Що робити, якщо другий власник не платить за комунальні послуги і як змусити платити за комунальні послуги БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Що робити, якщо другий власник не платить за комунальні послуги і як змусити платити за комунальні послуги

  • Переглядів: 2154

       Закон свідчить, що повнолітні члени сім'ї власника зобов'язані брати участь у витратах на утримання будинку (квартири) та прибудинкової території та проведення ремонту (стаття 156 Житлового кодексу УРСР). Якщо другий власник не платить за квартиру, насамперед потрібно розділити особовий рахунок. Адже, як відомо, на кому особовий рахунок, тому й адресуються квитанції. Усі санкції, зазначені вище, також будуть адресуватися власнику, на кого оформлено особовий рахунок, а не всім співмешканцям відразу. Особовий рахунок своєю чергою оформляється на того власника, з ким укладено договір про надання тієї чи іншої житлово-комунальної послуги, нагадаємо, договір, як правило, укладається з одним із власників.

Відмова від прийняття спадщини БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Відмова від прийняття спадщини

  • Переглядів: 1206

              Спадкуванням є перехід прав та обов'язків  від фізичної особи, яка померла, до інших осіб. Відповідно до статті 1217 Цивільного кодексу України, спадкування здійснюється за заповітом або за законом. Спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її на підставі.          Спадкоємець за заповітом або за законом може відмовитися від прийняття спадщини протягом строку у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини яка відкривається з дня смерті особи або з дня, з якого вона оголошується померлою.         Для цього спадкоємцю необхідно звернутися із заявою про відмову від прийняття спадщини, яка подається нотаріусу або в сільських населених пунктах - уповноваженій на це посадовій особі відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини.

Захист трудових прав осіб з інвалідністю БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Захист трудових прав осіб з інвалідністю

  • Переглядів: 287

            Інвалідність - міра втрати здоров'я у зв'язку із захворюванням, травмою (її наслідками) або вродженими вадами, що при взаємодії із зовнішнім середовищем може призводити до обмеження життєдіяльності особи, внаслідок чого держава зобов'язана створити умови для реалізації нею прав на рівні з іншими громадянами та забезпечити її соціальний захист.

Передача в оренду невитребуваних (нерозподілених) ділянок у воєнний час БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Передача в оренду невитребуваних (нерозподілених) ділянок у воєнний час

  • Переглядів: 513

            Невитребуваною земельною ділянкою є земельна частка (пай), на яку не отримано документа, що посвідчує право на неї, або земельна частка (пай), право на яку посвідчено відповідно до законодавства, але яка не була виділена в натурі (на місцевості).

Як подати заявку про пошкоджене майно у застосунку «Дія» БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Як подати заявку про пошкоджене майно у застосунку «Дія»

  • Переглядів: 261

          Тисячі українців із різних міст країни залишились без помешкань через напад російських окупантів. Тому держава підготувала спеціальну ініціативу, щоб відновити все втрачене майно.

Сектор «Козівське бюро правової допомоги» інформує БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

Сектор «Козівське бюро правової допомоги» інформує

  • Переглядів: 427

            У Комунальній організації «Центр надання соціальних послуг Козівської селищної ради» працівниками Сектору «Козівське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги обговорили питання допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН для мешканців нашої громади та внутрішньо переміщених осіб.

Права та обов’язки внутрішньо переміщених осіб

Права та обов’язки внутрішньо переміщених осіб

  • Переглядів: 1822

         Внутрішньо переміщеною особою є громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яку змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру.