ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОСНОВНИХ, ОСНОВНИХ , ПІДСОБНИХ І ДОПОМІЖНИХ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕРОБНОЇ, МАШИНОБУДІВНОЇ ТА ІНШОЇ ПРОМИСЛО

  • 87

     Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова повідомляємо, що відповідно до рішення Козівської селищної ради від  27 жовтня  2023 року № 2331 розроблено  «Детальний план території   земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних , підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної. Машинобудівної та іншої промисловості  по вул. Богуна І., 6,в смт. Козова,  Тернопільського району, Тернопільської області»  з метою: визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки. (замовник : ВК Козівської селищної ради)

      Склад та зміст містобудівної документації : ДБН Б.1.1.14-2012

  •      Основні техніко-економічні показники: загальна орієнтовна площа земельної ділянки – 3.8389 га.
  •      Замовник :   Козівська селищна рада.
  •       Розробник : ТОВ «ПОДІЛЛЯ ПРОЕКТ»

      Місце, де можна ознайомитись з проектом містобудівної документації:   в  приміщенні адмінбудинку Козівської селищної ради по вул. Грушевського,38, (під час військового стану) 

      Строки ознайомлення з проектом містобудівної документації : 19.02.2024р. – 19.03.2024р.

      Місце прийому та реєстрації пропозицій : адмінбудинок Козівської селищної ради по вул. Грушевського,38.

 

      Строк початку подання пропозицій : 19.02.2024 року.

      Строк завершення розгляду пропозицій : 19.03.2024 року.

Фото без опису