Взяття на соціальний квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

• Переглядів: 1635

Порядок взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку та зняття з нього затверджується Кабінетом Міністрів України. Під час визначення середньомісячного сукупного доходу враховується вартість майна, що перебуває у власності громадянина та членів його сім’ї на момент взяття на соціальний квартирний облік .

Оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

• Переглядів: 1787

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено постанову іншого органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення, постанову по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі - у вищестоящий орган (вищестоящій посадовій особі) або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному КУпАП, з особливостями, встановленими КУаАП.

Бюро правової допомоги – 7 років: як юристи системи БПД допомагають розвʼязувати правові проблеми мешканців Тернопільської області БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

• Переглядів: 289

У вересні виповнюється 7 років, відколи в Україні запрацювали бюро правової допомоги – фронт-офіси системи безоплатної правничої допомоги (БПД), де кожна людина може отримати юридичну консультацію та роз’яснення законодавства.

Компенсування роботодавцям витрат на облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю І та ІІ груп в розмірі до 100,5 тис. грн. БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

• Переглядів: 268

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів України 22 серпня 2023 року.

Дії особи у разі втрати багажу перевізником

• Переглядів: 247

Перевезення, які здійснюються будь-яким видом транспорту: повітряним, залізничним, автомобільним, включають в себе низку правил, зокрема і ті, які забезпечують дотримання прав пасажирів. Досить часто у поїздках виникає така проблема, як втрата багажу.

Правовий захід з питань надання безоплатної первинної та вторинної правничої допомоги БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

• Переглядів: 218

07.08.2023 року задля обізнаності суб’єктів Пробації, щодо надання безоплатної первинної допомоги , а також вторинної правничої допомоги,  фахівцем сектору «Козівське бюро правової допомоги» Оксаною Пекар було проведено робочу зустріч з провідним інспектором Тернопільського РС №3 філії ДУ «Центр пробації» в Тернопільській області Мироном Музичкою .