Відбувся правопросвітницький захід на тему: «Запобігання та протидія домашньому насильству» БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Відбувся правопросвітницький захід на тему: «Запобігання та протидія домашньому насильству»

 • Переглядів: 310

               5 жовтня 2022 року в приміщенні Тернопільського РС №3 філії ДУ «Центр пробації» в Тернопільській області відбувся правопросвітницький захід на тему: «Запобігання та протидія домашньому насильству» за участі фахівця Сектору «Козівське бюро правової допомоги» та провідним інспектором Мироном Музичкою.

Спеціалісти сектору «Козівське бюро правової допомоги» провели консультаційну роботу на тему «Успадкування земельного паю, який перебуває в оренді» БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Спеціалісти сектору «Козівське бюро правової допомоги» провели консультаційну роботу на тему «Успадкування земельного паю, який перебуває в оренді»

 • Переглядів: 324

     В рамках програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» фахівці Сектору «Козівське бюро правової допомоги» провели захід щодо «Успадкування земельного паю, який перебуває в оренді» для трудового колективу та мешканців громади Теофіпільського старостинського округу.

Довідки про несудимість більше не видаватимуть БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Довідки про несудимість більше не видаватимуть

 • Переглядів: 459

          Раніше для підтвердження інформації про наявність чи відсутність судимості отримували довідки про несудимість. З 15 квітня 2022 року такий документ більше не видають в паперовому або електронному вигляді.

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги

 • Переглядів: 511

               Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 19.09.2022 р. № 2164/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Львівській, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 20 вересня по 02 грудня 2022 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги в вищевказаних областях (далі – конкурс).

Спеціалісти сектору «Козівське бюро правової допомоги» провели робочу зустріч в Службі у справах дітей Козівської селищної ради

Спеціалісти сектору «Козівське бюро правової допомоги» провели робочу зустріч в Службі у справах дітей Козівської селищної ради

 • Переглядів: 276

     На сьогодні актуальним серед неповнолітніх осіб та взагалі серед населення залишається питання надання права на шлюб особам, які не досягли вісімнадцяти років. 

Правила перетину кордону особами з інвалідністю в умовах воєнного стану БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Правила перетину кордону особами з інвалідністю в умовах воєнного стану

 • Переглядів: 429

     У зв'язку з введенням в Україні правового режиму воєнного стану відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64 "Про введення воєнного стану в Україні" та на виконання вимог Закону України "Про правовий режим воєнного стану" врахувати певні правила виїзду за межі України окремих категорій осіб.

Як правильно документувати шкоду, заподіяну під час воєнного стану БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Як правильно документувати шкоду, заподіяну під час воєнного стану

 • Переглядів: 336

   Від початку повномасштабного вторгнення військ РФ на територію України, наші  правозахисники, журналісти та громадяни України щоденно фіксують воєнні злочини, злочини проти людяності, грубі порушення прав людини. Це вбивства мирних жителів, знищення цивільних споруд, мародерство тощо.

Припинення трудового договору при спрощеному режимі БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Припинення трудового договору при спрощеному режимі

 • Переглядів: 364

     Перевагою механізму спрощеного регулювання є можливість встановлення додаткових підстав для звільнення працівника. Так, Закон передбачив, що у трудовому договорі сторони на власний розсуд можуть визначити підстави його припинення, які не передбачені КЗпП.

Захист прав дитини від насильства в сім’ї БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Захист прав дитини від насильства в сім’ї

 • Переглядів: 322

    Кожна дитина має право на захист від домашнього насильства. З метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток, у Комунальному закладі позашкільної освіти Козівський будинок дитячої та юнацької творчості «Юність» Козівської селищної ради  було  проведено семінар на тему: «Захист прав дитини від домашнього насильства».