розробник : ФОП ШКАРУПА С.П.
      Місце, де можна ознайомитись з проектом містобудівної документації:   в  приміщенні адмінбудинку Козівської селищної ради по вул. Грушевського,38, ( під час військового стану)
      Строки ознайомлення з проектом містобудівної документації : 23.04.2024р. – 23.05.2024р.
      Місце прийому та реєстрації пропозицій : адмінбудинок Козівської селищної ради по вул.Грушевського,38.

Строк початку подання пропозицій : 23.04.2024 року.
      Строк завершення розгляду пропозицій : 23.05.2024 року.